Jump to content
  • 0

S�uchawki do CS:GO (waşne pozycjonowanie) [do 150z�]

pawelxd0911

Question

Witam.

Zastanawiam się nad kupnem nowych słuchawek na nowe.

Teraz posiadam HD 681... ale wydaje mi się że do 150zł znajdę coś z lepszym pozycjonowaniem, chyba że nie ma to mnie oświećcie :)

Moimi typami są:

• Superlux HD 669
  • Superlux HD 668b - podobne brak basu, szkoda
  • Superlux HMC 631 - jeden forumowicz sprzeda używane za 100zł

Nie zależy mi na basie.. do słuchania muzyki mam Edifier R1280T i jestem z nich zadowolony.

Niestety cały zestaw gra na karcie zintegrowana nad zakupem takiej karty w późniejszym czasie tak do 200zł a moim typem były by popularne: Asus Xonar DG lub Creative SB Audigy.

Jeśli to pomoże to moja płyta główna to MSI B85-G43 gdzie karta dźwiękowa to Realtek ALC-892 7.1 .

Edited by pawelxd0911

10 answers to this question

Recommended Posts

• 0

No to zostawie sobie te słuchawki i kupię kartę http://allegro.pl/creative-sb-audigy-fx-pcie-karta-muzyczna-wew-i6388191515.html <- takie coś?. Jesteś pewien że przestrzenność pójdzie na + ? A może kupić HD 668b ? Bo jednak zależało by mi na nowych słuchawkach bo te co mam (HD 681) chce dać komuś.

... powiedzmy że mój budżet to 200zł Czy w tedy zwiększy się wybór ?

Edited by pawelxd0911

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By czlowiek_ludzki
      Witam Państwa
      Szukam:
      max +-150zł, wokółuszne zamknięte, do laptopa (+ ew. smartfona w mniejszym stopniu), do nauki z kursami wideo . Zależy mi na wygodzie oraz izolacji od otoczenia zewnętrznego. Nie zależy mi na jakości dźwięku.
      Co do wygody: słuchawki będą używane pewnie kilka h dziennie, ale z częstymi kilkuminutowymi przerwami.
      Co do izolacji: chciałbym w miarę możliwości nie słyszeć reszty domowników, którzy np. coś robią/rozmawiają w innym pomieszczeniu lub oglądają telewizję w tym samym pomieszczeniu.
      Po długich śledztwach stwierdziłem:
      ISK HP2011 vs. JVC HA-RX700 vs. AKG K-72
      AKG K-72 kuszą niższą wagą, ale najmniej o nich opinii, recenzji oraz porównań a co do ich poziomu izolacji - podzielone zdania.
      Które słuchawki z ww. najlepiej by się sprawdziły w moim przypadku?
    • By woolf
      Jakie polecacie słuchawki nauszne (zamknięte, polotwarte) do 150zl? (Integra) Myślałem nad ISK HD 2011, hd 681 Evo lub hd669 zależy mi na tym by były wygodne.Głównie mają służyć do słuchania muzyki rock/rap i do csa.Chyba że polecacie jakieś inne modele
    • By Gantom
      Witam poszukuję zestawu słuchawki+DAC głównie do grania w grę cs 1.6. Zależy mi w głównej mierze na pozycjonowaniu. Słuchawki mają również służyć do słuchania muzyki ze Spotify. Nie mam jakiegoś konkretnego gatunku, ale raczej preferuję spokojnie utwory. Chciałbym, aby słuchawki grały w miarę naturalnie, żeby góra nie kaleczyła, oraz aby bas się nie wylewał. Cenę jaką jestem w stanie wydać to maksymalnie 1500zł. Zależy mi na jak najlepszym stosunku cena/jakość. W tej cenie biorę również pod uwagę zakup odpowiedniego DACa do tychże słuchawek.
      Słuchawki nie muszą mieć mikrofonu, za to mogę mieć odpinany kabel. Preferuję otwarte lub półotwarte.
      Może by się coś tutaj znalazło, bo całkiem fajne promocje:
      https://promo.mp3store.pl/

• By Ssmart
      Witam,
      Jakie pady do AKG K550 polecilibyście do 100zł? Dobrze by było żeby dociążały brzmienie więc jakaś skóra pewnie.
  • Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy