Skocz do zawartości

Fiio X5 III


all999

Rekomendowane odpowiedzi

Nie tylko w torbie, w kieszeni kurtki czy marynarki sportowej czy większej kieszeni w dżinsach ( o ile to nie są jakieś slim) nie będzie problemu. ;) Niektóre telefony są dzisiaj większe.


 

DX200 wcale taki nieporęczny i ciężki nie jest.

nie no teraz zakrzywiamy rzeczywistość: ćwierć kilo to nic dla kieszeni

 

Zakrzywione krawędzie to ma AK300, nie wiem czemu takie zrobili, może ciekawy design, ale dla mnie mało poręcznie i w dodatku ostre na krawędziach.

Ćwierć kilo czyli 250 gram? X5 waży około 200 gram, czyli 50 gram to naprawdę taka wielka różnica?

 

Zresztą ja tu powinienem wychwalać FiiO, bo akurat jestem jeszcze zapisany na preorder X5III. I wiążę z tym DAPem jeszcze nadzieje, że może będzie lepiej grał po zmianach softu.

Ale piszę swoje wrażenia z odsłuchu. Nie hejtuję z kolei innej marki tylko dlatego, że to Astell i drogi, nie wychwalam wszystkiego co tańsze, bo widocznie jest "dobrze wycenione". Właśnie w oderwaniu od ceny stwierdzam co mi się podoba a co nie. Najlepiej też posłuchać i wtedy wymieniać uwagi.

Edytowane przez Bernie
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W reku tego nie czuć

Mi tam nigdy waga nie przeszkadzała, dla mnie DAP mógłby i 350g ważyć, byle nie był bardzo gruby, najbardziej irytują mnie kanapki ;)

Kształt DX200 bardzo ok, (nie toleruję czegoś w kształcie C4) X5III w ogóle super, idealna rozmiarówka dla mnie :F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja o X5III vs DX200 ;)

 

Ja pisałem o X5 wersus DX200. Zresztą między X5III jak widać niewielka różnica - parę gram, nie bądźmy takimi aptekarzami. ;)

Kurdę, ale Wam się nudzi, chyba ?

Sami himalaiści :P

 

Zakrzywiona czasoprzestrzeń. :)

W reku tego nie czuć

 

Dokładnie, biorąc do ręki w ogóle się tego nie czuje. Poza tym jeśli już chodzi o wymiary/wielkość DAPów, sam mam w kieszeni teraz telefon rozmiarami mniej więcej równy DX200.

Tyle, że odtwarzacz to w ogóle dodatkowy klocek w kieszeni, ale to już kwestia wyboru z czego słuchamy. :)

Edytowane przez Bernie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Himalaiści w tym znaczeniu, że te 50-100 gram to może mieć znaczenie od 7 tys.metrów wzwyż ;)

I żeby nie było, czyta mi się Kolegów z przyjemnością :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Himalaiści w tym znaczeniu, że te 50-100 gram to może mieć znaczenie od 7 tys.metrów wzwyż ;)

I żeby nie było, czyta mi się Kolegów z przyjemnością :)

różnica znacząca i jest to wada takich urządzeń - coś za coś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wykluczone, że na początku dostaniemy celowo nie wykorzystany potencjał 2xAK4490, po to, żeby jak wyjdzie X7 Pro firmwarem podciągnąć SQ X5 nieco wyżej.

 

Nie wiem teraz czy żartujecie czy piszecie poważnie. Jakby jeszcze celowo zaniżali jakość dźwięku i nadal ludzie by to kupowali to już w ogóle brak mi słów.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie wykluczone, że na początku dostaniemy celowo nie wykorzystany potencjał 2xAK4490, po to, żeby jak wyjdzie X7 Pro firmwarem podciągnąć SQ X5 nieco wyżej.

 

Nie wiem teraz czy żartujecie czy piszecie poważnie. Jakby jeszcze celowo zaniżali jakość dźwięku i nadal ludzie by to kupowali to już w ogóle brak mi słów.

Widać że nie miałeś doczynienia z myśleniem korporacyjnym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nie wykluczone, że na początku dostaniemy celowo nie wykorzystany potencjał 2xAK4490, po to, żeby jak wyjdzie X7 Pro firmwarem podciągnąć SQ X5 nieco wyżej.

Nie wiem teraz czy żartujecie czy piszecie poważnie. Jakby jeszcze celowo zaniżali jakość dźwięku i nadal ludzie by to kupowali to już w ogóle brak mi słów.

Widać że nie miałeś doczynienia z myśleniem korporacyjnym.

 

Chlopaki jednak nie zartowali :-)

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo i nie ma z czego - flagowiec będzie musiał grać zdecydowanie lepiej od reszty stawki, przynajmniej w momencie premiery ;)

Przy głupim DX50 i DX90 na początku różnice były większe, pobawienie się softem w DX50 zmienia dużo więcej niż w DX90 :F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego trzeba pamiętać, że kupuje się sprzęt z potencjonalną możliwością zmiany brzmienia - upgrade softu w DAPach od FiiO zmieniał sporo. Nie wiem jak obecnie w X7, ale pamiętam X3 i X5.

Chociaż iBasso bardziej szalało ze zmianami brzmienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności