Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

Zachciało mi się małego wzmaka i kupiłem od kolegi z forum BlueBird U3.6. Żeby podłączać wysokoohmowce do DX50 nie ma sensu podłączać ich do line out, bo będą tylko plumkać, ale przy podłączeniu do słuchawkowego (przy włączonym dodatkowo high gain w grajku), to nawet HD540 i HD545 dają radę :) Ciekawym jak zagra ze starymi orto przy podkręconej głośności na ibasso.

 

Co do samych słuchawek to raczej jestem w odwrocie. Potrzebowałem pieniędzy, nie słyszałem przepaści między wyższymi modelami, a vintage, więc ostatnio nawet Grado poleciało i na ten moment moje najdroższe słuchawki to przerobione K551 i stare HD540. Teraz z tym tanim BlueBirdem nie jestem przykuty z wysokoohmowacami do kompa, a bez wzmaka zaskakująco dobrze zgrywają się z DX50 np Vivanco SR1000 (na AIM nie robią takiego wrażenia).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio HP100 modowane przez Perula (super słuchawki)

 

oraz kabel do HD800 od Jimmiego w barwach polsko-kaszubskich :)

hd 800.jpg

Edytowane przez GryfPomorski
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do hf3 by CA

 

HF3 polubiłem bardzo za ich średnice i za izolacje kiedy jest MEGA potrzebna, a że stolica bywa głośna ... no i tipsy CA dużo pomagają w wygodzie izolacji jaki i dźwięku. A15 + hf3 + CTbyCA i na głośne warunki jest mega dobrze.

WP_20160616_002.jpg

Edytowane przez retter
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytałem Wasze przemyślenia na temat HM5 i nabyłem Reloopy SHP-1 za niecałe czysta. Dojechały wczoraj i po wyjęciu z pudła i podłączeniu smutek wielki - pomyślałem, odsyłam. Jednak po jeszcze chwili odsłuchów było już lepiej. Zdążyłem na razie porównać i mają bardzo podobną sygnaturę do moich kolumn. Jutro posłucham trochę dłużej i zobaczymy, na razie na wszelki wypadek grają sobie "na luzie" jakieś radio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem K7xx i jestem szczęśliwy z tego powodu! :D (chociaż troszkę kapryszą poczęstowane CBR320, a co dopiero czymś słabszym :( )

Od Jaworrra?

Tydzień temu pędziłem z Aune X1s te słuchawki. Koniecznie odsłuchaj to połączenie. Dla mnie K7XX i K551 z tym DAC to zestaw kompletny.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kupiłem K7xx i jestem szczęśliwy z tego powodu! :D (chociaż troszkę kapryszą poczęstowane CBR320, a co dopiero czymś słabszym :( )

Od Jaworrra?

Tydzień temu pędziłem z Aune X1s te słuchawki. Koniecznie odsłuchaj to połączenie. Dla mnie K7XX i K551 z tym DAC to zestaw kompletny.

 

 

Tak :) (dzięki, że tak szybko mu wysłałeś :D )

no własnie polecał posłuchać z tym Aune (za Twoją radą), zastanawiam się jeszcze nad B1, ale zostawię te rozważania na osobny temat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności