Skocz do zawartości

Pomoc żonie znajomego - Blog Roku 2015


EvilKillaruna

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Tym razem z trochę nietypowym tematem wyskoczę. Ponieważ w tym roku sam się spóźniłem na plebiscyt Blog Roku 2015, chciałbym pomóc żonie mojego przyjaciela, która wzięła w nim udział pod postacią swojego własnego bloga kulinarnego "AgaMaSmaka". Oboje wiele razy pomogli mi bezinteresownie, także poczuwam wobec nich ogromny dług wdzięczności, jak również i artykuły kulinarne, które pisze Agnieszka, są naprawdę fantastyczne.

 

Chciałbym tym samym prosić Was o chwilę lektury i wzięcie udziału w w/w plebiscycie. Dokładnie wszystko opisała u siebie: http://www.agamasmaka.pl/2016/02/jest-sprawa-licze-na-was.html

 

Akcja nie ogranicza się tylko do oddania na nią głosu, bowiem środki uzyskane przez organizatora z głosowania SMS (płatne 1,23 zł za sztukę) mają zostać przekazane Fundacji Dziecięca Fantazja, której celem jest spełnianie marzeń dzieci zmagających się z chorobami zagrażającymi życiu i nieuleczalnymi. Jest to więc taka forma konkursu, w której właściwie każdy wygrywa i bez względu na to, na kogo głos zostanie oddany.

 

Sam naturalnie wraz ze swoją rodziną również go oddałem (nawet szwagra namówiłem, ha!), wrzuciłem też banner do siebie na AF. Głosowanie trwa do 1 marca do 12:00 jak dobrze pamiętam, także pozostało raptem parę dni.

 

Z góry bardzo dziękuję za wszystkie SMSy oddane na jej blog, tak w swoim, jak i w jej imieniu. Naturalnie nie ma problemu, jeśli dla kogoś jest to zbyt wiele lub chce oddać głos na inny blog - każdy głos to +1 zł dla czyjegoś zdrowia i życia.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem pewny, że to blog Ala Bundego :o

 

Wątpię aby Al Bundy prowadził blog kulinarny i wychowywał jednocześnie córeczkę (to właśnie też z myślą o niej powstał). Choć z drugiej strony bardzo szybko wyegzekwowalibyście to co Wam ten niegodziwiec nakradł, gdyż ułatwiony byłby wtedy namiar.

 

Dziękuję. Dałem lajki jakie mi się zostały na dziś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Byłem pewny, że to blog Ala Bundego :o

Wątpię aby Al Bundy prowadził blog kulinarny i wychowywał jednocześnie córeczkę (to właśnie też z myślą o niej powstał). Choć z drugiej strony bardzo szybko wyegzekwowalibyście to co Wam ten niegodziwiec nakradł, gdyż ułatwiony byłby wtedy namiar.

 

Dziękuję. Dałem lajki jakie mi się zostały na dziś.

Tu chyba chodziło o miedzy innymi np moje pierwsze skojarzenie po przeczytaniu "pomoc żonie znajomego", niż o dokuczenie autorce bloga, czy złośliwy komentarz

 

Co do tematu to jak wrócę to zobaczę co da się zrobić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie mam prośbę. Chciałem wysłać smsa, ale w związku z tym, że nie mieszkam w PL mój operator blokuje nr tego typu. Wpadłem na pomysł, że poproszę kogoś z Was (o ile ktoś ma chęci i czas) żeby kupił z 5 pakietów startowych po 5zł, np Play i z każdego nr wysłać sms. Co zrobisz z resztą kasy na koncie to już nie moja sprawa. Oczywiście pokrywam koszt pakietów startowych :) Najlepiej przez PayPal.

Edytowane przez musikk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności