Skocz do zawartości

Za darmo oddam


truskawkowetango

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie powinien być nałożony obowiazek pisania recencji w otrzymanych rzeczy :P

Wtedy wartość merytoryczna forum by rosła :) - a taki retter jak przetestuje to będzie co czytać :)

 

Mój pomysł budzi kontrowersje i nie pod przymusem, bo można skasować wiszące ogłoszenie w komisie przecież i nikomu nie trzeba nic dawać.

A nie ma wtedy "up, up, up" przy przedmiocie którego cena to 20zł

Oczywiście to tylko przykład. Wiadomo, ma swoje plusy i minusy :)

 

Przewidziałem ,że zostanę zjedzony xD

 

Jako, że oddałem już jedne słuchaweczki osobiście, to dla osób z Warszawy dorzucam :

 

http://forum.mp3store.pl/topic/121823-s-futeralcase-bose-on-ear/

 

Może komuś się przyda? :)

Edytowane przez truskawkowetango
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym był chętny na FA-004, a mam mniej niż Retter. Reckę chętnie nasmażę ;)

 

Ja mam stocki z HTC Desire Z do oddania. Jak ktoś reflektuje to PW:)

 

I jeszcze taki pokrowiec na komórkę, rozmiar jak na iphone 3G:

c_350x350_6744119.jpg

... tylko z odciśniętym jabłkiem ;)

Edytowane przez chilli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że temat się podoba :)

Ba, nawet 9 osób już go obserwuje.

Może warto o wpis w regulaminie, że rzeczy poniżej pewnej wartości wiszące w komisie (np 5 miesięcy) należy oddać :) - a dobrowolną wpłatę kupującego na fundację czy cuś :)

Oczywiście znajdą się osoby, co zjedzą mnie za taki pomysł - bo komis to komis. Ale trzeba przyznać, że czasami dobrze jest coś zrobić dla kogoś, jakaś atmosfera lepsza się wprowadza na forum :D

Trochę za daleko posunięta idea. Niech zostanie tak jak jest. Dzielenie się z innymi jest fajne, ale tylko kiedy osoba dzieląca się robi to z własnej decyzji. Inaczej jest to g*wno warte i nie służy szerzeniu dobrych emocji.

 

Oddam:

Etui od Phiaton PS200

Silikonowe Etui na Sansa Clip Zip - 5 pierwszych osób

Splitter Jack 3.5mm ok. 50cm pozłacane końcówki, ekranowy, solidnie wykonany, lekki defekt wizualny

Hercules Fortissimo 7.1 - muszę sprawdzić czy jest sprawna, bo u mnie był problem z wykryciem urządzenia. Należy pamiętać, że karta ma częste problemy z wykryciem przez nowsze systemy Windows od Visty w górę. Poza tym świetne brzmienie. >>> Karta została wykryta na innym komputerze jako nieobsługiwane nieznane urządzenie. Niestety nie miałem dostępu do internety, by ściągnąć sterowniki. Poszedł.

 

Pogrzebie po szafach i postaram się coś jeszcze wrzucić później.

 

PS. Proszę o kontakt PM, nie zaśmiecajmy wątku. Niech piszą tu tylko osoby, które mają coś do zaoferowania. Będzie przejrzyściej.

 

PS2. manuelvetro wiesz co w tym jest najlepsze? Nawet jeśli obdarujesz osobę, która ma dużo sprzętu to będzie czuła potrzebę oddania czegoś od siebie. A jeśli słuchawki się nie spodobają, to nie wyobrażam sobie, by żądała za nie pieniędzy od następnego właściciela :)

Edytowane przez Arthass
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pełni sie z Tobą zgadzam, chodziło raczej o udrożnienie komisu z przedmiotów zalegających w szafach i UPowanych :P

Ew. można by stosowny wpis wprowadzić, proszący o sprzedaż na allegro itd.

Jest co prawda nota, że temat po 30dniach bez UPa pada, no alle... Masz rację - za daleko wybiegłem myślami :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyłączam się z miłą chęcią...

Oddam:

- Fisher audio silver bullet - w woreczku, komplet,

- Fisher audio consonance - j.w.

- superlux hd381 - komplet, opakowanie nieoryginalne

- fisher audio Fa-004 z modem Manuela w oryginalnym woreczku https://muzostajnia.files.wordpress.com/2014/07/image41.jpg

- denon d1001 z Modem Manuela w worku od superlux http://muzostajnia.wordpress.com/2014/06/21/d1001-cal-do-d600-modem-manuela/

- interconnect 2xRCA - 2xRCA, zwykły za 10 PLN czy 15, ale wykonany przyzwoicie, solidny. sztuk dwie, chyba

Na razie tyle.

Wysyłam po cenie KW pocztą polską priorytetem.

Zastrzegam sobie prawo wyboru osób, którym sprezentuję w.w. rzeczy. NIE decyduje kolejność zgłoszeń, tylko stan/ilość posiadanego sprzętu. Chciałbym obdarować tych, którzy niewiele mają. Nie wiem , czy tutaj tacy są...

Wysyłka najwcześniej w przyszły wtorek.

OFERTY proszę tylko na PW. Odpowiem dopiero wieczorem, kiedy wybiorę. Ja decyduję, co komu, zgodnie z tym, co napisałem wyżej, nie kolejność zgłoszeń, rezerwacje, etc.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, to ja dorzucam :

 

http://forum.mp3store.pl/topic/121355-s-kabel-od-hifiman-he-5le/

http://forum.mp3store.pl/topic/121823-s-futeralcase-bose-on-ear/

http://forum.mp3store.pl/topic/121987-s-philips-shl5003/

 

Pierwszeństwo mają Warszawiacy, ew. no w jakiś szczególnych wypadkach mogę wysłać (wtedy koszt to koszt wysyłki :P)

Aby nie bałaganić proszę pisać na PW :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest smutne to jest JEDEN z ich priorytetów, nie bez powodu kobiety się stroją by się podobać ot wszystko tylko to tak mocno jest wbite w myślenie żę nie da się tego obejść musi być ładne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nic ciekawego nie mam. Ale jakby ktoś potrzebował to mam kilka ładowarek nokii " z cienkim bolcem" (takie jak były do 6300 czy e72). I stare zestawy słuchawkowe nokii, nie używane za bardzo. Niektóre na Jacka 3.5 (np. Z pilotem ad-54 jaki był dodawany np. Do nokii n95) a inne na micro Jacka 2.5 mm.
Aha i jeszcze przejściówka jack 3.5 mm CTIA OMPT Fischer audio by denon, kupiona od forumowicza ale jakoś nie działa z Sony mh1.

Już znalazły chętnych.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doki oferowane przez Manu są opisane tu (Fishery mniej):

https://muzostajnia.wordpress.com/2014/10/27/asian-penetration-4/

 

Tak, by nie brać w ciemno, by później wywalić.

Po co wywalać? Lepiej komuś oddać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Doki oferowane przez Manu są opisane tu (Fishery mniej):

https://muzostajnia.wordpress.com/2014/10/27/asian-penetration-4/

 

Tak, by nie brać w ciemno, by później wywalić.

Po co wywalać? Lepiej komuś oddać ;)

 

Ja na razie rozdałem kilkanaście par słuchawek. Choć fakt, na forum pierwszy raz. Wywalać, to nikt nie wywala, kurzą się tylko niepotrzebnie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za pomysł z udrożnieniem komisu Truskawa należy się + :) tylko zęby jeszcze inni nie zapychali ******łkami a są tacy co wystawią po 5 tematów każdą inna parą doków jakie ja bym nawet nie ściągał z chin, no ale zarobek kilka zł kusi widać :P


W pełni sie z Tobą zgadzam, chodziło raczej o udrożnienie komisu z przedmiotów zalegających w szafach i UPowanych :P

Ew. można by stosowny wpis wprowadzić, proszący o sprzedaż na allegro itd.

Jest co prawda nota, że temat po 30dniach bez UPa pada, no alle... Masz rację - za daleko wybiegłem myślami :P

O too to ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie przyjmę jakieś niepotrzebne doki, które u niektórych się marnują, a u mnie miałyby zastosowanie portable (dojazd do szkoły) do czasu aż Momentum nie będą w domu.

 

 

To ja też spróbuję:

 

[Rumun na żebrach mode on] No zobaczta no, na czym muszę słuchać. No zobaczta. To są te doki od nokii, które mam w profilu. [Rumun na żebrach mode off]

 

Przy okazji: @Arkusz, pisałeś ostatnio, że Ci się kabel psuje w dokach, ja w tych mam taki już z pół roku i się trzyma. A moje to najgorszy badziew, nie to co Twoje firmówki, więc nie bój nic.

WP_000476.jpg

WP_000479.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności