Skocz do zawartości
  • 0

AKG K240 Studio Opinia


RD4

Pytanie

14 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Witam. Opłaca się, ale lepiej wziąć coś innego. Jednocześnie nie opłaca się, ale są to świetne słuchawki.
Reasumując: bierz je lub ich nie bierz.

Mam nadzieję, że pomogłem Ci równie mocno co Twój post pomógł nam w zrozumieniu o co Tobie chodzi.

  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Polecam.
Polecam przede wszystkim uściślić o co Ci człowieku chodzi, bo nikt tu wróżką nie jest. Że też nie wyłapałeś kpiarskiego charakteru poprzedniego postu... O.o

 

PS. Jak chcesz już "dać w coś innego" to daj w palnik - Sylwester się zbliża :P

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A ode mnie jeszcze taka rada dla kolegi, bo pewnie jeszcze młody i nie wyrobione ma podstawy...

 

Jak pytasz o coś z czym sam masz problem to po pierwsze jak najlepiej określ swoje wymagania bo nikt za Ciebie tego nie zrobi, a po drugie miej kilka argumentów (w tym wypadku innych modeli słuchawek).

Ja wiem, że najłatwiej powiedzieć "powiedzcie mi bo nie wiem" ale to zrobi Ci więcej złego niż dobrego, bo Cię zleją wszyscy jako gościa co to nawet nie chce poszukać samemu informacji, tylko dupę truje (może szukałeś ale nie wynika z postów).

Te zasady w podobnej formie działają też w innych tematach nie tylko słuchawek i nie tylko na forum, w pracy na przykład też.

 

Nismovsky +1 za post :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zapytałem się czy opłaca się kupić słuchawki tego typu czy coś innego, miałem jeszcze napisać do tego całe przemówienie jakby nie mozna było się domyślić? Bo nie rozumiem . Nie chce nikogo obrażać ale schodzicie na jakieś dziwne tematy, NIE ZNAM SIĘ NA SŁUCHAWKACH po prostu chce jakieś kupić wiec napisałem post, czy opłaca się je kupić lub kupić coś innego. Wytłumacz mi co źle napisałem, jeżeli chodzi o temat a jak nie rozumiem, bo według Ciebie jestem "za młody" możesz mi to wytłumaczyć jak to starsza osoba za jaką się bezpodstawnie uważasz hehe :))))))

tak więc czekam na wytłumaczenie jak mam poprawić post, albo zamiast bawić się w nabijanie postow możecie mi napisać co w tej cenie będzie dobre jeżeli chodzi o (Muzyka, gry)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Myślę, że to Ci coś rozjaśni:

http://www.audiofanatyk.pl/jak-poprawnie-pytac-o-zakup-sluchawek-na-forach/

 

K240 to słuchawki wybitne. Z tych legendarnych. Ale nie każdemu podejdą, bo to bardzo specyficzne granie. Stąd te wypowiedzi.

Dla niektórych 240ki to rewelacja nad rewelacjami, a dla innych pustynia - nie powiedziałeś co lubisz, czego oczekujesz, stąd porada że są super jest warta tyle samo co porada mówiąca że to ****iane słuchawki.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Domyślania to Ty się naucz, bo to nie my potrzebujemy pomocy. Jeszcze by tego brakowało żebyśmy dopraszali się o doprecyzowanie pytania od nowego użytkownika! Trochę pokory i poczytania tematów o słuchawkach z tego przedziału.

 

Jest funkcja "szukaj" na forum i radzę z niej korzystać zamiast doope zawracać i jeszcze pyskować, że "to nie można się domyślić".

 

Kończąc: tak, wiem jakie słuchawki do tej kwoty byłyby dla Ciebie najlepsze. A jaki to model? Domyśl się. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności