Skocz do zawartości

Import słuchawek marki Audio-Technica - oferta


FeX

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

Obecnie jestem w kontakcie ze sprzedawcą z Japonii, od którego już A900X kupowałem. Mam możliwość nabycia poniższych słuchawek.

 

Jeśli ktoś by był chętny proszę pisać :)

 

 

Aktualizacja najnowszej oferty:
[Nazwa modelu] - [cena importowa] - [cena w zł bez opłat] - [cena z cło + VAT]
Kurs 1USD = 3,82PLN
ATH-A500X - $93.00 - 360zł - 445zł
ATH-AD500X - $90.00 - 350zł - 435zł
ATH-A700X - $125.00 - 480zł - 600zł
ATH-AD700X - $125.00 - 480zł - 600zł
ATH-A900X - $150.00 - 580zł - 715zł
ATH-AD900X - $150.00 - 580zł - 715zł
ATH-MSR7 - $221.00 - 850zł - 1050zł
ATH-A1000X - $323.00 - 1240zł - 1530zł
Przesyłka z Japonii już wliczona.
Edytowane przez FeX
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę popytać :)

 

Co do wersji A, AD to sam do końca nie wiem, ale na ceny w Europie nie ma co patrzeć. Zobacz różnicę pomiędzy ATH-A700X czy AD700X w porównaniu do A900X i AD900X - w Europie to kilkaset PLN, a w Japonii 20-30$.


Poznałem realne ceny w Japonii i wiem, że sprzedawca proponuje słuchawki po minimalnej jednocyfrowej marży!


Jeśli uda się ominąć VAT to będzie taniej.


O modele A700X i AD700X wysłałem zapytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzę je na Cowonie E2, bo mi żona chyba Clipa Sport zgubiła <_<

 

Przez weekend czeka mnie słuchawki ich z integry ALC1150 w lapku. Chyba dam radę :)

 

Prądowo rzeczywiście wymagające nie są, ważniejsze jest samo źródło dźwięku - DAC.

Edytowane przez FeX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się, one nie są mocno wymagające prądowo. Choć z telefonu to zdecydowanie nie pokażą wszystkiego.

 

Dzięki za info. W takim razie muszę je gdzieś szybko dorwać do przesłuchania, bo coraz bardziej chodzą mi po głowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ciekawe jak duża różnica cenowa będzie tam w japonii pomiędzy a700 i a900. Bo jak pisał FeX

 

Co do wersji A, AD to sam do końca nie wiem, ale na ceny w Europie nie ma co patrzeć. Zobacz różnicę pomiędzy ATH-A700X czy AD700X w porównaniu do A900X i AD900X - w Europie to kilkaset PLN, a w Japonii 20-30$.

 

to może a700 wyjdą podobnie jak u nas. Zasadniczo czy 900 są warte dopłaty. :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może a700 wyjdą podobnie jak u nas. Zasadniczo czy 900 są warte dopłaty. :ph34r:

Bez podatków siedemsetki są po jakieś 450 złotych. I przeczytaj recenzję maciuxa - dziwi go różnica w cenie, bo poziom podobny, tylko inny rodzaj grania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 879zł + kw jest najtańsza.

 

Są jakieś inne?

Dopytałem o A500X, AD500X, A700X, AD700X oraz ATH-MDR7.

 

Mam niebawem dostać odpowiedź.

 

 

Tak, o tych mówię. Możesz zapytać jeszcze o A1000X?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopisałem do listy.

 

Jednak 700zł a 879zł to spora różnica :)

 

Swoją drogą zobaczcie, jak bardzo polityka importowa wpływa na cenę urządzeń ze wschodu, nie mówię tu o Chinach, bo te produkty jakoś strasznie droższe nie są u nas, ale np. Japonia to już inna bajka zupełnie. Chociaż z tego, co widzę, to ceny takich popularnych u nas ATH-M50 czy ATH-MDR7 są dużo bardziej wyważone i nie prują tak kieszeni :)


Tak prawdę mówiąc to M50 i MDR7 są tam droższe od A900X, AD900X to jest dziwne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności