Skocz do zawartości

HiFiMAN HE-1000 i EF-1000


Mercury

Rekomendowane odpowiedzi

Hifiman losuje właścicieli HE1000 i Edition X, którzy dostaną upgrade do wersji V2 :) 5 w 1. miesiącu a potem 3 na miesiąc. Ciekawe jak szeroko zakrojone zmiany i czy będzie opcja płatnego upgrade?

http://www.head-fi.org/t/817037/hifiman-s-lucky-upgrade-opportunity#post_12785190

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te HE6 kolega Compton oddaje mi w rozliczeniu za HE1000, ktorymi już się tutaj pochwalił :)

Tak więc po te HE6 możecie kierowac sie do mnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, dołączam do pytania, napisz jak Ci zagrały HEki,

Sprawdzałeś może jakieś kabelki.

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

HEki zagrały całościowo na wyższym poziomie niż HE6, co nie znaczy że są bezwzględnie od nich lepsze.

Na korzyść szóstek przemawia ogólna dynamika, motoryczność basu i bardziej namacalna planarna średnica.

HE6 grają tak, jakby każdy utwór był tym ostatnim na świecie.

HEk grają spokojniej ale dokładniej z bardziej wygładzonym ale rozdzielczym sopranem, mega fakturowym basem i zdystansowaną neutralną średnicą.

Przestrzeń nokautuje HE6 bezalelacyjnie.

Ktoś kiedyś pisał, że HEk to połączenie LCDków i HD800. Ja bym się pod tym nie podpisał, choć zarówno fanom jednych jak i drugich słuchawki mogą przypaść do gustu.

 

Co do kabelków, to czekam na miedź od Jimmiego.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ten oryginalny kabelek jest dość słaby.

Słaby?

Wyobraź sobie, że te chińskie łapki w kablu XLR pomyliły oznaczenia na kanałach.

Jak słuchawki podłączyłem niby prawidłowo, to grały jak zepsute. Dopiero po utworach zczaiłem, że coś nie w tym uchu mi dzowni.

 

Dobrze że pinów nie pomyliły bo po balansie można wzmacniacz wtedy spalić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ten oryginalny kabelek jest dość słaby.

Słaby?

Wyobraź sobie, że te chińskie łapki w kablu XLR pomyliły oznaczenia na kanałach.

Jak słuchawki podłączyłem niby prawidłowo, to grały jak zepsute. Dopiero po utworach zczaiłem, że coś nie w tym uchu mi dzowni.

Dobrze że pinów nie pomyliły bo po balansie można wzmacniacz wtedy spalić.
A słuchawki odwrotnie i te chińskie kabelki to incepcja międzywymiarowa. Niby źle a dobrze a może dobrze ale zepsute :)

 

M.

 

Sent from my PRO 5 using Tapatalk

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Hmmm, dołączam do pytania, napisz jak Ci zagrały HEki,

Sprawdzałeś może jakieś kabelki.

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

HEki zagrały całościowo na wyższym poziomie niż HE6, co nie znaczy że są bezwzględnie od nich lepsze.

Na korzyść szóstek przemawia ogólna dynamika, motoryczność basu i bardziej namacalna planarna średnica.

HE6 grają tak, jakby każdy utwór był tym ostatnim na świecie.

HEk grają spokojniej ale dokładniej z bardziej wygładzonym ale rozdzielczym sopranem, mega fakturowym basem i zdystansowaną neutralną średnicą.

Przestrzeń nokautuje HE6 bezalelacyjnie.

Ktoś kiedyś pisał, że HEk to połączenie LCDków i HD800. Ja bym się pod tym nie podpisał, choć zarówno fanom jednych jak i drugich słuchawki mogą przypaść do gustu.

Co do kabelków, to czekam na miedź od Jimmiego.

Ja mam odwrotnie, choć o poziom/y niżej, he5le zdetronizowały he560, bo zamiast finezji i kultury zaserwowały dynamikę i żywioł - bym he6 za he1000 w życiu nie zamienił. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności