Skocz do zawartości

Ciekawe droższe słuchawki z Chin


retter

Rekomendowane odpowiedzi

Podobno szału one nie robią.
Nie są zle, mają dość dobra szczegółowość i resztę pasma też ok. Wymagają jednak w porównaniu do innych wzmacniacza gdyż bez niego grają nazwałbym to 'subtelnie' ( po podłączeniu do DAPa). Niestety mają tylko wtyczkę 3.5 a DAP y mają większą moc po balansie, jedyny plus, że dość łatwo można kupić taki zbalansowany przewód bez konieczności recablingu (gniazda 3.5 w każdej słuchawce).
BTW, z Amazon chyba lepiej brać bo wysyłka z EU.
Wysłane z mojego M2012K11AG przy użyciu Tapatalka


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, marco-polo napisał(a):

Podobno szału one nie robią.

To oczywiście bardzo subiektywne, ale rok temu na AVS miałem okazję posłuchać bezposrednio i naprzemian Sundara otwartych i zamkniętych i bardziej podobały mi się zamknięte. Miały trochę więcej tzw. „body” w porównaniu do otwartych. A ta cena bardzo fajna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, marcelmtbmx napisał(a):

@pylaczynski Doszły Twilight? :)

Utknelny mi gdzieś pomiędzy Kopenhaga a Poznaniem 01/11 i nie ma żadnego updatu. Trochę smutek, bo chciałem je ze sobą na urlop zabrać i przesłuchać, ale teraz to już bym chciał żeby w ogóle doszly a nie zostały połknięte przez PP

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Dan821 napisał(a):

To oczywiście bardzo subiektywne, ale rok temu na AVS miałem okazję posłuchać bezposrednio i naprzemian Sundara otwartych i zamkniętych i bardziej podobały mi się zamknięte. Miały trochę więcej tzw. „body” w porównaniu do otwartych. A ta cena bardzo fajna. 

Jakby były wokółuszne to wziąłbym. Chyba gdzieś wrzucałem jak te hifimany grają.

Problem w tym że jak poczytasz ludzi i obejrzysz recenzję to trudno w nie uwierzyć.

Na ich tle to już podobno lepiej wypadają 1More H1707, jednak to nie do końca słuchawki wokółuszne.

Przestałem wierzyć w większość tego co w internecie piszą.

W sam raz na czarny piątunio.

png.png

W dniu 7.11.2023 o 13:42, x86 napisał(a):

Ja widzę za 799 :

 

Zrzut ekranu 2023-11-07 134117.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, kubachim napisał(a):

Ale KPP są lepsze od HD820, w zasadzie niewiele trzeba, żeby osiągnąć lepszy dźwięk niż HD820, które są absolutnie fatalne. 

Może ten przetwornik z hd800s nie nadaje się do obudowy zamkniętej? Ale znawcy z senka by na to nie wpadli? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, marco-polo napisał(a):

Jakby były wokółuszne to wziąłbym. Chyba gdzieś wrzucałem jak te hifimany grają.

Problem w tym że jak poczytasz ludzi i obejrzysz recenzję to trudno w nie uwierzyć.

Na ich tle to już podobno lepiej wypadają 1More H1707, jednak to nie do końca słuchawki wokółuszne.

Przestałem wierzyć w większość tego co w internecie piszą.

W sam raz na czarny piątunio.

png.png

 

 

3 minuty temu, marco-polo napisał(a):

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HD820 słabe? słuchałem je kiedyś łeb w łeb z HD650 i 660s w salonie sennheisera i gdyby nie nie cena, coś koło 2,5 TEUR, to bym je zdecydowanie wolał dźwiękowo od w/w, juz nie wspominając o materiałach, jakości wykonania itp. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Hustler napisał(a):

KPP to świetne słuchawki

 

Ja zostałem ich antyfanem :P KPH30i jak dla mnie są zdecydowanie lepsze choć też musiałem je ucywilizować zdejmując  nadmiar midbasu :) Właśnie gdzie są moje KPH30i ?!?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, meehooj napisał(a):

koss kph30i jeszcze swietniejsze!

Miałem KPH30i przez jakiś czas i zapamiętałem je jako coś pomiędzy KPP, a KSC75. Jak ta konstrukcja znosi próbę czasu? KPP to takie gniotsa nie łamiotsa i tylko do kabla można mieć zastrzeżenie. W sumie z KSC75 jest podobnie.

 

@x86 Patrząc na słuchawki, które posiadasz to się nie dziwię, że Ci nie siadły. Ja mam do tego modelu i KSC75 ogromny sentyment, bo to były jedne z moich pierwszych, świadomych zakupów audio. Niedługo stuknie im 15 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Hustler napisał(a):

Miałem KPH30i przez jakiś czas i zapamiętałem je jako coś pomiędzy KPP, a KSC75. Jak ta konstrukcja znosi próbę czasu? KPP to takie gniotsa nie łamiotsa i tylko do kabla można mieć zastrzeżenie. W sumie z KSC75 jest podobnie.

 

mam je niespełna dwa lata, ale z racji posiadania duzej llczby sluchawek nie slucham na nich czesto, na pałak uwazam jednak,i nic zlego sie nie dzieje poki co.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Hustler napisał(a):

Patrząc na słuchawki, które posiadasz to się nie dziwię, że Ci nie siadły. Ja mam do tego modelu i KSC75 ogromny sentyment, bo to były jedne z moich pierwszych, świadomych zakupów audio. Niedługo stuknie im 15 lat.

Zawsze staram się być obiektywnym uwzględniając cenę. Przy basowych IEMach takich jak przykładowo QKZxHBB niestety KPP dźwiękowo nie mają u mnie racji bytu i dodatkowo są od nich połowę tańsze. Dosyć często sięgam również po taniuśkie słuchawki. To, że jest spora różnica w technikaliach nie znaczy, że jest mniejsza rozrywkowość i przyjemność z odsłuchu. Ja również mam sentyment do Kossa bo od UR40 praktycznie wszystko się zaczęło ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@x86 Mnie nie chodziło nawet o cenę, a o strojenie - tych konkretnych modeli HiFiMAN-a nie słuchałem, ale Sundary już tak. QKZ x HBB też mam i nawet dziś towarzyszyły mi na spacerze, bo próbuję wytypować kilka tańszych modeli na sprzedaż, lecz one w tym gronie się nie znajdą.

 

Z tą przyjemnością ze słuchania zgadzam się w 100% - dopóki słucha się muzyki, a nie sprzętu to wystarczą naprawdę tanie słuchawki, aby tylko trafiły w nasz gust. Odnośnie Koss UR40 to z kolei były moje pierwsze, świadomie kupione słuchawki wokółuszne - ileż ja godzin w nich spędziłem grając w CS 1.6... Co ciekawe do dziś pomimo kilkunastu lat na karku dalej są sprawne i obecnie służą mojemu ojcu. Zacząłem się nawet zastanawiać czy przypadkiem nie kupiłem ich przed KSC75, ale raczej nie.

Edytowane przez Hustler
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności