Skocz do zawartości

[Zbiorowe zamówienie] Ultimate Ears Triple.Fi 10


krz

Rekomendowane odpowiedzi

Jednak oryginalne ułożenie wygodniejsze dla mnie :)

Zaskoczenie bo wcale nie są basowe

A nosisz OTE czy normalnie? :ph34r:

Ja się już przystosowałem do sygnatury... ale najlepiej słucha mi się ich nie za głośno - 12% na integrze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jednak oryginalne ułożenie wygodniejsze dla mnie :)

Zaskoczenie bo wcale nie są basowe

A nosisz OTE czy normalnie? :ph34r:

Ja się już przystosowałem do sygnatury... ale najlepiej słucha mi się ich nie za głośno - 12% na integrze ;)

 

tak OTE, ładne anteny, na jednym zdjęciu koleś ma je wepchnięte do kabla ale to raczej nierealne

bydlaki wyglądają super

Edytowane przez hibi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dotarły słuchawki, z tego miejsca dziękuję autorowi zbiorówki za zaangażowanie. A wracając do samego sprzętu. Dziwny to sprzęt, pierwszy raz widzę tak duże słuchawki i tak małe tipsy, zazwyczaj jest dokładnie na odwrót. Mam duże uszy i zawsze potrzebowałem tipsów L. A tutaj mam zasadniczy problem póki co. A wyraźnie do nich potrzeba dobrego seala, a ten to albo na piankach albo na tipsach customowych. Tylko tutaj dla mnie potrzebna wielka pianka, której nie ma w komplecie, do tego z wielką tulejką wewnętrzną. Ogromną wręcz. A bez seala to jest d..a nie dźwięk z nich. Hmm.

 

EDIT

No proszę, już straciłem nadzieję, że Spiral Dotsy, które dostałem kiedyś od @all999, doczekają się swoich 5 minut. A tu proszę, pasują jak ulał :)

Edytowane przez SlawekR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dotarły słuchawki, z tego miejsca dziękuję autorowi zbiorówki za zaangażowanie. A wracając do samego sprzętu. Dziwny to sprzęt, pierwszy raz widzę tak duże słuchawki i tak małe tipsy, zazwyczaj jest dokładnie na odwrót. Mam duże uszy i zawsze potrzebowałem tipsów L. A tutaj mam zasadniczy problem póki co. A wyraźnie do nich potrzeba dobrego seala, a ten to albo na piankach albo na tipsach customowych. Tylko tutaj dla mnie potrzebna wielka pianka, której nie ma w komplecie, do tego z wielką tulejką wewnętrzną. Ogromną wręcz. A bez seala to jest d..a nie dźwięk z nich. Hmm.

 

EDIT

No proszę, już straciłem nadzieję, że Spiral Dotsy, które dostałem kiedyś od @all999, doczekają się swoich 5 minut. A tu proszę, pasują jak ulał :)

też używam Lek ale i tutaj pasują największe co nie miało miejsca w levelinach gdzie tulejka jest podobna

skuteczne są to trzeba im faktycznie przyznać

z aplikacją nie ma problemów, bardzo wygodnie się je aplikuje, kabel nie posiada efektu mikrofonowego

Edytowane przez hibi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla jasności sytuacji muszę napisać.

 

@SlawekR jak coś to wiesz gdzie mnie szukać. Z chęcią je odkupię :)

 

Ło, Panie, płonne nadzieje. Zanim jeszcze otrzymałem, swój reglamentowany i upragniony przydział "na kartki" w postaci Triplefi. To już się ustawiła wcześniej kolejka, jak przed piekarnią o 6 rano, w "kartkowych" czasach. Kto ma dość lat, ten pamięta te klimaty. Chleb dowieźli, ale ustawiłeś się w kolejce w południe, zdecydowanie za późno, obawiam się że nie starczy :). Chyba że byłeś karmiącym górnikiem w ciąży i jednocześnie kombatantem, inaczej komitet kolejkowy by Cię zagryzł.

Edytowane przez SlawekR
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto było spróbować. Jakieś małe ziarenko niepewności pewnie zasiałem. Niekoniecznie u ciebie :)

Od razu napiszę, że moja sztuka też już zaklepana... w razie czego, bo teraz nie planuje jej sprzedawać :F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@hibi

Pamiętałeś zamienić prawą i lewą kopułkę miejscami? :F

kuce, próbuję rozpiąć przewód ale coś to mocno siedzi

 

U mnie lewy mocno siedział, prawy zwyczajnie.

Te kable za 8 dolarów to będą tak szły,że te Triple połowie zdążą się znudzić. :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

!!! AKTUALIZACJA !!!

 

Wczoraj otrzymałem wiadomość od Sprzedawcy TripleFi, że będzie jeszcze 10 kompletów, ale cena to 370zł.

Myślę, że kwota niewarta zachodu przy zbiorówce. Przynajmniej ja się tego nie podejmuję, bo jak dojdą wysyłki do Was, to już cena się zrówna z tą oferowaną na Allegro.

Pewnie po Nowym Roku dostanę lepszą cenę, ale raczej nie ma co liczyć na ponowne 325zł.

 

Jeśli dalej są chętni na Triple, to mogę zasugerować, by wystawili je za 370zł na allegro i wtedy indywidualnie je pozamawiacie.

Oczywiście, zacznę od niższej kwoty, ale nie chcę nikomu nic obiecywać i robić nadzieję.

 

!!! AKTUALIZACJA !!!

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem że zawsze lepiej taniej niż drożej ale różnica przy wspólnym zamówieniu różnicy dużej nie robi. Ja tam sobie wczoraj zamówiłem normalnie na allegro bo przemyslałem że niby miałem je ileśtam lat temu u siebie i były niewygodne ale kurka one wtedy 1500zł kosztowały to za 400zł w idealnym stanie nie przygarnąć takiego dźwięku to jednak grzech ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja se nie zamówiłem, bo mam tyle innych doków, że se mogę być idealistą i się nie wyłamywać

 

januszom rurka by zmiękła i byśmy mieli po czysta z małym hakiem...

 

no ale audionuerotycy...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To istotne było na początku jak jeszcze można było załatwić większą ilość sztuk do zbiorówki... teraz to już kupujcie ile wlezie, bo z powodu nadmiernej liczby sprzedanych Tripli i tak już po ptokach :F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności