Skocz do zawartości

Hakuri


Hakuri

Rekomendowane odpowiedzi

@Hakuri zrobił dla mnie kabelki, szybko, świetnie i fachowo. Ale nie tylko zrobił - także doradził, które spełnią moje oczekiwania. Okazało się, że miał rację. Nie pozostaje mi nic innego, jak tylko podziękować i polecać. Dziękuję również za wyrozumiałość i zrozumienie we wcześniejszej sprawie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Marcin zrobił mi coaxiala, pod wymiar, upodobania i widzi misie, moje.

Dzięki, świetna robota. :)

Edytowane przez jd1210
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Miałem sprzedać mu T90, zamiast tego sprzedałem Headonica, a kupiłem Studio V. Dziwne rzeczy się na tych PMkach dzieją :D. Przy okazji pogadali my o życiu... w sumie to nadal gadamy :D

 

PS Chłopak prowadzi wytwórnie folii bąbelkowej więc o pakowane sprzęty można być więcej jak spokojnym :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Naprawiłem koledze wzmacniaczyk Headonic - bardzo dobry kontakt i nie dostało mi się za problemy w komunikacji, także z tego miejsca dziękuję również za wyrozumiałość! Gorąco polecam!

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Lista zasług tego Pana jest długa i powoli staje się niezbędny w mojej egzystencji.:P

  • upgrade RCA 
  • nowy kabelek do Sond Magic Vento
  • pomoc przy zakupach (optyka, przejściówki TRS -TRRS i w innych zagramanicznych) 
  • w prezencie kabelek USB - mini USB
  • umożliwił posłuchanie nowego wzmaka Bamboszka

I to wszystko w bardzo przyjacielskiej atmosferze. Takich ludzi tu potrzeba jak najwięcej.

Polecam i dziękuje bardzo za wszelką pomoc.:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 1 rok później...
  • 6 miesięcy temu...

Zakupiłem chłodzenie procesora. Podobno używane, ale w ogóle tego nie widać. Zapakowane tak solidnie, że dłużej odpakowywałem niż montowałem. Jeśli kolega wszystkie swoje sprzęty traktuje w taki sposób, to je biorę jeszcze trzy...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 7 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności