Skocz do zawartości

Audeze Sine


Fatso

Rekomendowane odpowiedzi

No tak,duża nagana że brak odniesień/porównania z innymi słuchawkami z tego przedziału cenowego, tak naprawdę nie wiadomo jak są dobre, czy tylko niezłe...Aż się prosiło o porównanie z Oppo 3...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

używam SINE dość intensywnie od... hmm... skleroza... jakiś dwóch tygodni - wyraźnie zelżał nacisk na ucha :) ale nadal dobrze tłumią

 

oczywiście jak ktoś ma sporą dynkę, to kłopoty z komfortem mogą pozostać nawet po "wygrzaniu" pałąka

 

trójkątne pady pewnie idealne byłyby dla elfów, ale mi też pasują, ergonomicznie pięknie to siedzi na uchu - zdecydowanie lepiej niż pady Meze

 

 

a - i dźwiękowo jest jak recenzent napisał - cud, miód i orzeszki

Edytowane przez mykupyku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak,duża nagana że brak odniesień/porównania z innymi słuchawkami z tego przedziału cenowego, tak naprawdę nie wiadomo jak są dobre, czy tylko niezłe...Aż się prosiło o porównanie z Oppo 3...

staram sie nie robic od iesien do sluchawek ktorych nie mam lub nie znam bardzo dobrze. ale zawsze jesli ktos potrzebuje moze przeczytac recenzje oppo, tego samego autora.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No tak,duża nagana że brak odniesień/porównania z innymi słuchawkami z tego przedziału cenowego, tak naprawdę nie wiadomo jak są dobre, czy tylko niezłe...Aż się prosiło o porównanie z Oppo 3...

staram sie nie robic od iesien do sluchawek ktorych nie mam lub nie znam bardzo dobrze. ale zawsze jesli ktos potrzebuje moze przeczytac recenzje oppo, tego samego autora.

 

PM-3 to sierpień 2015r:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i wtedy ostatni raz mialem z nimi doczynienia. naprawde uwazacie ze dzisiaj jestem w stanie cos do nich porownac?

Nie. Ale słuchawek nie sposób oceniać bezwzględnie. A raczej przez porównanie, w swoim typie konstrukcyjnym, w ramach cenowych etc.

 

Z tej recenzji wyszło, że niewygodne acz bardzo dobrze grające słuchawki. Z recki PM-3, że wygodne i bardzo dobrze grające:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Fatso ma chyba nadal te słynne Meze? Może chociaż do nich porównałby Sine, też zamknięte przecie.

Taki P.Ryka coby nie mówić o tym bajkopisarzu, zawsze porównuje do 2/3 słuchawek które jednocześnie posiada, to mi się podoba...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Fatso ma chyba nadal te słynne Meze? Może chociaż do nich porównałby Sine, też zamknięte przecie.

Taki P.Ryka coby nie mówić o tym bajkopisarzu, zawsze porównuje do 2/3 słuchawek które jednocześnie posiada, to mi się podoba...

Z zajęć u P. Ryki wiemy, że K812 mają górę czystą, rozdzielczą, zapiaszczoną, krystaliczną, krzykliwą i matową. I to wszystko po przeczytaniu kilkunastu recenzji. Nie, podziękuję.

 

Słynne Meze mam:

Meze są cieplejsze, równie bezpośrednie, z lekko wycofaną górą w stosunku do Sine, z gorszą holografią. Za to z padami od HM5 są wygodniejsze, lepiej tłumią i nie są tak kłopotliwe w ubieraniu na czachę. Mają normalnie wymienne kable, nie są tak eleganckie i nie mają trójkątnych muszli.

 

Ogólnie więc, Meze wybiorę za wygodę i lepsze granie poza domem, Sine za wykonanie i tonalność w domu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SINE emocji odmówić nie można, jest muzykalność a nawet fun, ale jest też oko puszczone do miłośników ambitniejsze grania, nie brakuje wysokich, rozdzielczości i holografii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo je chwalisz, zweryfikuje to hehe a martwi mnie tylko jedno, mam duzy globus ale na szczescie ucha juz nie wiec moze uda mi sie w nie "przyodziac" i nie wyc po 5 minutach... Juz pm3 dla mnie maja przegiety docisk a tu ma byc jeszcze mocniejszy...Wszystko wyjdzie w praniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo je chwalisz, zweryfikuje to hehe a martwi mnie tylko jedno, mam duzy globus ale na szczescie ucha juz nie wiec moze uda mi sie w nie "przyodziac" i nie wyc po 5 minutach... Juz pm3 dla mnie maja przegiety docisk a tu ma byc jeszcze mocniejszy...Wszystko wyjdzie w praniu.

Duży globus i "hehe" w jednym poście. Soundman? :)
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozesz cos wiecej napisac, jakie roznice w brzmieniu miedzy pm3 a sine? Ktore maja wiecej barwy, bardziej zwarty, konturowy bas, czy na sine wokale zenskie tez brzmia tak "uczuciowo" jak na pm3? No i najwazniejsze, czy te sine faktycznie tak miazdza uszy??? Czy jest to ucisk taki sam jak w pm3, ktore tez mocno uciskaja. Z gory dzieki.

???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności