Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Sugestie I Poprawki Do Oprogramowania


Gość pm

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 miesięcy temu...
  • Odpowiedzi 128
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To ja pozwolę sobie wprowadzić swoje propozycje fixów dotyczące bugów w fw E10

Niestety bardzo niewiele do tej pory v. fw dla E10 wyszło (bynajmniej stable)

 

 

JA Z TEGO MIEJSCA BYM ZAAPELOWAŁ DO WAS DRODZY FORUMOWICZE I POSIADACZE E10

WPISUJCIE WASZE POPRAWKI!!!

 

 

A więc (Pani profesor nie gniewa się :)

 

 

- wkurza mnie na samym początku że nie można nic zrobić z poziomu playera, definitywnie powinna być chociaż opcja inicjalizacji, tworzenia playlist, usuwania folderów/plików!;

 

 

- wkurza mnie, że gdy słucham radio i chcę wejść na chwilę w ustawienia, radio nie gra non-stop. Dopiero jak już się wyjdzie z menu można wejść w radio. Powinna być opcja, że radio (np w IFP) działa non-stop, nawet gdy wychodzimy do menu!;

 

 

- wprowadzenie wyświetlania formatu pliku muzycznego, dobrze by było także na tej podstawie zrobić sortowanie;

 

 

- poprawa stabilności, aczkolwiek dziwnie to brzmi.Reset średnio 4-5 razy przy intensywnym użytkowaniu w ciągu dnia nie napawa optymizmem;

 

 

- brakuje mi takiej fajnej opcji jak w IFP gdzie można wybierać sobie aktywne/nieaktywne ust. EQ;

 

 

- wypadałoby jednak przerobić całą bazę systemową E10 (pewnie to nierealne), aby nie wymagane było dodatkowe oprogramowanie (czyt. PLUS3, easypmp) do aktualizacji bazy i wogóle działania. Przeglądanie myzki przez przeglądarkę plików to koszmar;

 

 

- odnośnie przeglądarki, przydałaby się wszystkie opcje dla plików muzycznych w przeglądarce, jakie są wtedy, gdy muzyka jest wrzucona przez iRiver Plus i w E10 widziana jako "Muzyka" (dziwnie to brzmi ale to prawda ;p). Chodzi mi o to, aby móc zapętlić, wybrać utwory do playlisty, móc coś usunąć itp. To naprawdę potrzebne.;

 

 

- ogólnie powszechnie wiadomo, że player przechodzi w jakby stan wstrzymania, tzn. nie traci (podobno) "energii". Robiłem eksperyment, zostawiłem playera z baterią która miała 1 całą kreskę, ledwo po przekroczeniu 2 kresek, na całe 3 dnii nie włączałem go ani na chwilę (wtedy stan uśpienia chyba ustępuje ;), po włączeniu....patrzę...miga ikonka baterii!! Wg moich obserwacji od tamtej chwili powinien grać jeszcze te 8-10h, 3 dni to powiedzmy 60, przez 3 dni pograłby średnio 2-3h dziennie, wychodzi na to, że player w "stanie uśpienia" pobiera mocy, i to dość znacznie, tj. 6-8 razy mniej niż w przypadku normalnego użytkowania. Ale to jest straszne, jak zostawiasz playerka i go nie słuchasz przez kilka dni, a potem zonk, bo znowu musisz ładować! A słuchałeś go przez raptem 10h? :/ Trzeba to poprawić! :)

 

 

- byłoby niewiarygodnie cudownie, gdyby do radia z E10 dodano obługę EQ :D:D

 

- no i jeszcze było by cudowniej, gdyby do dyspozycji były własne, zapisywalne ustawienia EQ :)

 

Jeśli znajdę więcej zastrzeżeń i propozycji, wprowadzę akt. Póki co więcej grzechów nie pamiętam :)

Ktoś podziela moje uwagi, czy sądzi że to tylko domniemane wymysły moje bujnej wyboraźni?? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności