Skocz do zawartości

NOWY SKLEP W LODZI - ZAPRASZAMY Z OKAZJI OTWARCIA


Rekomendowane odpowiedzi

  • MP3store

Drodzy Klienci

 

Zmieniamy lokalizację sklepu w Łodzi. Oczywiście wiąże się to z całkowicie nowym lokalem. A to wszystko po to abyście lepiej się czuli przychodząc do Nas.

 

Z tej okazji w najbliższy piątek 08.07.2016 Wszystkich chętnych zapraszamy na skromny poczęstunek przy winie i dobrej muzyce. Nie zabraknie atrakcji w postaci nowych produktów oraz innych niespodzianek.

 

Nowy sklep jest zaledwie 500 m od starej lokalizacji. Teraz jesteśmy na ul. Rewollucji 1905r. nr. 32 wejście od ul. Kilińskiego.

 

Wśród przybyłych gości rozlosujemy kilkanaście oryginalnych wydań muzycznych w jakości 24bit na kartach microSD.

 

Dodatkowo dla wszystkich, którzy zamierzają dokonać w sklepie w Lodzi zakupu do 15 lipca, na wszystkie produkty oferujemy 10% rabatu.

 

Zapraszamy

Edytowane przez WojtekC
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kilka błędów i literówek w tej informacji ale to pewnie z ekscytacji :)

Bo my tego nie pisali....

Sklep działa normalnie wiec nawet jak ktoś będzie wcześniej to przywitamy chlebem i solą.

Szczególnie zapraszam starą ekipę z Łodzi - Michał, Szymon, Stefan, Kuba, Roni, Adam, Witek, Kasza...i wielu innych których mam w pamięci, a imiona umknęły.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Start generalnie taki dla prasy i reszty jest o 18. Jednak o 17 będzie można przyjść.

....quuurr akurat mam popołudniową zmianę.
Kasza zamień się ⚡️

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łaaaaaaaa nie mogę domyć żaluzji przeciw włamaniowych. Brud ciągle wychodzi. Już nie mam pomysłu.

Akustyka nowego sklepu do.....czterech liter a pierwsza to d. Przyjedziecie zobaczycie poradzicie. Brzmi jak w łazience lub toalecie. Czasem w kibelkach w kinie np leci muza, takie brzmienie jest u nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Start generalnie taki dla prasy i reszty jest o 18. Jednak o 17 będzie można przyjść.

....quuurr akurat mam popołudniową zmianę.
Kasza zamień się ⚡️

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

 

Zostaje mi dzień na żądanie, ale w sobotę do pracy i tak. Lipa straszna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na otwarciu sklepu pojawiłem się punkt 18.00. Wyszedłem w okolicy godziny 21.30.

Sporo osób z tego Forum poznałem z wyglądu po wcześniejszych zdjęciach, które zostały zamieszczone tutaj na przestrzeni sporego czasu.

Nie posłuchałem niczego. Byłem chyba jednym z nielicznych pod tym względem, za co należą mi się baty ;) Wolałem bowiem porozmawiać z ludźmi i zadowolić się pysznymi przekąskami oraz winem, zaserwowanymi przez właściciela MIP, który również był obecny na uroczystym otwarciu sklepu.

Były również prezenty, za które pozwolę sobie podziękować w imieniu wszystkich obecnych!

Cóż mogę jeszcze dodać... kto nie był, niech żałuje! A właścicielowi życzę coraz więcej zadowolonych klientów i coraz większej ekspansji sklepów MP3store na terenie całej Polski - właśnie takich jak Wojtka!

Edytowane przez wulkan
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje. Na więcej nie mam siły jak ktoś robił foty to proszę o umieszczenie. Tutaj link na FB do zaprzyjaźnionej grupy i do kilku fotek z naszej imprezy.

https://www.facebook.com/groups/222544861457008/

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś nie można się do was dodzwonić (salon w łodzi), chciałem się zapytać o dostępność słuchawek w sklepie w łódzi - Superlux HD681 black-red .

Po 18 nie odbieramy telefonu służbowego. Po za tym to nie jest dział na zadawanie takich pytań.

 

 

Tapnięte z Batmobilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności