Skocz do zawartości

Za darmo oddam


truskawkowetango

Rekomendowane odpowiedzi

Oddam 8 boxów od Warlords of Draenor w środku instrukcja płyty, kod na triala, nie ma kodów na Hearthstone.

1szt/os.

Po boxy trzeba podjechać w Warszawie

Metro Natolin 6-14

Metro Racławicka 14:30-

ew. do dogadania bo może będę gdzieś w okolicy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszły Fischery.

Wrażenia? Ładne, sympatyczne. Jak grają? Z Manuelowym modem "jakoś tak dziwnie, jakoś tak cicho". Nienajlepiej ogólnie rzecz ujmując. Założyłem pady od CALi - "normalna" V-ka, nie powiem, że właśnie siędzę i na nowo poznaję swoją muzykę, ale no kurde, poprostu porządnie grają, co tu dużo mówić. Myślałem, że coś więcej napiszę, ale chyba słabo u mnie z weną w tygodniu ;).

Jak będę miał jakąś dłuższą wolną chwilę to spróbuje je jakoś zmodować (wierzę, że coś wykombinuję).

W każdym razie - @manuelvetro - raz jeszcze dzięki za fajny gest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki doszły, i idą dalej w świat pw gdy ktoś chętny. 9abc8ae4b3bcb786c78287b45ee8dc1d.jpg

 

Edit: idą do Slaweek

Edytowane przez eddi87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddam za cenę wysyłki pokrowce do:

 

2x Galaxy S5 (czarny: http://www.aliexpress.com/item/New-items-For-Samsung-Galaxy-S3-III-i9300-Luxury-Genuine-Leather-Case-With-Card-Holders-Wallet/1314714428.html

 

2x Iphone 5/5s + folia (brązowy: http://www.aliexpress.com/item/Genuine-Leather-Wallet-Stand-Design-Case-for-iPhone-5-5S-5G-Phone-Bag-Cover-Luxury-Book/674028586.html

 

Wysyłka listem:

polecony ekono 8zł

polecony prio 9zł

zwykły prio 6zł

 

Dla osób ze stażem min 2 miesiące.

Edytowane przez Simple
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszły Fischery.

Wrażenia? Ładne, sympatyczne. Jak grają? Z Manuelowym modem "jakoś tak dziwnie, jakoś tak cicho". Nienajlepiej ogólnie rzecz ujmując. Założyłem pady od CALi - "normalna" V-ka, nie powiem, że właśnie siędzę i na nowo poznaję swoją muzykę, ale no kurde, poprostu porządnie grają, co tu dużo mówić. Myślałem, że coś więcej napiszę, ale chyba słabo u mnie z weną w tygodniu ;).

Jak będę miał jakąś dłuższą wolną chwilę to spróbuje je jakoś zmodować (wierzę, że coś wykombinuję).

W każdym razie - @manuelvetro - raz jeszcze dzięki za fajny gest.

Na padach od Cal (d1001) grają bardzo dobrze,tez sprawdzałem. Zużyłem je jednak do manuel moda w d1001.

Pisałem juz o tym wielokrotnie, w muzo najpierw ale i w tym wątku, ze fisherom mod Manuela nie służy. Krzywdzi raczej. Chyba, ze sie je puści z takiego klona, to juz lepiej.

No więc oficjalnie przyznaję, że zepsułem te słuchawki, nie wiem, czy sklejone pady da sie rozkleić, odciąć ewentualnie, bo na jednej parze padów zagrają juz normalnie, czyli dobrze, taka podpowiedź.

Edytowane przez manuelvetro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na padach od Cal (d1001) grają bardzo dobrze,tez sprawdzałem. Zużyłem je jednak do manuel moda w d1001.

Pisałem juz o tym wielokrotnie, w muzo najpierw ale i w tym wątku, ze fisherom mod Manuela nie służy. Krzywdzi raczej. Chyba, ze sie je puści z takiego klona, to juz lepiej.

No więc oficjalnie przyznaję, że zepsułem te słuchawki, nie wiem, czy sklejone pady da sie rozkleić, odciąć ewentualnie, bo na jednej parze padów zagrają juz normalnie, czyli dobrze, taka podpowiedź.

 

Nie pisałem tego z pretensją, broń boże! Pady od CALi pasują bardzo spoko (może rozejrzę się za czymś lepiej izolującym, jakies pady od bitsów czy cuś), słuchaweczki grają z nimi "w porządku", więc nie widzę żadnego problemu :). Nie mam zamiaru, póki co rozklejać tych padów, zostawię je sobie na pamiątkę :D

Szkoda tylko, że przyszła zima i żadne słuchawki oprócz doksów nie łapią synergii z czapką i szalikiem ;).

 

Jeszcze pomyślałem, że mogłbym napisać porównanie z calami, ale chyba nie będę się kompromitował, ważne że słyszę JAKIEŚ różnice. A i jeszcze fakt, że fajniej mi brzmią z x1 niż ze stacjonarnym źródłem (jak to dumnie brzmi) jest dużym plusem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oddam elementy do o2

 

-opki (nie wiem czy sprawne) czyli 2 pełne komplety

4x opek 4556AD

2x 2903D

2x 2068D

-rezystory do ustawienia GAINA

-wyluty

 

chyba zostaje :)

-zasilacz do o2 wiec daje AC 18,7V (napięcie zmienne !!!!) malutki bo w obudowie po transformatorowej ładowarce noki

 

NOWE

-przedni i tylnie CZARNY panel

-nowa CZARNA ALU gała

 

 

AHA jedna mała zmiana nie za darmo, wyceńcie ile to dla was kosztuje i kupcie karmę dla zwierząt i oddajcie do schroniska w końcu zima :)

 

FREE shipp

Edytowane przez retter
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddam OGROMNY KARTON, a w nim :

- terminale z windowsem (takie jak dla kurierów)

- czytniki kodów paskowych

- kable optyczne

- kabel HDMI->DVI

- kable RCA (różne)

- różne audio przejściówki

- kilka drukarek termocostam (nie mam aku, nie testowane)

- pudełka, ładowarki, dodatki itd.

Generalnie nie chce mi się wymieniać, ale wartość spora (komputerki w wolnej sprzedaży są coś warte (są sprawne)

 

Odbiór wyłącznie OSOBISTY na Targówku (Warszawa).

Kontakt na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddam OGROMNY KARTON, a w nim :

- terminale z windowsem (takie jak dla kurierów)

- czytniki kodów paskowych

- kable optyczne

- kabel HDMI->DVI

- kable RCA (różne)

- różne audio przejściówki

- kilka drukarek termocostam (nie mam aku, nie testowane)

- pudełka, ładowarki, dodatki itd.

Generalnie nie chce mi się wymieniać, ale wartość spora (komputerki w wolnej sprzedaży są coś warte (są sprawne)

 

Odbiór wyłącznie OSOBISTY na Targówku (Warszawa).

Kontakt na PW.

Użytkownik truskawkowetango nie może otrzymywać żadnych nowych wiadomości, dobry troll :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A da się rozdzielić bo bym przyją 2 takie termiane do zabawy, 1 skaner kodów, kabel optyczny, kabel dvi -hdmi, i jakąś drukarkę termisumblisycyjną (taki mały fotolab wielkosci termianla fajna sprawa na wycieczke )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahah :D

Już naprawione - możecie pisać ^^


Tylko hurtem, potrzebuję pozbyć się jak najszybciej, nikt nie weźmie, to złomiarz miedź z kabli powyciąga :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności