Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

 

Niesamowita naturalnosc, piekna trojwymiarowa scena, masywnosc i soczystosc przy swietnej rozdzielczosci i szybkosci. I ta dynamika!

Zadne hifimany, flagowce senka... ba nawet staxy.

Tylko moga polerowac nowego bohatera... byle miekka sciereczka :P

 

Devil Master :ph34r:

Powiedz kiedy jeździsz. Nie będę wychodził z domu...

 

slusznie... bo jeszcze wibracje od subbasu napedza za bardzo drobinku kurzu w powietrzu i porysuja kalacha ;)

oczywiscie z mojej strony to zart... tak zwany sytuacyjny, bo sam zaczales. acz nie wiem o co spinka :)

 

znaczy sie domyslam - to od razu odpowiem. nie jest to zaden "dominator" i inne tego typu badziewia. a homologowany wydech zgodny z przepisami...

 

wiec tlumaczac na jezyk audio - nie jest to clip+ sluchany na maksa i umcyk umcyk cyna z mlyna... ale dostojnie sluchany niech bedzie ak120 :)

Edytowane przez grubbby
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow, Grubby, co to za monster :D

najlepszy wydatek audio od daaawna ;) dokladnie wlasnie Devil Master - to nie moja nowa ksywka a wlasnie tego monstera ;)

Edytowane przez grubbby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niesamowita naturalnosc, piekna trojwymiarowa scena, masywnosc i soczystosc przy swietnej rozdzielczosci i szybkosci. I ta dynamika!

Zadne hifimany, flagowce senka... ba nawet staxy.

Tylko moga polerowac nowego bohatera... byle miekka sciereczka :P

 

Devil Master :ph34r:

chyba w końcu ja muszę zrobić prawko na motor :wub:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Wow, Grubby, co to za monster :D

najlepszy wydatek audio od daaawna ;) dokladnie wlasnie Devil Master - to nie moja nowa ksywka a wlasnie tego monstera ;)

 

 

A jak ogłuchniesz to najlepszy i ostatni :D

 

jak ogluchne to predzej od sluchania na sluchawkach... pomimo ze slucham dosc cicho :)

 

a ja polecam wsiasc i zobaczyc jak to jest - wiele mitow nagle sie obala, ktore slysze wlasnie od osob co nie jezdza... oczywiscie nie mowie ze nie jest glosno na tego typu maszynie (naked), ale to nie kwestia silnika czy wydechu, a ped powietrza. poza tym i tak jest ciszej niz w tramwaju czy pkp... kwestia dobrego garnka. wiec to oni szybciej ogluchna ;)

 

@micbud - swiete slowa ;) to je hornet cb600.

@coolmen, dawid - na wszystko przyjdzie czas ;) byle na spokojnie...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a potem cb900 :D

to typowa maszyna do zabawy, niestety ową zabawę niepełnosprawni umysłowo urządzają na ulicach i to przez nich wielu Cierpi to WY jako środowisko powinniście takich wytłumić dla własnego dobra

 

ja się zbieram się z myślami na buugy lub jakiś tego typu model+przyczepka, a nie 320d ganiać po ulicach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

owszem sa takie przypadki. ale widzisz... ja sie czesciej z takimi spotykam w przypadku 4 kolek, ktorych tez notabene jestem pasjonatem - nie ograniczam sie do dwoch. i sugeruje to samo, bo jednak "My i Wy" swiadczy o pewnym ograniczniu w spojrzeniu na temat. jak jezdze autem tez czesciej wkurzaja mnie i wywijaja gorsze "triki" robia kierowcy niz motocyklisci... a prawda taka ze w wiekszosci wypadkow z motocyklem poszkodowany jest wylacznie motocyklista. A w wiekszosci wypadkow z autami poszkodowany jest tez niewinny (drugie auto, motocyklista, pieszy, ...). A niestety odpowiedzialnosci to juz za grosz. A hipokryzja jest straszna - "bo motyckl na gumie pojechal... ale debil... a ja spokojnie skoncze pisac smsa bo mam 4 kolka i mi wolno" ;)

 

i nie bede kazal teraz wszystkim kierowcom "wytlumic" ich z ulic. Od tego sa specjalne slozby... ale to nie watek na taka dyskusje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@all999 po mojej wczorajszej wizycie u @Fatso mamy spore obawy co do Jacka w kablu od hd800, zalecałbym wymianę jak tylko nabędziesz swój egzemplarz, ja to wczoraj uczyniłem, na xlra :)

HD800 to świetny wybór :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@all999 po mojej wczorajszej wizycie u @Fatso mamy spore obawy co do Jacka w kablu od hd800, zalecałbym wymianę jak tylko nabędziesz swój egzemplarz, ja to wczoraj uczyniłem, na xlra :)

 

HD800 to świetny wybór :)

Zaraz po tym jak zabalansuję FCLa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności