Skocz do zawartości

Co To Za Piosenka?


fillion

Rekomendowane odpowiedzi

Naprawdę tego nie znasz?

Naprawdę :)

Dzięki Ci, bo ten wokal jest niesamowity, gdyby teraźniejszymi technikami przerobić go elektronicznie - miazga z mózgu - tak jak przerabia się w metalu głosy na diaboliczne... ;) Chciałbym znaleźć więcej podobnej stylistyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

Tytuł kawałka który zaczyna się 19:55 w opisie jest track lista jednak to nie oryginał tego kawałka a jakiś remix może ktoś wie czyj ? :)

 

A kiedy kończy ? bo ten kawałek trwa kilkanaście sekund dalej już są następne np wchodzi świetny Terminus od Metrika. Dobry mix swoją drogą. Będzie można na żywo przeżyć w Warszawie na Hospitality :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kurcze, niejednokrotnie trafiałem na tę piosenkę na youtube szczególnie gdy oglądałem sport, tylko tu jest w jakiejś innej wersji, jakiś remix. Niestety nigdy nie interesował mnie tytuł. Wiem, że na pewno ten kawałek występował kiedyś w filmikach na kanale freekickerz, mieli nawet oddzielny kanał z muzyką której używają ale chyba skasowali :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dobra mam bojowe zadanie.

 

Szukam teledysku :D

 

Na kanapie siedziała matka z dzieckiem (synem, chyba poniżej 10 lat) i oglądali TV. Materiał puszczony w TV należał do hardcorowych, jakieś straszne fragmenty wszystkiego co obrzydliwe, straszne itd. Kamera była cały czas na nich skierowana, ale ich okrążała po promieniu 3-4m, dlatego momentami było widać te straszne sceny z TV. Cyklicznie, co kilka sekund TV, jakby emitował jasne światło i falę uderzeniową, która trafiała na nich (jakby chwilowy, silny wiatr).

 

Jakby ktoś, coś to pisać, bo ja szukam już 2 dzień :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy ktoś kojarzy tytuł piosenki w której tekst leci jakoś tak :

 

Z włosów pleść warkocza i w rekach spać ... nanana w podróż Cie zabiorę nie będziesz nigdy tam sam... coś takiego to szło chyba :D ktoś kojarzy tytuł ???

Beata Bartelik - Sen na pogodne dni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Czy ktoś kojarzy tytuł piosenki w której tekst leci jakoś tak :

 

Z włosów pleść warkocza i w rekach spać ... nanana w podróż Cie zabiorę nie będziesz nigdy tam sam... coś takiego to szło chyba :D ktoś kojarzy tytuł ???

Beata Bartelik - Sen na pogodne dni

 

 

ahaha, dziękuję za przypomnienie tego klasyka! Kiedyś mi to mama pokazała i się strasznie z tego śmiałem, a teraz fajne wspomnienia wróciły :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 8 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Siemanko, szukam polskiej wersji utworu Valerii Dore-Lancelot. Ostatnio gdzieś to usłyszałem i zostało mi głowie ale za chiny nie mogę nigdzie tego znaleźć. Refren leciał jakoś tak: 'Uuu Uuu trzymaj mnie w ramionach, Uuu Uuu chcę zatrzymać czas, Uuu Uuu jestem zawsze Twoja, jestem Twoją damą'.

Daje klip do oryginału na YT.

https://youtu.be/Tr1rArui_EI
 

Edytowane przez BiskupPro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności