Skocz do zawartości

Samsung Level in


hafis

Rekomendowane odpowiedzi

Raczej nie, ale właśnie siedzimy w biurze i myślimy nad tym czy nie zakupić pary żeby ją zmodyfikować.

 

Pierwszym modem jaki bym zrobił to wywiercenie małego otworu z tyłu. to by spowodowało że bas by nie roll-off'ował tylko szedł do góry do końca.

Z tego co widać na zdjęciach (link poniżej),w tych sluchawkach już jest mały otwór...

Btw, próbował ktoś tego mod'a?

 

http://www.head-fi.org/t/739920/samsung-level-in-ig900-last-resort-mod

 

Ciekawi mnie również, jak one zagrałyby z Sony ZX1?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi nie trzeba modów. Grają jak trza, nie potrzebuję toru stacjonarnego.

Naskrobane wirtualnie

Mi też grają jak trza i modów nie trzeba. Moja kolekcja słuchawek portable pieknie wisi na stojakach.

Ale stacjonarka, to stacjonarka :)

Jedyny problem, że...

stacjonarna :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj po tygodniu słuchania SWS-ów założyłem "do łóżka" Leveliny, specjalnie po SWS-ach chciałem sobie "terapię szokową" zrobić i zdegradować we własnym rankingu Leveliny, bo SWS-y to są dźwiękowe potwory ( cokolwiek to znaczy).

 

No i tak ... Przez pierwsze pięć minut miałem wrażenie że na uszach siedzą dwa kartonowe pudełeczka.

Potem mózgownica się przestawiła, zapuściłem 2-u płytowy album Tangerine Dream "Lost in Strings" ( polecam miłośnikom spokojnych gitarowych brzmień ) ...

 

Leveliny przeniosły mnie gdzieś do Shahgri-La i zasnąłem w nich jak małe dziecko po butelce mleka ...

Edytowane przez paratykus
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogłem się oprzeć...

Chciałem uchwycić ich piekno, do kwadratu, ale oczywiscie , sztuczne oświetlenie, brak sprzętu i umiejętności..

Dzięki za zdjęcie z porównaniem.. A tak się denerwowałem, że dzień po moim kupnie białych były czarne do zebrania. Jednak białe ładniejsze w moich oczach.. i śpię spokojniej :)

 

Ktoś miał okazję testować te słuchawki z Note 4 (Wolfson)?

Ja używam takiego kompletu i jest detalicznie, jasno i dynamicznie. Niestety lekko szorstko i metalicznie niekiedy co w moim wypadku nie powoduje efektu zgrzytania zębami. Mocy w N4 domyślnie jest wystarczająco do ich napędzenia.. ale one chcą jednak trochę więcej. Stockowe doki z N4 grają przy levelach głośniej na tym samym poziomie głośności, dużo cieplej, masywniej, mniej detalicznie i przede wszystkim bardziej relaksująco. Levele wyciągają detale.. i są niewygodne :)
Edytowane przez ALTON
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogłem się oprzeć...

Chciałem uchwycić ich piekno, do kwadratu, ale oczywiscie , sztuczne oświetlenie, brak sprzętu i umiejętności...

 

Może jestem dziwny, ale jednak teraz gdy widzę na żywo "czarne" to zdecydowanie bardziej podobają mi się białe. Świecący element mnie odpycha.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie mogłem się oprzeć...

Chciałem uchwycić ich piekno, do kwadratu, ale oczywiscie , sztuczne oświetlenie, brak sprzętu i umiejętności...

 

Może jestem dziwny, ale jednak teraz gdy widzę na żywo "czarne" to zdecydowanie bardziej podobają mi się białe. Świecący element mnie odpycha.

Dla mnie czarne są o niebo piękniejsze, ale one jakby się kolorystycznie - biele i czarne uzupełniają, to grafit jest, zdjecie do d. zrobiłem... może ktoś wrzuci lepsze :P

Ale faktem, czarne lansiarskie i efektowne, a białe subtelne, perłowe...

Mniam... :P

I grają jak wyglądają..

Edytowane przez manuelvetro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie mogłem się oprzeć...

Chciałem uchwycić ich piekno, do kwadratu, ale oczywiscie , sztuczne oświetlenie, brak sprzętu i umiejętności..

Dzięki za zdjęcie z porównaniem.. A tak się denerwowałem, że dzień po moim kupnie białych były czarne do zebrania. Jednak białe ładniejsze w moich oczach.. i śpię spokojniej :)

Ktoś miał okazję testować te słuchawki z Note 4 (Wolfson)?

Ja używam takiego kompletu i jest detalicznie, jasno i dynamicznie. Niestety lekko szorstko i metalicznie niekiedy co w moim wypadku nie powoduje efektu zgrzytania zębami. Mocy w N4 domyślnie jest wystarczająco do ich napędzenia.. ale one chcą jednak trochę więcej. Stockowe doki z N4 grają przy levelach głośniej na tym samym poziomie głośności, dużo cieplej, masywniej, mniej detalicznie i przede wszystkim bardziej relaksująco. Levele wyciągają detale.. i są niewygodne :)

Dzięki za szybka odpowiedź. Czyli nie są dla mnie te słuchawki w takim razie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manu, nie mogłeś tego oczojeb...o światła przefiltrować przez choćby kalkę techniczną, kawałek prześwitującego ( białego ) materiału ?

 

Zamordowałeś te grafitowe Leveliny :P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W suficie może być i 400, filtrujesz tak, że ktoś Ci trzyma "filterek" poziomo nad.

I już. Rozproszyłbyś światło i zmniejszył ilość refleksów na świecących powierzchniach.

 

Koniec offa.

 

Fajnie, że te zdjęcia zrobiłeś :)

 

Z dedykacją dla Ciebie :

 

https://www.youtube.com/watch?v=hG2EnsItOZ8

Edytowane przez paratykus
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakby nie było seala

to się chłopaki nie martwić !!!

 

(dzięki uprzejmości jd1210 przeklejone z "trochu śmiechu")

 

z nagła gruchnęła wieść wiadomo już od dawna

leveliny poczybujom czasym troszku plastyliny ;)


bo Piotrek pisał, że customów z nich ni dy rydy, nie ?

how to deal with leveliny.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem, dopasowałem sylikony, włożyłem, wyciągnąłem, założyłem pianki, włożyłem, wyciągnąłem.

 

Nie wiem skąd ten hype. Może ja jestem za bardzo przyzwyczajony do XBA, ale dla mnie Samsungi nie mają do nich startu. Basu co kot napłakał, średnica też jakaś taka niewyraźna, za to dominuje góra. Ogólnie całość gra tak bez charakteru. Może nie sybilizuje, ale jest jej za dużo i jest to przesyt treści nad formą. W dodatku nie wiem czemu, ale nie chce działać mi środkowy przycisk w pilocie - używanie z Z3C powoduje podgłaśnianie...

 

Gdyby ktoś był zainteresowany to idą na sell. Białe z x-kom. W zasadzie to nie używane.

Edytowane przez x X x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Basu co kot napłakał, średnica też jakaś taka niewyraźna, za to dominuje góra.

Taki opis dla mnie brzmi prawie jak ideał słuchawek :D

 

 

Co gust to gust, ja jednak wolę uwypukloną średnicę, bardziej zarysowany, ale punktowy i dobrze kontrolowany bas oraz precyzyjne soprany. Dawały mi to HF3, dają mi to teraz XBA-3 - na plus w Sony jest więcej basu.

Edytowane przez x X x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kilku godzinach odsłuchu dochodzę do wniosku, że to nie są słuchawki dla mnie.

Podobnie jak x X x wolę więcej basu i mniej góry, dlatego moim top dokanałowym pozostają nadal JVC FRD-80.

Dzisiaj będę wystawiał na sprzedaż na forumku.

Żałuję, że kupiłem je za 250zł, teraz pewnie sprzedam z sporą stratą. Jakbym kupił za 150zeta to bym się z nimi jeszcze woził.

Edytowane przez REZOK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kilku godzinach odsłuchu dochodzę do wniosku, że to nie są słuchawki dla mnie.

Podobnie jak x X x wolę więcej basu i mniej góry, dlatego moim top dokanałowym pozostają nadal JVC FRD-80.

Dzisiaj będę wystawiał na sprzedaż na forumku.

Żałuję, że kupiłem je za 250zł, teraz pewnie sprzedam z sporą stratą. Jakbym kupił za 150zeta to bym się z nimi jeszcze woził.

Ja sie ciesze ze x-komowe popchnalem dalej na fali hype'u, natomiast dla mnie to one nawet 150 nie sa warte :F (nawet moje duze audio-techniki nie tną po uszach tak jak te levele)
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności