Jump to content
johnys

Interkonekty analogowe

Recommended Posts

W tym wątku chciałbym się pochwalić kablami analogowymi mojej konstrukcji.

Kablami analogowymi zajmuję się już od paru lat i opracowałem własny sprawdzony projekt interkonektu, który naprawdę robi różnicę w każdym przyzwoitym systemie audio. Zbudowany jest z trzech ekranowanych przewodów z których każdy ma 2 przewodniki więc łącznie z 6 przewodów na kanał a cała jego istota brzmienia bierze się z odpowiedniego połączenia ekranowanych kabli i ich geometrii.

AnJ3HC1.jpg

0kfN0y7.jpg

wSw7E1r.jpg

jDjV4kp.jpg

xbNZEbD.jpg

UksxN7y.jpg

Opracowałem również referencyjny kabel do połączenia mobilnych odtwarzaczy do stacjonarnego wzmacniacza słuchawkowego.

Wykonany jest z miedzi litej OCC pokrytej 5 mikronami złota oraz niektóre przewodniki są pokryte 5 mikronami srebra. Każdy z przewodników jest emaliowany a potem zaopatrzony w izolację teflonową. Całość w oplocie techflex prezentuje się jak poniżej.

i9G5neq.jpg

Edited by johnys
  • Like 6

Dostałem kabel do kilkudniowych testów. I już został. Naprawdę robi różnicę ;) Warto przetestować u siebie, żeby wyrobić sobie własne zdanie. Mi się bardzo podoba. Równy, dobrze brzmiący w moim systemie interkonekt RCA.

W ofercie posiadam również 10 żyłowy kabel głośnikowy na wtykach typu rurki BFA skręcane. 

Istnieje opcja innej konfekcji np. w bi-wire

Kabel wygląda tak:

20190215_102922.jpg

Więcej Info na maila.

Jest możliwość wypożyczenia kabla do odsłuchu.

Edited by johnys
  • Like 1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By Icecoldart
      Witam serdecznie, czy ktoś z was orientuje się kto mógłby mi pomóc z naprawą tych wysłużonych słuchawek?
      Mianowicie, do wymiany/naprawy jest najprawdopodobniej gniazdo jack, trzeba sie mocno napocic aby grały obie słuchawki, ale jesli dobrze pokrece kablem i ustawie go lekko pod kątem za sprawą naciągania kabla, to grają obydwie. 

Szkoda, aby dalej leżały i zbierały kurz, a trwa to i tak juz 4 lata, w zastepstwie kupilem Bang&Olufsen H6 gen 2 i.... zapomnialem o Philipsach
    • By Swordfish_
      Ponieważ dzisiaj ładna pogoda, to pozwolę sobie zamieścić recenzję ładnego - i dobrze grającego - wzmacniacza. Czyli Audio Analogue AAcento z serii PureAA.

" Audio Analogue to jedna z tych marek, jaką audiofile z dłuższym stażem mogą zapewne pamiętać z czasów, kiedy Internet był jeszcze w powijakach, a recenzje sprzętu czytało się głównie w ilustrowanych magazynach. Ta ciekawa skądinąd firma została założona w 1995 roku w Toskanii, natomiast na polskim rynku pojawiła się z początkiem lat dwutysięcznych. Już wtedy zdobyła swoją renomę i była kojarzona z urządzeniami, które nie tylko dobrze brzmiały, ale także oferowały ciekawe rozwiązania konstrukcyjne przy w miarę rozsądnych cenach. "

Serdecznie zapraszam i polecam się na przyszłość

https://hifizone.pl/recenzja-audio-analogue-aacento/
    • By nedwin
      pytanie jak w temacie. Sytuacja z moimi kc06a wygląda tak. Grajek w kieszeni spodni więc przewód nie ma lekko. Słuchawki po zakupie pograły 3 miesiące. Wymieniłem jack. Słuchawki pograły 5 miesięcy. Zastanawiam się czy jest sens wymieniać drugi raz jack czy dać sobie spokój. Jak wy to rozwiązujecie? Padną jedne kupujecie drugie? Czy wymieniacie jack do bólu? A jeśli tak pochwalcie się ile razy wymieniliście jack w tych samych słuchawkach?
  • Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy