Skocz do zawartości

Euro RTV AGD znowu szaleje - Phiatony


Rekomendowane odpowiedzi

Ok, dzięki za info. No to cóż, uzbroję się w cierpliwość i zobaczymy ;)


Znowu pojawiło się kilka modeli Phiaton, tym razem bez MS400, które wczoraj udało mi się zgarnąć :D Teraz coś mnie podkusiło na MS300, bo pomimo mniej przychylnych opinii co do dźwięku, to są mniejsze i kolor jakby ciekawszy (na żywo ponoć ładniej wyglądają niż na zdjęciach). Kto wie, może któreś z tych dwóch par mi podejdą... Jako słuchawki typowo portable raczej.

 

 

Ten sam schemat - dostępne w Euro RTV AGD i na Ole Ole. Jak ktoś zainteresowany, to może lepiej się pospieszyć.

 

 

Cholera, ulubione słuchawki padły i człowiekowi odwala :ph34r:

Edytowane przez Undertaker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

jak już dali niby nr przewozowy, to znaczy, że słuchawki zostały nadane. Stawiam, że to było jak w przypadku Sony - rzucili 3 sztuki na krzyż, a potem wycofywali nadmiar zamówień, a Undertakerowi jak widać się udało.

 

 

Zastanawia mnie jedno - ALTON pisał, że jemu anulowali zarówno zamówienie na Phiatony, jak i wcześniej Sony MDR-1R. Ja na te drugie czekam ponad dwa tygodnie, ale nikt mi niczego nie anulował, wręcz nie dalej jak wczoraj tak mi odpisali:

Fatso bardzo ładnie opisał ten proceder - pożyczka nieoprocentowana na parę tygodni

 

A ja dostałem info, że euro miało chwilowe zatkanie płynności. Robią wtedy super oferty towarów których nawet nie ma. Ilustrowany jeleni wplaci poczeka, i kasa da się obrócić. Tym razem zebrali koło miliona PLN pożyczki na 3 tygodniowy termin. Oczywiście nieoprocentowanej. Bo słuchawki to u nas wyszły. Ale w całej Polsce były też tiwi, agede i inne towary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj o 12 kurier przywiózł MS400, także dla odmiany wypadałoby sklep pochwalić, bo załatwili sprawę szybko, nawet szybciej, niż miało być - zamówiłem bezpłatną wysyłkę na poniedziałek.

 

Same słuchawki wykonane są dobrze, choć do mnie wykończenie muszli jakoś nie przemawia. Są wygodne, choć myślałem, że będą nieco większe - w tym przypadku MS300 mogą już być trochę za małe do pełnej wygody. Dźwiękowo są bardzo poprawne, nie ma się do czego doczepić tak naprawdę, ale też nie dają specjalnie pretekstu do zachwytów - ot, dość równe granie z nastawieniem na średni/wyższy bas i lekkim wycofaniem wysokich tonów. Tak grają na iPhone'ie 4G. Nie mam za bardzo punktu odniesienia do innych podobnych gabarytowo słuchawek, takie CAL! na pewno grały bardziej przebojowo z wyraźną V-ką. Z tych słuchawek, które miałem, to najbliżej im chyba do Noontec'ków Zoro, przypominają mi też trochę Cresyny C555H (ale to wszystko z odległej pamięci, więc na tym zakończę, bo nie ma sensu więcej pisać; podejrzewam, że jakościowo będą jednak wyżej niż wspomniane modele).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że nie zamówiłem :). Czasami nie ma co się łasic na produkty w promocyjnych cenach, gdyż ich cena rynkowa jest o 300% zawyżona. I tak naprawdę dostajemy produkt odpowiadający zapłaconej cenie. A miało być tak pięknie :)

Edytowane przez NuBreed
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że ceny są zawyżone, to fakt - wystarczy przeczytać bodajże przedostatni temat Rolanda. Ale powiem szczerze, że im dłużej słucham tych Piatonów, tym bardziej mi się podobają - grają po prostu dobrze, bez jakiegoś nadmiernego łupania basem czy siekaniem wysokimi na lewo i prawo, ciekawie też prezentuje się średnica, bo jest odpowiednio nasycona/dociążona. Kabel mnie wkurza, bo jest cienki i jakby za bardzo elastyczny, łatwo się plącze. Poza tym ok. Ale fakt - 700 zł bym za nie nie dał. Choć jakby się zastanowić to wygląd zły do końca nie jest, mogą się podobać (akurat ja wolałbym matowe wykończenie muszli), jakość wykonania poza kablem całkiem ok. Teraz czekam na MS300 :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności