Skocz do zawartości

Nowe Firmware


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ejjjjj!!!! sprawdzcie czy działa u was "zamawianie" następnego utworku bo chyba znalazłem błąd nowego firmware, albo usuneli tą opcje. Pisze o 350 ale moze w innych modelach tez to skaszanili

Na jakies zasadzie działa zamawianie utworu, bo ja jakos sie z tym nie spotkałem, szczerze piewsze słysze i zaciekawiło mnie to, bo to dobra rzecz. Napisz co i jak z tym.

Jak się przycisneło rolkę głośności na jakimś utworze to był on odtwarzany zaraz po skonczeniu aktualnie odtwarzanego utworu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki ReGie , że tez pominąłem to czytając instrukcje, moze dlatego, ze jest obok playlist a to mnie nie interesowało :)

 

W firmware 2.90 funkcja rezerwacji dziala.

 

 

 

m4ciekk do kilku playerow wyszedl nowy firmware, jak narazie made in korea :)

 

przeszukaj http://service.iriver.co.kr moze 550 też dostały :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast w krzaczkach to opis po angielsku, trochę taki sobie :D Opis ten jest wspólny dla softu który koreańczycy wypuścili 16 września.

 

How are you, Oh Iri pe is. The WMA common knowledge it does the firmware 1.30 formal version which improves a automatic household duties function addition and other function.The detailed contents wishes refers to the explanation the lower part.Thank you.To that RAID hour of firmware Ub it will bloom the attention fact of the lower part and to be vicious, it wishes.

 

 

1. WMA automatic household duties function support

- The iriver it uses a LDB Manager program and inputs a household duties with automatic movement the household duties indication of the WMA file which it supports.(From iriver LDB Manager 1.20 version it supports the WMA and a OGG household duties function.)The iriver LDB Manager program knock-down road it receives and use method attitude it sees

 

2. nyu Program function support

- Program function with consecutive remaking and the Shuffle remaking back the self wants differently and to designate the music which the order broad way it will be able to remakeIt is a function.nyu The program function improved the program function of existing and the place importance which raises a fabrication result bias characteristic it put.

Function Button fabrication Opinion life

Program mode it enters PROG button of main bodyAfter pressing, again the PROG buttonTo route it presses Remaking or at the time of the stationary China and Japan, in program mode conversion(It is identical with existing from resting state, programIt presses the button and it is converted in program mode)

Music it selects, NAVI button When it presses the NAVI button from program mode The Navigation it enters toward the screen and, it wantsWhen it selects a music, it is stored in program list

Music it erases MODE button With the music which it wants erasing from program mode cursorAfter when moving, it presses the MODE button, corresponding musicIt will be able to eliminateThe MODE when to route it presses the button, the whole listIt will be able to eliminate

It comes out falling in STOP button The STOP when it presses the button, from program modeTo come out falling in, become, at once from program modeFrom the case corresponding music which will want remaking the music which it selectsThe PLAY it is pressed the button and

- When music list moving, the Next/Back button, all it will be able to use the Volume +/- button.- The Program the music possibility which there is a possibility of doing until the maximum 255 thing it is supported.

 

 

 

 

1. LEVEL METER 2 improvement

- In order for the LEVEL METER 2 petty to be indicated more softly from the Visualization, it was improved.

 

2. Household duties ON/OFF function support

- When the music where the household duties is input to route in order it pressed the PLAY button of the remaking hour main body and the household duties indication to become the ON/OFF, it improved.

 

 

 

 

1. The Title, it amended the bug of the Tag function where the Artist and Album information are not well indicated.

 

2. It amended the problem where the specific music remaking hour music life is indicated with the EX.

 

3. It amended the bug which relates with a automatic household duties indication.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

m4ciekk do kilku playerow wyszedl nowy firmware, jak narazie made in korea :)

 

przeszukaj http://service.iriver.co.kr moze 550 też dostały :)

Sprawdzałem, jest.

Tak se mysle, z tego co już sie tutaj naczytałem sie o nowym sofcie, to że ten który wyszedł TERAZ to jest ten o którym pisał iRiver, że ma wyjść pod koniec SIERPNIA. Uważam dlatego tak, bo ten co wydali wówczas, był jakby taki okrojony z pewnych rzeczy, o których pisali w newsie nt. nowychf unkcji, rzeczy zaimplementowach w firmwarze. A że nie zdążyli z wersja ostateczna, czyli z tą 1.80 (w przypadku 550-ki) to wydali szybko wersje 1.70 (niepełną) 31 sierpnia.

Bo jakby to wyglądało, że najpierw pisza, że nowy soft ukaże sie pod koniec sierpnia, a wydali by dopiero w połowie września. Dzieki temu upiekli dwie piezenie na jednym ogniu:

- wydali w terminie firmware co prawda okrojony, ale i tak z widocznymi zmianami

- mieli dodatko troche czasu na doprowadzenie juz go (firmware'u) do wersji finalnej

 

Sprytnie.

Oczywiście to jest tylko takie moje osobiste spostrzeżenie, bede mógł to potwierdzić na 99% jak już wgram nowy soft, i zobacze tam to wszystko, o czym pisali w zapowiedziach odnosnie nowego softu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też wszystko w krzaczkach było, po zmianie języka na polski całe menu jest po angielsku - aż miło :)

 

Przy okazji w 2.90 do IMP-350 jest bug: po zaprogramowaniu pierwszy zaprogramowany utwór gra 2 razy :(

 

A tak poza tym to wszystko OK, tylko czcionka w menu powinna być mniejsza. Tak jak to było w 2.70 :)

 

Podoba mi się tryb B (bookmark, czyli zakładki) - teraz przynajmniej widać kiedy dodaję zakładkę i kiedy ją kasuję..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji w 2.90 do IMP-350 jest bug: po zaprogramowaniu pierwszy zaprogramowany utwór gra 2 razy :(

Nie wiem jak to jest ale u mnie wlasnie zaczął grac 3 raz, sprawdzilbym ile jeszcze razy poleci ale wlasnie wychodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności