Skocz do zawartości

Pioneer XDP-100R


siara1975

Rekomendowane odpowiedzi

Orientujecie się czy ktoś z Krakowa posiada Pionka? Ewentualnie, kto byłby skłonny oddać odtwarzacz na pewnie dwa tygodnie? Przyznam, że ja niechętnie się go pozbędę, bo obecnie robi u mnie za jedyne źródło portable.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, LuQi napisał:

W Google Play najnosza dostępna wersja to 1.6.0 z 15 marca 2017 i chyba nic nowszego ma razie nie ma. Chyba że kolega @Zyygy1 ma jakieś inne źródło.

też miałem starszą wersję, nie wyskoczyło powiadomienie że są nowe numerki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gourney napisał:

Mi aktualizował odtwarzacz zupełnie niedawno, nie przy pierwszym uruchomieniu. Pionek cały czas ma połączenie z netem, ale wcześniej nic nie wyskakiwało. Aż sprawdzę później jaka mam wersję odtwarzacza...

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
 

z tego co pamiętam to już 2 aktualizacja od naszego zakupu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VLO to wg mnie tylko zdjęcie blokady głośności, nie ma to na celu poprawy dźwięku. Bez VLO można przeżyć jak się używa niskoomowych słuchawek, ale ja po podłączeniu Senków HD598 (60 omów) bez VLO stwierdziłem, że na pełnej głośności DAP prawie że dostał zadyszki. Tak więc w tym przypadku VLO raczej wskazane.

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Początkowo kopara mi opadła,  że z VLO on pionek daje rady k701 i dt1990pro...

Teraz słucham dt 1990 na 130 - 160 z VLO off, a i k701 czasem podłączę.

Wlaśnie sprawdzam pionka jako źródło do stacjonarki ( w miejsce DFB ) w setupie z klonem lehmana ( IC złoty Jim ) z k701 z kabelkiem FAW. Wczoraj słuchałem tego zestawu, z tym, że z dragonfly black jako źródłem. I nie podobało mi się, ucho nawykłe już do pionka z ER4XR lub dt1990pro... dzisiaj zestaw ten sam, z tym, że źródłem jest pionek i ... nie ten zestaw. Mam nawą stacjonarkę :P Pionek to najlepszy zakup audio ever. Daje nowe życie dokom. Synergią z ER4XR  nieustająco mnie zdumiewa. Pędzi SOLO dt1990pro i k701. Robi za źródło w stacjonarce dużo lepiej niże DFB. Wow. Wow. Czapki z głów!

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności