Skocz do zawartości

Tidal od MP3store


MP3store

Rekomendowane odpowiedzi

@ MatmaN- poszło zapytanie :)

 

@muf18

 

I do wszystkich.

 

Kody wysyłam do końca stycznia. Jeśli ktoś się nie zgłosi, wraca do puli kodów i to co mi zostanie rozdamy :)

No to w razie gdyby coś zostało po rozdaniu :

1. superbart

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie nie robimy listy żadnej, dam znac ile osób sie nie zgłosiło i wtedy.

 

Przepraszam od razu wszystkich ze mimo iż znam spora cześć nie zachowuje jakiejś takiej formy grzecznościowej czy osobistej. Wale po prostu z formatu, za dużo tego.

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez Azahiel
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie nie robimy listy żadnej, dam znac ile osób sie nie zgłosiło i wtedy.

 

Przepraszam od razu wszystkich ze mimo iż znam spora cześć nie zachowuje jakiejś takiej formy grzecznościowej czy osobistej. Wale po prostu z formatu, za dużo tego.

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Dzięki za szybką odpowiedź i za kod.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtórzę po raz kolejny, bo widzę mało osób mi to wysyła.

 

W treści E-mail po proszę o

 

- NIck z forum

- Miejsce na liście.

 

I by to było na wierzchu, kody wysłam do 31 stycznia. Kto się nie zgłosi zostaną wrzucone do puli i zrobimy drugą listę, dla następnych ludzi. Jeden kod na jedną osobę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze kody tylko dla nowych uzytkownikow i nie da sie wykorzystac dla zarejestrowanego :(

nowy nie myśli *jeszcze o wyłączenie subskrypcji i na to liczą

staży użytkownicy wiedzą co i jak :) i na nich nie zarobią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że to będzie właściwe miejsce, aby przypomnieć link, który już pewnie jest gdzieś w zasobach forum i jest też gdzieś w helpie Tidala, ale tutaj i teraz może przydać się jak nigdy, szczególnie dla tych którzy korzystają już lub korzystali z innych serwisów streamingowych i mają w nich zdefiniowane playlisty.

 

Konwerter playlist -> http://soundiiz.com/#/converter

 

Dzięki niemu łatwo bezboleśnie przenieść swoje listy do Tidala.

Edytowane przez SlawekR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jakby co też chciałbym być w 2 liście (tak wgl. byłem pierwszy po liście <_< ) "na otarcie łez", albo chętnie przyjmę od kogoś kod ;).

Mogę się odwdzięczyć jakimś kodem do różnych gier steam/origin (wiem mało wartościowe, ale zawsze)

Edytowane przez muf18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomina... Mało kto o tym pamięta:

 

W treści E-mail po proszę o

- NIck z forum

- Miejsce na liście.

I by to było na wierzchu, kody wysłam do 31 stycznia. Kto się nie zgłosi zostaną wrzucone do puli i zrobimy drugą listę, dla następnych ludzi. Jeden kod na jedną osobę.

E-mail: robert.kruk@mp3store.pl

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności