Skocz do zawartości

Ciekawe droższe słuchawki z Chin


retter

Rekomendowane odpowiedzi

31 minut temu, FranticPhil napisał:

Blon 03 - rewelacyjne brzmienie; totalna loteria z fitem i sealem emoji17.png

Blony BL03 najwygodniej używa się z TRN BT20S. Na kablu były ergonomicznie porażką ale z BT20S tak jakby pod nie zrobiony był BT20S 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba by spróbować z adapterem także UrbanFun14. Konstrukcja kopułek jak Blony 03.

Adapter w sporej części doków robi z nich takie TWSy. Mocno dociska do ucha, nie daje wypaść. Plus dobrać tipsy i gra muzyka.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BQEYZ Spring 2 już właściwie na dniach - 18.06 mają mieć premierę. Obudowa identyko, kabel wygląda na lepszy niż w Spring 1, cena nieznana na razie, podejrzewam że na poziomie poprzedników:

https://www.facebook.com/pages/category/Electronics/BQEYZ-Audio-433626823871819/

 

Edytowane przez Mr Krzychoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, FranticPhil napisał:

Myślicie że te Spring 2 będą dobrą decyzją żeby brać w ciemno? Czy za duże ryzyko?

Jest wiele modeli na rynku, które grają bardzo dobrze. Branie nowości w ciemno jest dla hobbystów lubiących wrażenia. Moze Ci się spodoba, a może poniesiesz koszt zakupu + koszy oczekiwania. Wg mnie nie warto.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, FranticPhil napisał:

Myślicie że te Spring 2 będą dobrą decyzją żeby brać w ciemno? Czy za duże ryzyko?


Sent from my iPhone using Tapatalk


W ciemno można brać Moondrop SSR / SSP za 40$, ta firma nie wydała złego modelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś cokolwiek słyszał o tych słuchawkach?

 

https://www.aliexpress.com/item/4001111654923.html?spm=a2g0o.cart.0.0.4c983c002YaJ7u&mp=1

 

Wyglądają naprawdę ciekawie i nigdzie w internecie nic nie udało mi się na ich temat odnaleźć..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, FranticPhil napisał:

Czy ktoś cokolwiek słyszał o tych słuchawkach?

 

https://www.aliexpress.com/item/4001111654923.html?spm=a2g0o.cart.0.0.4c983c002YaJ7u&mp=1

 

Wyglądają naprawdę ciekawie i nigdzie w internecie nic nie udało mi się na ich temat odnaleźć..

Nowość. Nie opisane jeszcze nigdzie. 

Tutaj też jakaś nowość. U BadGuya nie są złe te doki, te które wyróżnia, tylko zawyżone oceny, z perspektywy chwili rozumiem, z dłuższej nie. Chińczyk nie spóści spodni, jeśli mogłyby zarobić więcej to by to zrobił, będzie odrywał kupony i konsumował tort po kawałeczku.  

 

 

Edytowane przez requal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś z Was może przyjemność z firmą NS Audio? Pojawiły się całkiem fajnie wyglądające NS Audio NS5 MKII Extra Bass, ale poza jedną opinią nic o nich nie wiadomo. Wstępnie wydają mi się całkiem ciekawe...

Edytowane przez dweet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, dweet napisał:

Miał ktoś z Was może przyjemność z firmą NS Audio? Pojawiły się całkiem fajnie wyglądające NS Audio NS5 MKII Extra Bass, ale poza jedną opinią nic o nich nie wiadomo. Wstępnie wydają mi się całkiem fajne...

 

https://hiendportable.com/ns-audio-ns5-mkii-bass-english-review/

 

Tu masz obszerną reckę z wykresem :P 

 

a tu porównanie z ISN H40 (w recenzji): https://hiendportable.com/isn-h40-english-review/

Edytowane przez ryankgb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ryankgb napisał:

 

https://hiendportable.com/ns-audio-ns5-mkii-bass-english-review/

 

Tu masz obszerną reckę z wykresem :P 

 

No właśnie to jest ta jedna opinia, ta sama, co na head-fi. I jest rewelacyjna, ale myślałem, że może uda mi się od kogoś zasięgnąć drugiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, dweet napisał:

 

No właśnie to jest ta jedna opinia, ta sama, co na head-fi. I jest rewelacyjna, ale myślałem, że może uda mi się od kogoś zasięgnąć drugiej :)

 

Ah, to musisz poczekać, ale wątpię, że ktoś z forum ich słuchał :P Choć o firmie słyszałem wiele dobrego, dobrze prosperują już z początku :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie zakupów z Linsoul. 

Powiedzmy za słuchawki Mangird Tea (się napaliłem niestety; są przepiękne....) Linsoul dodaje mi od razu express shipping, zakładam będzie DHL albo różne takie. Linsoul piszą, że mogą wpisać różne wartości przesyłek ale raczej obawiam się tego przy DHL bo miałem przy nich kiedyś duży problem (nie chcieli uznać, że wysyłka darmowa, sprzedający wpisał wysyłkę 150 dolarów, DHL naliczył opłaty za zapłaconą wysyłkę itd itd, głupoty totalne).

 

Co w przypadku takich Mangird Tea byście polecili zrobić? Jaką wartość deklarować? Czym wysyłać? Co najbezpieczniejsze? Co najszybsze?

 

Dziękuję z góry :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie zakupów z Linsoul. 
Powiedzmy za słuchawki Mangird Tea (się napaliłem niestety; są przepiękne....) Linsoul dodaje mi od razu express shipping, zakładam będzie DHL albo różne takie. Linsoul piszą, że mogą wpisać różne wartości przesyłek ale raczej obawiam się tego przy DHL bo miałem przy nich kiedyś duży problem (nie chcieli uznać, że wysyłka darmowa, sprzedający wpisał wysyłkę 150 dolarów, DHL naliczył opłaty za zapłaconą wysyłkę itd itd, głupoty totalne).
 
Co w przypadku takich Mangird Tea byście polecili zrobić? Jaką wartość deklarować? Czym wysyłać? Co najbezpieczniejsze? Co najszybsze?
 
Dziękuję z góry
Niw wiem czy to coś da DHL ma własny urząd celny, mogą otworzyć paczkę sprawdzić co jest w środku, a na samym początku poproszą Cie o potwierdzenie płatności

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności