Skocz do zawartości

Nowe Firmware


Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko .Czy nagrywaliście muzyke na płytach 800MB .Bo ja próbowałem na kilku nośnikach i przy różnych prędkościach i ,iMP550 nieodpala tych płytek.Czy u was jest tak samo? sprawdzał ktoś .Nieodpala na firmwelu v1.40 i nowym v1.70.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mam pytanko .Czy nagrywaliście muzyke na płytach 800MB .Bo ja próbowałem na kilku nośnikach i przy różnych prędkościach i ,iMP550 nieodpala tych płytek.Czy u was jest tak samo? sprawdzał ktoś .Nieodpala na firmwelu v1.40 i nowym v1.70.

Było o tym na forum, w temacie Obsluga Płyt 870mb (99min) W Imp550 , i z tego co jest tam napisane, to 550-ka czyta (słowa OkropNicka).

 

Co do wersji 1.70 dla imp 550 to ja juz mamu buga gdy wylaczy sie obsluge tagow to nie mozna opuscic menu bo sie playerek restartuje.

Sprawdzone teraz, u mnie nie wystepuję 9jak na razie), ale za to mam podobnie jak ma Coolio

Kurde u mnie jakieś jaja bo mi tagow nie wyswietla tylko nazwe wykonawcy...
, tzn niezależnie jak ustawie wyświetlanie tagów, to i tak będzie mi czytał wszystko, prócz nazwy utworu (f.e. jak ustawie artist-title-album to wyświetli mi tylko artist-album , albo jak zapodam title-album to będzie tylko sam album .

Co widze, że coraz mnie podoba mi sie ten nowy firmware. Tyle na niego czekaliśmy (chyba przeszło 7 miechów) a tu z dniem nowe bugi sie uwidaczniają <_<<_<

iRiver suxx <_< ............... nie no joke of koz, ........... ale prawie suxx.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[seria H]

 

 

  1. Seria H100

 

    Pierwsza aktualizacja (spodziewana na przełomie sierpnia / września)

 

        Nowe funkcje

 

1) Funkcja kasowania plików

 

    Kasowanie "w locie" - (Będzie można kasować pliki bezpośrednio z odtwarzacza)

 

2) Funkcja formatowania

 

    (Z powodu niedogodności w formatowaniu 40GB dysku, zostanie wprowadzona możliwość formatowania twardego dysku w odtwarzaczu)

 

3) Możliwość zmiany prędkości odtwarzania

 

    (Dzięki tej funkcji będzie można zmieniać prędkość odtwarzania podobnie jak jest w odtwarzaczach z serii iFP)

 

4) Usunięcie przerw pomiędzy utworami

 

    (Dzięki wyszukiwaniu i pomijaniu cichych fragmentów na końcu ścieżki, przerwy pomiędzy utworami zostaną wyeliminowane)

 

5) Wsparcie Unicode w DB

 

    (Do bazy danych (DB) zostanie dodana obsługa standardu kodowania znaków Unicode)

 

6) Dodanie obsługi plików Ogg w bazie danych (DB)

 

7) Obsługa języka hebrajskiego

 

8) Obsługa podkatalogów w katalogu TEXT (dla plików tekstowych)

 

9) Ulepszona zostanie funkcja SHUFFLE (odtwarzanie w kolejności losowej)

 

10) Rozwiązanie problemu z ID3 Tag'ami w przypadku korzystania z programu MP3GAIN

 

11) Usunięcie problemów z wyświetlaczem na pilocie w trybie PLAYLIST podczas używania klawisza NAVI

 

12) Dodanie obsługi wewnętrznych PLAYLIST (funkcja programowania), playlist'y "w locie"

 

13) Usunięcie problemów z wyświetlaniem w trybie Tunera FM

 

14) Usunięcie zakłóceń na wyświetlaczu podczas korzystania z pilota

 

15) Obsługa zewnętrznych baterii dla serii H100 (Zewnętrzne baterie będą rozpoznawane przez serię H100)

 

16) Usunięcie problemu z rozpoznawaniem wybranych plików z nazwą w języku japońskim

 

 

 

  Druga Aktualizacja (spodziewana w październiku)

 

      Nowe Funkcje

 

1) Możliwość regulacji głośności dla nagrywanego dźwięku

 

2) Usunięcie opóźnienia pomiędzy naciśnięciem przycisku RECORD a rozpoczęciem nagrywania

 

3) Możliwość nagrywania dźwięku MONO w trybie dyktafonu

 

4) Usunięcie ucinania fragmentu nagrywanego dźwięku

 

5) Obsługa funkcji SAD (Sound Activity Detector)

 

6) Dodanie obsługi funkcji AUTO SYNC

 

Musze przyznac ze zrezygnowalbym z miesiaca wakacji zeby juz miec ten nowy firmware do swojego H140 :D Ilosc aktualizacji mile mnie zaskoczyla....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ralph podał linka do firmware na swojej stronie, nwet w tym temacie ;)  ;)

Tytaj masz, żebyś niemusiał szukać http://ralph03.funpic.de/IMP-350.ZIP

nie dziala, sciaga sie ale archiwum jest uskodzone, olik ma 6KB

:huh::huh: Dziwne, u mnie działa bez problemu. Prawym, zapisz i ściaga sie plik 599kb, ale whatever.

 

[...]
No, niema co. W aktualnym firmware do modeli H-xxx jest więcej zmian niż we wszystkich dotychczasowych firmware'ach do iFP-xxx i iMP-xxx razem wziętych. <_< Nie fair ;);)

A do tego podali jeszcze termin wyjścia kolejnego softu (i to za 2 miechy :o ). My to pewnie znowu będziemy musieli czekać najmarniej z pół roku <bluzgi>

;);)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

No i tak zostało pięknie i szumnie ogłoszone, że w miesiącu sierpniu będę mógł w swojej 700-tce odtwarzać ogg. No i mamy 30 sierpnia i nawet na stronach koreańskich nadal nic nie ma. Nieładnie drogi iRiverze tak kpić ze swoich "konsumentów" :) Mają czas do jutra, mogę jeszcze wszystko odwołać :D ale nie sądze, że to stanie się jutro :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie, sami dobrze wiemy juz nie od dzis ani nie od wczoraj jak to wszystko wyglada z aktualizacja firmwaru. Uwazam iz nie nalezy tutaj w tej kwestii przestrzegac dokladnie dat bo nie jeden z nas zapomina i wozi zapewne w swoim samochodzie przeterminowana niezalegalizowana gasnice. Trzeba cieszyc sie ze wogole mamy sprzet w ktorym mozna dokonywac update`u firmware. Jesli nie bedziemy sie czepiac tak dokladnie terminow i dat to mysle ze powinno sie nam "lepiej zyc" bez tych narzekan. Ja np wiem ze ma wyjsc aktualizacja do serii H nawet wiem ile tego ma byc (nowych funkcji i mozliwosci w aktualnosci serii H ma byc najwiecej z wszystkich) i jakos sie tym nie przejmuje, wystarczy tylko odpowiednie nastawienie. Ma byc aktualizacja w sierpniu doloz do tego 3 miesiace - bedzie wczesniej bedzie Ci milej i bedziesz bardziej zadowolony.......... :):):)

 

Nie narzekajmy tyle.... Jest OK. Pozytywne nastawienie to polowa sukcesu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja czekalam ponad pol roku, bo taki mieli poslizg w wypuszczeniu zapowiedzianego duzo wczesniej firmware'u, wiec z tymi zapowiedziami roznie bywa, lepiej nie brac ich na powaznie... B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma byc aktualizacja w sierpniu doloz do tego 3 miesiace - bedzie wczesniej bedzie Ci milej i bedziesz bardziej zadowolony.......... :):):)

 

Nie narzekajmy tyle.... Jest OK. Pozytywne nastawienie to polowa sukcesu ;)

Czekanie uczy pokory, ale ja jak coś obiecuję to dotrzymuje słowa, więc oczekiwałbym choćby malutkiej wzmianki, takiej tyciej o treści np. "Drodzy użytkownicy, z przyczyn od nas niezależnych aktualizacja zapowiadana na sierpień ukaże się się w sierpniu, ale 2005 roku". No i wtedy wszystko jasne :P Śpię spokojnie, a nie co chwilę zaglądam na koreańską stronę czy może coś dołożyli, bo cholera wie o której dołożą a nie mam pojęcia która u nich właśnie jest godzina :D:D:lol::rolleyes:

A tak ogólnie to jest ok! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Ejjjjj!!!! sprawdzcie czy działa u was "zamawianie" następnego utworku bo chyba znalazłem błąd nowego firmware, albo usuneli tą opcje. Pisze o 350 ale moze w innych modelach tez to skaszanili

Na jakies zasadzie działa zamawianie utworu, bo ja jakos sie z tym nie spotkałem, szczerze piewsze słysze i zaciekawiło mnie to, bo to dobra rzecz. Napisz co i jak z tym.

 

 

A propo dla uzytkownikow jest wersja 2.90 <jupi> Dzisiaj chyba jej nie sprawdze, bo nie mam wolnej plytki RW. Ale patrzac na opis:

 

w OGG i WMA sa czytane liryki, ktore mozna dodać najnowszą wersją LDB Manager 1.20 (znowu karaoke :angry: )

 

nowe funkcje w "Program"

 

Ulepszony Level Meter 2 - to chcialbym zobaczyc :)

 

Jakas funkcja do wlaczania i wyłaczania liryków

 

Ulepszono chyba czas ladowania plyty

 

Poprawiono sporo bledow.

 

Jak cos poknociłem to prosze mnie poprawić, ale to wszystko przez moj slaby angielski i dziwne tłumaczenie koreanskiego na angielski :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności