Skocz do zawartości

AIAIAI Tracks - recenzja słuchawek


iDaft

Rekomendowane odpowiedzi

jXYoqCm.jpg



Małe, lekkie i gustowne – tak w trzech słowach można opisać wygląd zewnętrzny Tracksów, słuchawek mało znanej na polskim rynku, ale o wdzięcznej nazwie firmy AIAIAI (ajajaj).



Pamięta ktoś jeszcze starego Walkmana na kasety Sony’ego? Pierwszy...



  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

montarzu

 

 

nie, ze sie czepiam

Dzięki, pisałem jednym tchem, a potem zabrałem się za zdjęcia i zapomniałem o zredagowaniu tekstu. Staram się przykładać dużą wagę do ortografii, interpunkcji i gramatyki, ale czasami nie da się uniknąć takich gaf.

 

 

'Ogólne wrażenia dźwiękowe są więc sumą odczuć odsłuchów z wykorzystaniem wszystkich tych sprzętów.'

Jak wyżej. Tam wcześniej był wpleciony inny tekst, ale zapomniałem o edytowaniu pozostałości, już poprawiam.

 

 

Treściwa recenzja, ale - jak dla mnie trafna. Choć dizajn v-jaysów bardziej przypadł do gustu.

Dzięki, choć jak dla mnie V-Jaysy wyglądają bardziej badziewnie, trochę jak takie tanie headsety Manty. Niemniej dzięki za przypomnienie ich, prócz Sennków PX200 i KPP muszę się jeszcze o nie postarać do porównania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej pisać na dwa dni- jednego napisać, drugiego przeczytać.

Tzn. przeważnie tak robię, jednak mam jeszcze masę sprzętów - w tym Gear S i Alphę od Samsunga, SmartWatch 2 z Z2 od Sony, Monster Inspiration, Denony AH-MM300, a i jeszcze szykuję się do dużego porównania ajfonów mając na to wszystko max. 2 tygodnie, a jestem w trakcie remontów, także musiałem się trochę pospieszyć z AIAIAI, bo zbliża się czas ich oddania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytaj na głos- wtedy dłużej przy słowach zostajesz poszczególnych ;) Najlepiej pisać na dwa dni- jednego napisać, drugiego przeczytać.

 

Trzeciego, dać do przeczytania komuś kto ma jeszcze ten tekst "nie opatrzony".

Często z musu (żeby zmniejszyć koszty edycji) robię korekty książek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Treściwa recenzja, ale - jak dla mnie trafna. Choć dizajn v-jaysów bardziej przypadł do gustu.

Dzięki, choć jak dla mnie V-Jaysy wyglądają bardziej badziewnie, trochę jak takie tanie headsety Manty. Niemniej dzięki za przypomnienie ich, prócz Sennków PX200 i KPP muszę się jeszcze o nie postarać do porównania.

 

Czekam z niecierpliwością - mi niestety nie było dane, ponieważ najpierw miałem v-jaysy, a jakiś czas później aiaiai.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Dobrze, następnym razem zatrudnię jeszcze paru korektorów. :P"

 

To był z mojej strony trochę żart, ale tylko trochę.

 

W ubiegłym roku z przyczyn ode mnie niezależnych wałkowaliśmy jedną książkę 8 m-cy ! ( masakra ).

Z tego powodu miałem ją przetrzepaną wzdłuż i wszerz. Ba, znałem ją prawie na pamięć.

I ... dwa dni przed oddaniem do druku znalazły się jeszcze "babole" do poprawki ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Dobrze, następnym razem zatrudnię jeszcze paru korektorów. :P"

 

To był z mojej strony trochę żart, ale tylko trochę.

 

W ubiegłym roku z przyczyn ode mnie niezależnych wałkowaliśmy jedną książkę 8 m-cy ! ( masakra ).

Z tego powodu miałem ją przetrzepaną wzdłuż i wszerz. Ba, znałem ją prawie na pamięć.

I ... dwa dni przed oddaniem do druku znalazły się jeszcze "babole" do poprawki ...

No ja rozumiem, również żartowałem. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchawki mnie zainteresowały, ale cena odstraszyła. Dość wysoka jak na takie maleństwa.

Niby tak, jednak tak szczerze mówiąc ciężko szukać dla nich konkurencji. Jedyną wydają się K618 - masywniejsze, droższe, ale mnie wytrzymałe, dźwiękowo mają wady i zalety, jak Tracksy. KPP to zupełnie inna, niższa klasa, K518DJ też. Vjays? PX200? Dużo tańsze jednak, nie wiem czy lepsze/gorsze. Tracksy są takie kolorowe, wesołe, dyskretne, w wielu rzeczach oryginalne. Ciężko je w ogóle do czegoś porównać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności