Skocz do zawartości

Przedsprzedaż D2...


.ksy

Rekomendowane odpowiedzi

pisalem tak dla zabawy bo stale grupka osob tu piszaca, przebiera nozkami nawet za nic

majac swiateczny czas,ktory powinien przeslonic ten "kawalek pastiku"

ale nie wpadłeś na to że na forum są też osoby, które świąt nie obchodzą? ja nawet nie byłem ochrzczony. nie jestem katolikiem ani chrześcijaninem. nie mam czego obchodzić. mam 3 wspaniałe wolne dni. plus kaca giganta (bo jednak świętowałem, ale otwarcie piwa). a niemcy rzeczywiście już w czwartek zamknęli wszelki ruch tirów i odprawy i we wtorek wszystko wraca do normy. oby do piątku jakiś brązowy koleś zapukał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 209
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A po wam kolejny 10-ty odtwarzacz mp3??

Widzę tu jakieś niezdrowe podniecenie :lol:

 

Nie niezdrowe podniecenie, tylko niemożność zdecydowania się na konkretny model. Suche fakty są niczym w porównaniu do osobistego testu. Jak ktoś ma fundusze to sobie kupuje dwa playery (jak w moim przypadku) i po bezpośredniej konfrontacji wybiera sobie jeden, a drugi sprzedaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to czekamy wszyscy aż ktoś dzisiaj napisze na forum, że np odtwarzacze już zeszły ze składu celnego. prawda?

Czy wy ludzie nie zauważyliscie że w tym kraju wszystko stoi na cle? O co byście sie nie pytali to jeżeli jest to sprowadzane z zagranicy to sprzedawca powie: "Nie wiem kiedy będzie, stoi na cle". Zamawiałem kiedyś deskę z USA i stała ona na cle dokłądnie jeden dzień, wystarczy tylko chciec to załatwić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj, codziennie pracuje z celnikami i w polsce i w niemczech i w różnych miastach. wiadomo, że da się załatwić. ale wolałbym usłyszeć/przeczytać, że już jest załatwione, że już jadą do nich oclone zabawki, niż spekulować kiedy im się uda. już jestem tak zniecierpliwiony, że nie chcę jeszcze bardziej podsycać ognia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna deska, a towaru za 200 tys euro to sa raczej dwie rożne sprawy? ;) Choć mogę się mylić...

 

 

eljon > wysłałem prośbę do MIP żeby określili się jak sprawa wygląda po świętach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciągle się użeram z celnikami, uwierz mi to taka sama k...wska biurokracja jak każda. więc jak ci się zdarzało spędzić pół dnia w zakichanym jakimkolwiek urzędzie i nic nie załatwiłeś to wyobraź sobie, że w urzędzie celnym jest podobnie. albo jakaś pani zapomniała papierka, albo pieczątka jest krzywo. ale naklejka na paczce niewyraźna i tak można długo wyliczać. a jeszcze z krajów azjatyckich jak połowa dokumentów jest w jakieś krzaczki to już całkiem polscy celnicy potrafią zdebilnieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"płacisz cło i konczy sie odprawa celna" ---> no prawie masz racje. pmijajać fakt tłumaczenia przysięgłego z Korei co jest transportowane, wybiorczego srprawdzania (lub też czasem całego spraedziania transportu), i wydania "przeysłki", która niby oclona, ale cały czas nie można jej odberać z cła - "bo jeszcze nie gotowa".

 

Do tego dochodzi Ci super fajna niespodzianka (to nieco wcześniej), w postaci okradzionej przesyłki, która z Korei to jest ogólnie standart, za każdym razem coś ginie więc się na cle nie zgadza.

 

Ogólnie serio - clenie jednego przedmiotu to jest NIC w porównaniu z cleniem iluś tysięcy produktów. Byli byśmy w 7 niebie, jak by to było takie proste.

 

 

 

ps. mogę jeszcze dodać, że dla Polskich celników MPEG-4 to to wcale nie oznacza video, i jest to bardzo dobry powód do oskarżenie kogoś o przemyt

albo raczej próbę przemytu, w momencie, kiedy tłumaczenie listu przewozowego musi być przysięgłe a panowie z daleki napisali właśnie MPEG-4.

 

 

ps2. w MIP sami nie do końca wiedzą co z tymi paczkami, ale raczej już są w drodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Czy jesteś Ksy w stanie powiedzieć, w ile dni po dostarczeniu preorderów (o których dotarciu pewnie będzie tu głośo) pojawią się one u Was w sklepach? Zamerzam się przejść do Wrocławskiego sklepu i zobaczyć na własne oczka (i ręce) jak z tym jest :]

. Pisałeś gdzieś, że dzień, dwa później. Rozumiem, że tak przeważnie działa Wasza dystrybucja?

. Przepraszam, ale udzieliło mi sie to dreptanie :]]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic do końca nie wiadomo pytałem dzisiaj czy jeśli dzisiaj pod wieczór dostana odtwarzacze (co jest bardzo prawdopodobne) to jest szansa, że jutro zostaną wysłane do osób korzystających z przedsprzedaży więc jakaś szansa jest nikła ale zawsze!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności