Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki w 2 przedziałach - 300 zł i 500 zł - gry, mniej muzyka


Razoff

Pytanie

Witam. Na wstępie zaznaczę, że źródło dźwięku to zintegrowana karta dźwiękowa z płytą ASRock p67 pro3. Planuję z czasem zakupić jakąś kartę dźwiękową, ale póki mam kasę, to priorytetem są słuchawki (tak, wiem, powinno być na odwrót smile.gif). Oprócz tego mam wzmacniacz Yamaha AX-500, do którego podpięte są kolumny, z których na co dzień słucham muzyki (miałem kiedyś Creative Aurvana Live! (niestety połamały się), ale odczuwałem o wiele gorszy dźwięk po podłączeniu ich do wzmaka w kwestii przestrzenności, precyzyjności i zlewania się - mogę się mylić, ale takie miałem odczucie). Zacznę od tego, że szukam słuchawek w 2 przedziałach - do 300 zł i do 500 zł - jest to po prostu zależne od budżetu jaki będę miał. Szczególnym priorytetem są tutaj gry (tak, CS:GO), ale muzyka również. Powiedzmy, że to stosunek 60% gry/40% muzyka. Lubuję się w basach i ogólnie niskich tonach, aczkolwiek nie będę psioczył jeśli słuchawki będą w miarę równe - byle by nie było sytuacji, gdzie tych niskich w ogóle nie będzie. Słucham zazwyczaj rocka/muzyki elektronicznej. Wiem, że rzeczy typu Steelseries, Razer itd. to pic na wodę fotomontaż więc prosiłbym o jakieś konkrety. Słuchawki będą używane tylko w domu. Stawiam, że do tych preferencji najlepsze będą zamknięte. Nie chcę słuchawek z mikrofonem, gdyż już mam osobny, za który się wykosztowałem!!! Do ~300 zł na szybko z polecanych wynalazłem Takstar Pro80 (HyperX odpada), AKG K 240 Studio (nie są zamknięte) i Pioneer SE-A1000 (nie są zamknięte). Do 500 zł robi się ciekawiej - Brainwavz HM5, AKG K240 MK II (nie są zamknięte). Co o nich sądzicie? Jak się mają do moich preferencji? Co polecicie?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności