Skocz do zawartości

W imieniu solidarności z Rolandsingerem


manuelvetro

Rekomendowane odpowiedzi

Aha, rękoma człowieka opętanego o nicku Pawel, decyzją jednoosobową wyżej wymienionego, user Rolandsinger (on ma chyba na wszystkich forach audio status moderatora), też dostał total-bana.

 

Ten gościu to albo maniak lub ktoś z branży, komu płacą za pisanie tego, co pisze (co samo w sobie nie jest jeszcze tragedią). To drugie jest jeszcze zrozumiałe i nie miał bym mu tego za złe, ale w przypadku pierwszego - facet naprawdę musi się zastanowić nad swoim zdrowiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rolo nie pogrążaj się i tak Cię nie zbanuję, choćbyś nie wiem ile nakłamał nie sprowokujesz mnie. A moja zemsta objawia się przez to, że między innymi prosiłem Lana, aby mimo obietnic Cię nie usuwał. Oczywiście Twój przyjaciel logował się też na AH z Twojego sprzętu na Twoje konto w dokładnie tym samym czasie co tutaj na swoje, ależ przypadek! Zgłoś sprawę od razu na policję, a ja przygotuję logi z serwera. Nie zapomnij wcześniej kupić tych RS1e.

 

Oczywiście. Nigdy nikogo nie obraziłeś, powiem szczerze, dla mnie słabiutki z Ciebie aktor. Niektórzy widać jeszcze łykają. Doprawdy ujmująca ta historia.

 

Twój romantyczny kretyn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jestem jednym z nie wielu na tym forum, co zna dyrekcję że tak to ujmę Forum i sklepów mp3store. Swego czasu to i nawet piwo miałem okazję wypić z nimi. Znam też mniej i bardziej oficjalnie dane i szczerze to całe lobbystyczne podejście... Skąd Wy bierzecie to? Kurde, ja myslałem że naprawdę pracując na słuchawce słyszałem wszystko, chyba pomyliłem się jednak...

 

Azahiel, sprawa jest prosta. Nie Ty jeden piwo piłeś z tym, czy tamtym. Ja nie.

Kwestia jest taka - zbieżność w czasie. Jednocześnie Rollo dostał perma tu i tam (audiohobby)

Przypadek?

Oczywiście i nie ma wcale związku z tym , że....

Ja poczytałem linki z tematu Grado, a Ty?

 

Cała ta zmasowana akcja wyłączenia konta Rolansingera jest zainspirowana przez jednego człowieka ukrywającego pod nickiem Pawel.

 

Konkretnie:

 

  • Kiedyś nazwałem go "romantycznym Pawelkiem" i gość dostał szału, poprzysiągł zemstę
  • Nie miałem żadnego multikonta, gość od tematu o Grado to facet, który mieszka w sąsiednim mieście i tak jak ja korzysta z tej samej, małej sieci ISP, w której na ponad 2000 userów przypada 1 IP zewnętrzny, a ponieważ Paweł nie ma o tym pojęcia, a ja dowiedziałem się tego od tego gościa (tego usera, co korzysta z tego samego ISP) na maila z innego forum, gdzie zadawał podobne pytania o to Grado
  • Nikogo nigdy nie obrażałem personalnie, wypowiadałem się o pewnych, ogólnych zachowaniach, które zwyczajnie wydały mi się zabawne i nierozsądne jak np.: kabel 230V w cenie używanego samochodu czy karta SD "hi-end"
  • Na innych forach audio dostawałem już pogróżki, abym nie krytykował czyiś irracjonalnych decyzji zakupowych, bo będę musiał się oglądać przez ramię na ulicy
  • Pozdrawiam Manuela, super-gość, wnioskując z naszych dyskusji na privie
  • Gdy pisałem recenzje kilka ładnych lat temu za mamonę, miałem oficjalne wskazanie - nie krytykuj, nie potępiaj, masz delikatnie promować, albo nie bierz zlecenia wcale - mnie to nie dziwi, nie dziwi też, że gdy "za darmo" krytykuję, też się to wielu nie podoba
  • Na tym forum moderatorzy pod naciskiem wiadomych grup wykończyli też np. Fallowa i wielu cennych userów

 

 

 

 

Czytałem i myślę że potrzeba jeszcze więcej teorii spiskowych szczerze... Może pobawmy się w efekt motyla? A tak serio, z lobby to nie ma związku żadnego- jeśli już to osobistą jakaś sprawą/wycieczką ewentualnie. Po za tym gdy ja byłem jeszcze modem, to roland miał parę już parę warnów na sobie i nie tylko... A kiedy to było? Dawno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Schwarzcharakter Oczywiście przypadkiem jest, że Stevenson z wątku grado http://forum.mp3store.pl/topic/127371-sluchawki-marki-grado-problem/page-3?hl=rolandsinger#entry1193855 słuchał i podobały mu się identyczne słuchawki które ma/miał Rolandsinger ? Sony MDR-1, Shure SRH-940, Shure SRH-1840 :lol: Brakuje jeszcze Sony Z7 :D.

 

Za to te teorie spiskowe są całkiem modne ostatnio ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadałem pytanie firmie, z której łączy się Roland, jeśli potwierdzą, że konto, które wskazuje na konkretny komputer, jest współdzielone, odbanuję użytkownika.

 

Sprawdźcie to, to wam się oczy otworzą.

 

A sprawę zgłaszam do UKE, bo przesadziliście z pochopnym banowniem. Tylko Neo i kablówki mają zmienne IP w każdej sesji i mają tych adresów w diabły. Małe firmy mają kilkanaście IP na swój użytek, to szanują je sobie i pół miasta leci na jednym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zadałem pytanie firmie, z której łączy się Roland, jeśli potwierdzą, że konto, które wskazuje na konkretny komputer, jest współdzielone, odbanuję użytkownika.

Sprawdźcie to, to wam się oczy otworzą.

 

A sprawę zgłaszam do UKE, bo przesadziliście z pochopnym banowniem. Tylko Neo i kablówki mają zmienne IP w każdej sesji i mają tych adresów w diabły. Małe firmy mają kilkanaście IP na swój użytek, to szanują je sobie i pół miasta leci na jednym.

 

Oczywiście, zgłosić możesz, ale jak już przestaną się z Ciebie śmiać, to może ktoś Ci wytłumaczy, że ten urząd reguluje co innego niż regulaminy i bany na forach internetowych. Mimo to jednak polecam spełnić groźbę. A potem zdać relację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja przy modlitwie na Was naskarżę Cthulhu, o!

 

Wielki Przedwieczny Was dopadnie.

 

(po ostatnich komentarzach, m.in o UKE, nie potrafię już zachować poważnego tonu decayed.gif)

Edytowane przez chilli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zadałem pytanie firmie, z której łączy się Roland, jeśli potwierdzą, że konto, które wskazuje na konkretny komputer, jest współdzielone, odbanuję użytkownika.

Skąd wiesz, że nie Roland Ci odpisze ;) ?

 

 

No właśnie, bo facet właściciel firmy ISP nazywa się Śpiewak i genialny Pawełek wpadł na to, że to ja. Normalnie Sherlock, ale tym razem się pomylił.

@Schwarzcharakter Oczywiście przypadkiem jest, że Stevenson z wątku grado http://forum.mp3store.pl/topic/127371-sluchawki-marki-grado-problem/page-3?hl=rolandsinger#entry1193855 słuchał i podobały mu się identyczne słuchawki które ma/miał Rolandsinger ? Sony MDR-1, Shure SRH-940, Shure SRH-1840 :lol: Brakuje jeszcze Sony Z7 :D.

 

Za to te teorie spiskowe są całkiem modne ostatnio ;).

 

Zobacz, kto na forum zaczął pisać o tych Shure - 3 innych userów, jeden to mielił te Shure w kółko w kilku postach, pewnie wszyscy to klony Rolandasingera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty miałeś tylko prośbę, aby trzymać się pogaduch. Frustracja nie wytrzymała więc postąpiłem tak jak się postępuje z osobą, z którą nie ma kontaktu. Napij się ziółek, ochłoń, to może odblokuję tak jak obiecałem. Póki co udowadniasz mi tylko, że dawno już powinienem podjąć taką decyzję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam i czytam coraz lepiej się nakręcacie… jeden chce bana za „męczeństwo”, drugi straszy UKE, trzeci wymyśla dziwne teorie spiskowe. A sprawa jest prosta, nikt nie dostaje perma za niewinność i brzydki uśmiech. I znając życie, to co tutaj widzimy to tylko wierzchołek góry lodowej. Nie widzimy całej litanii warnów, próśb o zmianę podejścia itd. Perma pacjent dostaje jak już nic nie działa, żadne rozsądne próby załagodzenia sytuacji i wpłynięcia na trollingowe numery. Widać czara goryczy się przepełniła, wygląda że wątkiem o Grado podkręcanym „z za węgła”, znaczy z klona. I nie sam fakt sklonowanego konta jest problemem regulaminowym, a jego wyrachowane wykorzystywanie do niecnych celów.

A jest i druga strona medalu, żadna wiedza, doświadczenie, czy nawet bycie guru tematycznym, nie daje upoważnienia do zwykłych chamskich zachowań. Tak to nie działa, że pozytywy mają być kredytem do negatywnych zachowań. Jak będzie tak to działać, to skończy się jak na forum na A, że jego nazwy nie wymienię. Tam też są „guru” którym się wydaje, że mogą obrażać wszystko i wszystkich, takie święte krowy, bo mają tony sprzętu za plecami, wiedzę i doświadczenie. Więc każdego można traktować z góry i z lekceważeniem.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty miałeś tylko prośbę, aby trzymać się pogaduch. Frustracja nie wytrzymała więc postąpiłem tak jak się postępuje z osobą, z którą nie ma kontaktu. Napij się ziółek, ochłoń, to może odblokuję tak jak obiecałem. Póki co udowadniasz mi tylko, że dawno już powinienem podjąć taką decyzję.

 

Tłumacz się, tłumacz. Miałem taki przypadek z jednym gościem, wiele lat temu na audiostereo.pl, groził mi banem za styl wypowiedzi, a potem gdy przez zupełny przypadek spotkaliśmy się w Sobieskim na Audioszole i w rozmowie wyszło, że on to on, a ja to ja, to był najśmieszniejszy dzień naszego dotychczasowego życia - obustronnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam i czytam coraz lepiej się nakręcacie… jeden chce bana za „męczeństwo”, drugi straszy UKE, trzeci wymyśla dziwne teorie spiskowe. A sprawa jest prosta, nikt nie dostaje perma za niewinność i brzydki uśmiech. I znając życie, to co tutaj widzimy to tylko wierzchołek góry lodowej. Nie widzimy całej litanii warnów, próśb o zmianę podejścia itd. Perma pacjent dostaje jak już nic nie działa, żadne rozsądne próby załagodzenia sytuacji i wpłynięcia na trollingowe numery. Widać czara goryczy się przepełniła, wygląda że wątkiem o Grado podkręcanym „z za węgła”, znaczy z klona. I nie sam fakt sklonowanego konta jest problemem regulaminowym, a jego wyrachowane wykorzystywanie do niecnych celów.

 

A jest i druga strona medalu, żadna wiedza, doświadczenie, czy nawet bycie guru tematycznym, nie daje upoważnienia do zwykłych chamskich zachowań. Tak to nie działa, że pozytywy mają być kredytem do negatywnych zachowań. Jak będzie tak to działać, to skończy się jak na forum na A, że jego nazwy nie wymienię. Tam też są „guru” którym się wydaje, że mogą obrażać wszystko i wszystkich, takie święte krowy, bo mają tony sprzętu za plecami, wiedzę i doświadczenie. Więc każdego można traktować z góry i z lekceważeniem.

 

Ty to jesteś beton klasy audiostereo permium user. No może Franz, Sly30 albo Elberoth mogą tylko z tobą rywalizować. Parę lat temu tutejsze forum było normalne. Teraz desanty takich osobliwości zrobiły z tego Audiostereo - Hi-end Headphone Edition. Co normalniejsi dali nogę na audiocafe.pl, a ciebie "góra" musiała oddelegować na mp3 młodzież nawracać na hi-end. Nawet Szwagiero wysiada, choć też już mnie szukał po mieście z giwerą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Ci niczym nie grożę człowieku w jakim Ty świecie żyjesz? Prywatnie mogę Ci browar na AS postawić, nie ma problemu, podejrzewam, że w wielu sprawach się zgadzamy, ale wiele razy bywałeś nie fair, nawet ta opowiaska, której przyklasnął Manuel, no bez przesady. Tutaj niestety muszę przestrzegać pewnych zasad i wymagać tego od innych inaczej zrobi się bajzel. Pomyśl wreszcie i zrozum, nie każdemu userowi odpowiada takie zachowanie i niektórzy muszą wreszcie na nie zareagować. To nie jest moja wojenka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tak czytam i czytam coraz lepiej się nakręcacie… jeden chce bana za „męczeństwo”, drugi straszy UKE, trzeci wymyśla dziwne teorie spiskowe. A sprawa jest prosta, nikt nie dostaje perma za niewinność i brzydki uśmiech. I znając życie, to co tutaj widzimy to tylko wierzchołek góry lodowej. Nie widzimy całej litanii warnów, próśb o zmianę podejścia itd. Perma pacjent dostaje jak już nic nie działa, żadne rozsądne próby załagodzenia sytuacji i wpłynięcia na trollingowe numery. Widać czara goryczy się przepełniła, wygląda że wątkiem o Grado podkręcanym „z za węgła”, znaczy z klona. I nie sam fakt sklonowanego konta jest problemem regulaminowym, a jego wyrachowane wykorzystywanie do niecnych celów.

 

A jest i druga strona medalu, żadna wiedza, doświadczenie, czy nawet bycie guru tematycznym, nie daje upoważnienia do zwykłych chamskich zachowań. Tak to nie działa, że pozytywy mają być kredytem do negatywnych zachowań. Jak będzie tak to działać, to skończy się jak na forum na A, że jego nazwy nie wymienię. Tam też są „guru” którym się wydaje, że mogą obrażać wszystko i wszystkich, takie święte krowy, bo mają tony sprzętu za plecami, wiedzę i doświadczenie. Więc każdego można traktować z góry i z lekceważeniem.

 

Ty to jesteś beton klasy audiostereo permium user. No może Franz, Sly30 albo Elberoth mogą tylko z tobą rywalizować. Parę lat temu tutejsze forum było normalne. Teraz desanty takich osobliwości zrobiły z tego Audiostereo - Hi-end Headphone Edition. Co normalniejsi dali nogę na audiocafe.pl, a ciebie "góra" musiała oddelegować na mp3 młodzież nawracać na hi-end. Nawet Szwagiero wysiada, choć też już mnie szukał po mieście z giwerą.

 

 

Ignore Mode ON. Panu ju dziękuję za wspólną rozmowę, bo nie zamierzam na ten jej poziom się przenosić. Idź pisać pismo do UKE. To będzie nawet zabawne. Oni też czasem potrzebują się pośmiać :D.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na serio wielu hardkorowców hi-endu z niejakim Pawlem na czele ma jeden, zasadniczy problem, który nazywa się brak dystansu.

 

Są w życiu sprawy ważne i nieważne, ale naprawdę to, na czym kto słucha muzyki jest tak nieistotne....jak śnieg sprzed kilku lat.

Edytowane przez Schwarzcharakter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tak czytam i czytam coraz lepiej się nakręcacie… jeden chce bana za „męczeństwo”, drugi straszy UKE, trzeci wymyśla dziwne teorie spiskowe. A sprawa jest prosta, nikt nie dostaje perma za niewinność i brzydki uśmiech. I znając życie, to co tutaj widzimy to tylko wierzchołek góry lodowej. Nie widzimy całej litanii warnów, próśb o zmianę podejścia itd. Perma pacjent dostaje jak już nic nie działa, żadne rozsądne próby załagodzenia sytuacji i wpłynięcia na trollingowe numery. Widać czara goryczy się przepełniła, wygląda że wątkiem o Grado podkręcanym „z za węgła”, znaczy z klona. I nie sam fakt sklonowanego konta jest problemem regulaminowym, a jego wyrachowane wykorzystywanie do niecnych celów.

 

A jest i druga strona medalu, żadna wiedza, doświadczenie, czy nawet bycie guru tematycznym, nie daje upoważnienia do zwykłych chamskich zachowań. Tak to nie działa, że pozytywy mają być kredytem do negatywnych zachowań. Jak będzie tak to działać, to skończy się jak na forum na A, że jego nazwy nie wymienię. Tam też są „guru” którym się wydaje, że mogą obrażać wszystko i wszystkich, takie święte krowy, bo mają tony sprzętu za plecami, wiedzę i doświadczenie. Więc każdego można traktować z góry i z lekceważeniem.

 

Ty to jesteś beton klasy audiostereo permium user. No może Franz, Sly30 albo Elberoth mogą tylko z tobą rywalizować. Parę lat temu tutejsze forum było normalne. Teraz desanty takich osobliwości zrobiły z tego Audiostereo - Hi-end Headphone Edition. Co normalniejsi dali nogę na audiocafe.pl, a ciebie "góra" musiała oddelegować na mp3 młodzież nawracać na hi-end. Nawet Szwagiero wysiada, choć też już mnie szukał po mieście z giwerą.

 

 

A Ty jesteś za to takim małym, niedowartościowanym kurduplem z przetrąconym ego i rozdwojeniem jaźni :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wniosek formalny (nie do końca, bo chyba regulamin nie przewiduje):

uprzejmie proszę o zamknięcie tego wątku, bo do niczego nie prowadzi, poza wzajemnym nakręcaniem się,

multikonta nie są niczym fajnym na forach, a jeśli na dodatek są wyraźnie zakazane, to nie ma nad czym dyskutować,

można, co najwyżej, apelować do moderatora, by ban nie był wiekuisty,

 

co, kto ma do kogo, to są sprawy prywatne i powinny na pw iść

szlus

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up - popieram. Nie ma sensu tego przeciągać. Roland wyłożył się jak na tacy Moderatorom, bo multikonto=perm, więc pretensje miejcie tylko do niego.

Oby temat zamknięto jak najszybciej. Dobranoc :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności