Skocz do zawartości

Philips Fidelio L2 - zbiorówka | Zakończona, w trakcie realizacji


chilli

Rekomendowane odpowiedzi

Organizacja pierwszorzędna, teraz będzie już z górki. :)

A słuchawki, to się dopiero okaże co są warte.

Tracking ruszył, oj będzie to długi weekend. :ph34r:

Edytowane przez jd1210
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z własnego doświadczenia: przesyłki wysłane w piątek docierają do odbiorców w poniedziałek, ale...

Ale zwykle w placówce docelowej są na drugi dzień od wysłania, czyli w sobotę. Więc jeśli ktoś mieszka w pobliżu takiej placówki, to warto spróbować (po uprzednim sprawdzeniu w trackerze, że już dotarły na miejsce) odebrać osobiście. Czasem kurier też człowiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z własnego doświadczenia: przesyłki wysłane w piątek docierają do odbiorców w poniedziałek, ale...

Ale zwykle w placówce docelowej są na drugi dzień od wysłania, czyli w sobotę. Więc jeśli ktoś mieszka w pobliżu takiej placówki, to warto spróbować (po uprzednim sprawdzeniu w trackerze, że już dotarły na miejsce) odebrać osobiście. Czasem kurier też człowiek.

Podobnie sprawa wygląda z Pocztą Polską, ale w tym przypadku dobrym pomysłem jest wybranie opcji Poste Restante: zwykle paczka jest do odbioru w placówce już na drugi dzień z rana, nie trzeba czekać na listonosza lub samo awizo ;)

Ale to tak na przyszłość i kolejne zbiorówki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam. Kiedyś zamieniając się słuchawkami z jednym forumowiczem po wysłaniu przez niego paczki w piątekl, w sobotę rano odebrałem ją na poczcie. To była zwykła paczka. Po prostu jak zobaczyłem w trackingu, że paczka jest w placówce zaszedłem zapytać.

Zresztą, a listonosz nie nosi przypadkiem też w soboty?

 

Teraz niestety na weekend wyjechałem, więc i tak nie odbiorę. Trzeba czekać do poniedziałku ;)

Edytowane przez Herman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chilli, ja jeszcze nie odebrałem :P

 

(Ło Matko ,3 szóstki w komentarzach !)

 

godz.14:00 Właśnie kurier dotarł

Edytowane przez paratykus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie założyłem na głowę, bo musiałem wyjechać. Tak więc same sobie trochę pograły.

Jest tak jak to zapamiętałem z licznych, przygodnych odsłuchów.Na pierwszy ogień poszła płyta Dead Can Dance - "Spiritchaser".

 

Jest dobrze. Co prawda bez daca, bo wyjechał sobie na upgrade i przeróbkę, ale sam SWS Silicone daje sobie świetnie radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzenie basu na tytułowym utworze z płyty Golden Heart Knopflera, tam basowa gitara pięknie mruczy - jest na L2 baaardzo fajnie.

Przestrzeń, scena - początek tyt.utworu z "Caverna Magica" Vollenweidera - :)

 

Hehe : kto nie kupi, ten gu... :P , a coraz mniej sztuk w sklepach ...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności