Jump to content

Recommended Posts

Fajna sprawa tylko ten wygląd badziewny oraz przełączniki to już chyba krok za daleko... Kabel to wersja B? Taki szary... Szkoda że ceny tak poszły w górę, to już nie są słuchawki ze średniej półki...

Kabel inny niż domyślnie w FA7, tym razem posrebrzona miedź monokrystaliczna. Wygląda podobnie do LC-C, ale to nie to samo, inaczej spleciony. Znowu nie ma 2,5 mm w zestawie...

Swoją drogą, mam także ten nowy kabelek FiiO RC-LE - srebro + miedź mono + pozłocona miedź ;) Ale wymienne wtyczki 3,5 mm + 2,5 mm + 4,4 mm fajna sprawa. Chyba lepsza opcja od Oriveti Affinity.

6 minut temu, maciux napisał:

Kabel inny niż domyślnie w FA7, tym razem posrebrzona miedź monokrystaliczna. Wygląda podobnie do LC-C, ale to nie to samo, inaczej spleciony. Znowu nie ma 2,5 mm w zestawie...

Swoją drogą, mam także ten nowy kabelek FiiO RC-LE - srebro + miedź mono + pozłocona miedź ;) Ale wymienne wtyczki 3,5 mm + 2,5 mm + 4,4 mm fajna sprawa. Chyba lepsza opcja od Oriveti Affinity.

Prezentuje się ciekawie. Czy pozbyli się wreszcie tych nieszczęsnych zausznic bez możliwości zmiany kształtu czy tylko mi się wydaje?

image.thumb.png.87836ff42cac026863fb2be07953a96e.png

@Akustik Niestety nadal nie ma w nich drucików, nie są giętkie i nie można nadać im kształtu. Wydają się być jednak bardziej elastyczne i przyjemne w dotyku, mniej sztywne, więc jakiś tam progres jest.

@maciux Szkoda, moje uszy wydają się niekompatybilne z kablami Fiio. Zausznice opierają mi się o małżowinę i zmieniają kąt pod jakim tulejka wchodzi do kanału co czasami powoduje utratę seala. Już chyba wolałbym luźny przewód, nawet bez drucika.

7 minut temu, Akustik napisał:

@maciux Szkoda, moje uszy wydają się niekompatybilne z kablami Fiio. Zausznice opierają mi się o małżowinę i zmieniają kąt pod jakim tulejka wchodzi do kanału co czasami powoduje utratę seala. Już chyba wolałbym luźny przewód, nawet bez drucika.

Wtyczki MMCX w tym nowym kablu są trochę inne - tym razem proste. Może rozwiązałoby to problem? Poniżej fotka w porównaniu do kabla z FA9:

MMCX.jpg

• Thanks 1

5 minut temu, maciux napisał:

Wtyczki MMCX w tym nowym kablu są trochę inne - tym razem proste. Może rozwiązałoby to problem? Poniżej fotka w porównaniu do kabla z FA9:

Dzięki za fotkę. Jest taka szansa, że sprawdzi się lepiej. Przewód również wygląda na bardziej elastyczny na tym odcinku niż poprzednie rewizje.

Czekam w takim razie na wrażenia dźwiękowe w zestawieniu z FH7 🙂

Edited by Akustik
  • Like 1

Ja wylosowałem czarne, chyba ciut bardziej urodziwe :)

MVIMG_20200525_111217__01.jpg

• Like 4

@maciux na których tipsach na ten moment najlepiej Ci się słucha FA9?