Skocz do zawartości

FIdelio M1 Sennheiser Momentum On Ear Ktoś mi coś pow


123Forumowicz

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć !

Rozmyślam nad wyborem jednych z trzech słuchawek:

 

Philips FIdelio M1

 

Sennheiser Momentum On Ear

 

AKG Y55

 

Które z tych słuchawek najbardziej nadają się do metalu, rapu, Odtawrzacz to Ipod video z rockboxem ewentualnie moge zmienić na coś do 400zł. Zależy mi na tym aby osoby w moim otoczeniu nie słyszały czego słucham np. w autobusie

 

Z góry dzięki za pomoc

Edytowane przez 123Forumowicz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile jeszcze wątków założysz i podbijesz zanim ruszysz doopę i posłuchasz ktòrejkolwiek propozycji? Czy czekasz na wolontariusza, ktory się zlituje i coś za darmo wyśle, bylebyś nie śmiecił na forum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najłatwiej to by ci było się przejść się do jakiegoś elektromarketu typu MediaMarkt, Saturn itp, żeby potem nie było pretensji, że ktoś ci źle podpowiedział. Masz swój słuch, swój gust i nikt nie dobierze tego za ciebie. Na opiniach innych osób polegaj tylko wtedy jeśli wiesz, że macie podobny gust. Jak nie masz u siebie, to wybierz się kiedyś w weekend na odsłuchy.

 

Z powyższych na pewno nie nadają się pod twoje wymagania Fidelio M1. Zostawiłem je sobie jako jedyne mobilne, bo inne posiadane kompletnie mi nie podpasowały, a z opinią maciuxa pozostaje mi się nie zgodzić. Są dosyć muzykalne i chociaż może nie tak szczegółowe jak pozostałe, ale wg mnie dają więcej przyjemności. Ponieważ zależy ci na mocnym basie, więc odpadają. Słyszałem kiedyś, że MOE brzmią podobnie do Phiatonów - jeśli tak, to też ci nie polecam. Miałem Phiaton MS300 i to dla mnie porażka, która nie zagrała dobrze ani basem, ani średnicą. Mają swoich wielbicieli do których ja nie należę. Pozostałych wymienionych nie słyszałem, ale pod kątem basu recenzje wskazywałyby wymienione A1 Pro.

Edytowane przez sn4ke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kiedyś się zastanawiałem na MOE, ale nie podpasowały mi. Dźwięk był zbyt przerysowany, sztuczny, jakby nieco karykaturalny - mocno podbite skraje pasma. Ze słuchawek portable mogę polecić Beyerdynamic DTX 501 p - bardzo fajnie brzmi na nich gitarowe łojenie i nie tylko. Kosztują dwie stówki i nie mają się czego wstydzić nawet w odniesieniu do wielu droższych słuchawek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności