Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki do gier


FlyHacker

Pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Ja od siebie dodam krótko.

SUPERLUX hmc 631 okurat 250 zł.

Pisze z fona więc nie wkleję ci recki ale gogle ci powie co chcesz

Edytowane przez Pawcio83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja od siebie dodam krótko.

SUPERLUX hmc 631 okurat 250 zł.

Pisze z fona więc nie wkleję ci ręki ale gogle ci powie co chcesz

Taa, jeszcze 35. Jakoś zleci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Przepraszam nie rozumiem. Jak nie pasi to mogę usunąć konto

Nie rozumiem co 35 ?? Co to ma w związku ?? Sadzisz ze mi zależy mogę jeszcze dziś usunąć konto mnie tam rybcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Luzik. Człowiek cały czas w napięciu. Czasem musi się rozpiąć. Możesz oddychać :)

T9 dobra rzecz, tylko czasem trzeba przeczytać, co się napisało, żeby się potem nie okazało, że inni nie chcą czytać.

P. S. WYŁĄCZAŁEM. Do wyłanczania potrzebny jest wyłancznik a nikt takich nie produkuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Ok do dezaktywacji może być??
Jeśli chodzi o WYŁĄCZNIKI to ty o tym nic nie wiesz, bo one są i to w domach (wyłącznik światła, wyłącznik różnicowoprądowy, wyłącznik nadmiarowo-prądowy ), oraz GPZ, które są w stanie wyłączać prądy pod obciążeniem, oraz zwarciowe, (czyli wszystkie), gdzie stara się nie wyłączać nawet pod obciążeniem, tylko wcześniej zdejmuje się obciążenie za pomocą rozłączników/odłączników (sekcyjne, liniowe), gdyby się nie zachowało tej zasady to taka operacja powoduje, iż wyłącznik się szybciej zużywa.
A same wyłączniki wyglądają jak wielkie kolumny ok 3-5 m.
Po zdjęciu obciążenia robi się widoczną przerwę odłącznikiem (bardzo widowiskowe)
Lepiej się nie wymądrzaj, jeśli nie masz zielonego pojęcia, o czym piszesz.
P.S. Pracuje w zakładzie energetycznym

 

 

W działach Co kupić nie są zliczane posty. Nie trzeba się silić.

Edytowane przez EvilKillaruna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Tylko po co mają mi się liczyć??

Mnie to naprawdę rybka.

Jeśli można wyłączyć funkcje liczenia ich to ja chętnie zdezaktywuje.

Czy te liczenie to jakaś wyrocznia??

Nadal nie rozumiem co w tym takie nadzwyczajnego ?? dają za to pieniądze ??

Czy może chodzi o jakieś chorobliwe podejść do... (można dodać co chcecie)

Widziałem, że wiele osób ma ich tysiące, więc co ma za znaczenie parę??

Może w końcu mi ktoś to wyjaśni jak krowie na rowie ??

JA NAPRAWDĘ NIE KUMAM O CO CHODZI Z TYMI POSTAMI??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

W dziale komis doszedł w regulaminie nowy zapis o konieczności posiadania przynajmniej 50 postów aby móc tam coś sprzedać. Od tego momentu pojawia się wiele wypowiedzi osób bez stażu na forum wyglądających na próbę nabicia właśnie tych 50 postów. Nie dziw się zatem, że mogłeś zostać również potraktowany jako nabijacz postów pomimo, że być może nie takie są Twoje intencje. Do tego tematów: "Słuchawki do gier" jest już w dziale co kupić multum :).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Prawda jest multum

Czyli jak dobrze zrozumiałem mogę tu pisać i nie będą liczone posty??

Jak dla mnie to lepiej nikt nie będzie się czepiać.

Zgadzam się, że tematów jest multum i jeszcze bardziej się dziwie, że ludzie nie starają się znaleźć odpowiedzi we wcześniejszych wypowiedziach.

Dodam, że jak bym chciał wystawić coś to i mogę zrobić to na allegro, olx

Dziękuje za informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Bardzo merytoryczna dyskusja.

Pawcio 83. Widać to jak na dłoni, że użytkownik belesiu jest obdarzony poczuciem humoru.

Zaatakował Twoje szare komórki liczbą 35, która w powiązaniu do liczby zTwojego nicku tyczyła się przejścia w wiek emerytalny.

A jeśli chodzi o "wyłoncznik" to byłeś bardzo blisko kojarząc go ze słownikiem. W tym wypadku chodziło o słownik ortograficznym.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

To mój błąd, że za bardzo poważnie traktowałem ludzi na tym forum, ale od tej pory zlewka.

Raczej bym nie nazwałbym życia w Polsce czymś śmiesznym, widać, że są osoby, dla, których bardzo pasują warunki bytu w naszym pięknym kraju.

Czym by było życie bez ludzi, którzy starają się dowieść, że ich interes jest jeszcze użyteczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Pawcio - głęboko wstrząsnęła mną (i zapewne wieloma innymi forumowiczami śledzącymi z zapartym tchem rozwój tego fascynującego wątku) Twoja groźba. Zlewka wisząca w powietrzu jest czymś tak niewymownie złowieszczym, że przez cały dzień o niczym innym nie myślę. Trwoga, która da się porównać chyba jedynie do przedśmiertnych katuszy grzesznika świadomego swych przewin i bliskiej a nieuniknionej za nie kary, każe mi wyciągnąć do Cię rękę w geście prośby o przebaczenie i miłosierne potraktowanie mego niegodziwego uczynku.

Nie każ innych za me przewiny. Nie zlewaj. Traktuj po ludzku. Nie idź moją drogą, abyś i Ty nie musiał kajać się w przyszłości.

Zrozum, wybacz, odpuść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności