Skocz do zawartości

Sugestie I Poprawki Do Oprogramowania


Gość pm

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 128
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

[iMP-900]

 

Auto-pauza powoduje, że 1. po włożeniu płyta nie startuje sama i 2. odtwarzacz pauzuje po każdym utworze. Ja chcę mieć 1, ale bez 2

(może to już było, ale nie chce mi się takiego długiego wątku czytać)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

RDS //choć nie wiem czy to zależy od firmware'u... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wersji UMS można by zwiększyć bitrate nagrywania... Do 96kbps to trochę za mało... :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...

A ja bym dodal do iRiverka H10 opcje:

 

-Zoom przy przegladaniu zdjec. Ze wzgeldu na niewielki ekranik taka opcja by duzo dala i mozna by z przyjemnoscia zdjecia ogladac.

 

-Tryb czuwania w ktorym bylby tylko na ekraniku zegrek przy malym poborze energi.

 

-Usuwanie kazdego pliku z poziomu Odtwarzacza a nie tylko MyRecording.

 

-No i moze filmiki. Taki maly bajer np do ogladania teledyskow. Nie bylaby to jakas super jakos obrazu ale byloby to mile urozmaicenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

nie wiem dlaczemu w imp 150 iest taki duzy bląd w oprogrmowaniu - MIESZA wyswietlanie napisów( tekstow piosenek) nie bede sie tu rozpisywal na temat jak robie te pliki bo próbowalem wszystkiego takze innymi programami niz caption editor. Efekt jest taki ze pewne wyrazy są gubione i nie jest to spowodowane zbyt krótkim czasem na wyswietlenie, bo jak ma byc wyswietlone np "clouds of white" to wyswietla tylko "clouds " ????jakich iriver ma betatesterów :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przedwczoraj zakupilem iHP 120, tym samym przenoszac sie z Creative Zen Touch 20 GB na player iRivera. Nie bede juz pisal o tym, ze byl to swietny wybor (choc mam sentyment do Zen'a).

 

Zauwazylem tylko jeden maly mankament. Jako ze czesto zdarza mi sie wrzucac cale sety na odtwarzacz, bardzo niewygodnym i czasochlonnym jest przesuwanie kawalka np. na pozycje 28 minut.

 

W Zenie problem byl swietnie rozwiazany, tj. w miare przytrzymywania przycisku forward / rewind przewijanie przyspieszalo co pewien czas, dzieki czemu dostanie sie powiedzmy na 50 minute utworu zajmowalo kilka sekund, a nie jak w przypadku iHP 120 - kilka minut.

 

Oczywiscie pomijam fakt "co tam oni nie umiescili w rockbox" - chodzi mi o oryginalny firmware (aktualnie mam v1.63E).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle, ze mozliwosc ustawienia wygaszacza ekranu (wylaczony/wlaczony i pozniej jescze ustawienie czasu po jakim ma byc wlaczony) w formie zegraka to bylby duzy plus - siegalbym na szyje po odtwarzacz zamiast po telefon do kieszeni. szczegolnie w modelach, ktore juz maja zegarek - to by chyba duzo klopotow nie sprawilo.

 

jeszcze jedno: w seriach IFP i T funkcja stopera i odliczania czasu w dol - z uwagi na to, ze to odtwarzacze flash, wiec mozna z nimi biegac/trenoac i mogloby sie to okazac przydatne (a jak juz jest zegarek, to byloby latwiej chyba, nie?)

 

nastepne rzecz, ktora moim zdaniem moglaby sie okazac bardzo przydatna - bookmark. sciagam sporo ksiazek audio i dobrze by bylo miec mozliwosc zaznaczenia miejsca gdzie sie skonczylo i mozliwosci sluchania muzyki z innych folderow, a pozniej wrocenia do tego samego momentu ksiazki.

 

wymyslilem cos jeszcze. dzis rano sluchalem i z trzech mozliwych kresek poziomu baterii mialem dwie, a pozniej jak w drodze do szkoly chcialem go uruchomic, to nie reagowal i okazalo sie, ze bateria byla rozladowana - mysle, ze przydalby sie procentowy wskaznik naladowania baterii - znacyz zeby byla mozliwosc sprawdzenia czy te nasze trzy kreski to 100% czy na przyklad 80%. mysle, ze w miejscu z informacjami o pojemnosci i aktualnym firmware i ilosci plikow mogoby sie cos takeigo znajdowac - moznaby przewijac w dol troche, zeby zobaczyc dodatkowe informacje o odtwarzaczu w danym momencie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

jeszcze jedno - dobrze by bylo, zebym mogl usuwac katalogi/foldery. jak slucham ksiazek audio, to przesluchane rozdzialy/pliki moge wyrzucac, ale pozniej zostaja mi foldery i zawadzaja w przgladaniu w browserze. wiem, ze mogloby byc ryzykowne usuniecie folderu jakby tam byly pliki, ale jak jest pusty, to nei powinno byc takich problemow.

inna sprawa, ze dobrze by bylo, ajkby mozna bylo tworzyc nowe foldery z samego odtwarzacza, a nie, ze musze podpiac sie do komputera koniecznie. chcialbym moc tez przerzucac pliki po folderach. czyli na przyklad moge stworzyc folder jakis i wrzucic tam pliki z innych folderow, a nie trzymac je w jdnym miejscu. i nie chodzi mi tu o tworzenie plejlist

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
A ja bym dodal do iRiverka H10 opcje:

 

-Zoom przy przegladaniu zdjec. Ze wzgeldu na niewielki ekranik taka opcja by duzo dala i mozna by z przyjemnoscia zdjecia ogladac.

 

-Tryb czuwania w ktorym bylby tylko na ekraniku zegrek przy malym poborze energi.

 

-Usuwanie kazdego pliku z poziomu Odtwarzacza a nie tylko MyRecording.

 

-No i moze filmiki. Taki maly bajer np do ogladania teledyskow. Nie bylaby to jakas super jakos obrazu ale byloby to mile urozmaicenie.

Zgadzam się całkowicie z Zoomem. Brakuje mi też na wyświetlaczu w czasie odgrywania piosenki takiech słupków które pulsuja w góre i dół hehe. Nie wiem jak to nazwać, ale chyba wiecie o co chodzi :) Poza tym wydaj emi się że mało jest opcji w modelu h10, więcej miałem w imp400 który kupiłem 2,5 roku temu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w H10

 

- odtwarzanie filmów,

- przycisk "STOP",

- kasowanie plików z poziomu grajka a nie przez komputer,

- szybkie przeskakiwanie pomiędzy plikami... np. przełączenie pierwszej płyty jednego zespołu na drugą -jednym, dwoma ruchami (tak jak to było możliwe w ifp)

- ekran: - widok bitrade odtwarzenego utworu

 

na razie tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • 4 miesiące temu...
a ja bym chciał aby w serii T umożliwili czytanie plików tekstowcyh.

wtedy mógłbym sobie wrzucić np. liste zakupów, rozkład jazdy i inne bzdurki.

 

Podpisuje się pod tym. np. taki Txt malutko zajmuje, a notatki 'pod ręką' bardzo by się przydały :)

Ps. O edytorze już nie mówię. Pewnie pisało by się w nim tak jak w tej opcji Display -> Name :huh:

 

I jeszcze User EQ bardziej rozszerzone. 5 suwaków to good ale więcej by niezaszkodziło :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności