Skocz do zawartości

Noontec zoro = Nowy killer!


hugh

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wspominając o Superluxach i Takstarach. Też nie jestem z tych wierzących w cuda, ale ciekaw jestem słuchawek jak najbardziej.

 

 

@UP - czemu podejrzanie tanio? Jak wklepałem w google, to wyskoczyło mi, że jakiś sklep ma je za 215 zł, o tu: http://www.trekstor24.pl/pl/p/PROMOCJA-Sluchawki-Noontec-ZORO-Biale/13

 

Z tego co widzę, to bezpośrednio od Trekstora. Oni jakieś playerki też robili chyba?

 

 

hugh - sam podałeś link do ebaya i tam wychodzi bez wysyłki do PL (o ile taka jest możliwa) nawet mniej niż 200 zł.

 

 

 

Raczej napisałbym, że u nas w komisie są wystawione po sporo zawyżonej :) Przypomina mi się sytuacja z Fostexami T50 RP - na amazonie za 300 a ludzie w PL za 500 sprzedawali.

 

 

P.S. Te z Allegro są "otwarte celem sprawdzenia" i mają GW 90 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu jak przymierzałem się do kupna Cal to Philips shp5401 był killerem i gdzie jest dzisiaj.

Phillips sie nie popisał i je wycofał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu jak przymierzałem się do kupna Cal to Philips shp5401 był killerem i gdzie jest dzisiaj.

Phillips sie nie popisał i je wycofał

A jaki boom zrobiły na Audiohobby.pl, modowaniu nie było końca. Na siłę miały dokopać Cal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu jak przymierzałem się do kupna Cal to Philips shp5401 był killerem i gdzie jest dzisiaj.

Phillips sie nie popisał i je wycofał

A jaki boom zrobiły na Audiohobby.pl, modowaniu nie było końca. Na siłę miały dokopać Cal.

 

To w ogóle była głupia konfrontacja - brzmieniowo i konstrukcyjnie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że 200zł to nie jest podejrzana cena. Tyle kosztują choćby na amazonie, chociaż u nas różnie może być z oryginalnością, więc warto to sprawdzić. Wersja HD to niecałe 300zł po przeliczeniu.

 

Właśnie też doczytałem, że otwierane. W takim razie jednak warto wziąć z zagranicy za 200zł nowe ;)

Edytowane przez ticalion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w temacie hajpów: http://www.head-fi.org/t/390171/shock-discovery-sansa-clip-earphones-sound-like-hd650

 

To chyba próba wywołania największego hype jakiego się da i jednocześnie stworzenie mega giant killera :)

 

Noonteci kiedyś przetestuję - to byłaby pewnie super alternatywa dla C750, tak jak pisał MrB.

Edytowane przez maciux
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

200 z kawałkiem to cena za normalny zestaw.



Nie wspominając o Superluxach i Takstarach. Też nie jestem z tych wierzących w cuda, ale ciekaw jestem słuchawek jak najbardziej.

 

 

@UP - czemu podejrzanie tanio? Jak wklepałem w google, to wyskoczyło mi, że jakiś sklep ma je za 215 zł, o tu: http://www.trekstor24.pl/pl/p/PROMOCJA-Sluchawki-Noontec-ZORO-Biale/13

 

Z tego co widzę, to bezpośrednio od Trekstora. Oni jakieś playerki też robili chyba?

 

 

hugh - sam podałeś link do ebaya i tam wychodzi bez wysyłki do PL (o ile taka jest możliwa) nawet mniej niż 200 zł.

 

 

 

Raczej napisałbym, że u nas w komisie są wystawione po sporo zawyżonej :) Przypomina mi się sytuacja z Fostexami T50 RP - na amazonie za 300 a ludzie w PL za 500 sprzedawali.

 

 

P.S. Te z Allegro są "otwarte celem sprawdzenia" i mają GW 90 dni.

http://forum.mp3store.pl/topic/66925-trekstor-vibez-12gb/ Zapewne chodzi ci o tego grajka? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni też inne playerki mieli/mają, ale tylko ten był bodajże godny uwagi.

Leży u mnie w szufladzie zepsuty egzemplarz jeszcze. Z pamięci grał zacnie.

 

To te Zoro produkuje jakiś Noontec, a sprzedaje (branduje) Trekstor?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ oni bezczelnie walą Beats w poroże :lol:

 

[img=http://en.noontec.com/Files/Hammo/16.jpg]

 

Różnica jest taka, ze gdyby to były Beatsy to Pan nie byłby klasycznym afroamerykaninem pokazującym jak wsłu****e sie w muzykę, a bezczelnym murzynem z czymś na głowie który robi ryja do zdjęć, jakby chciał odstraszyć kupujących, bądź tez pokazać jak bardzo bas, bas, bas wypral mu jego basowy mózg. Cos jak z plucami palacza.

 

Jeśli chodzi o same słuchawki to jestem ciekaw, bo opisujecie je jak słuchawki idealne (choć pewnie znając mój krytyzm, po posluchaniu Fidelio X1 już nic mnie nie zachwyci :c), lecz powielanie designu tak charakterystycznego i dyskusyjnego produktu jakim są Beatsy jest trochę nie do przyjęcia w moim przypadku. Sadze, ze z powodu tego raczej nie kupię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ oni bezczelnie walą Beats w poroże :lol:

 

[img=http://en.noontec.com/Files/Hammo/16.jpg]

Różnica jest taka, ze gdyby to były Beatsy to Pan nie byłby klasycznym afroamerykaninem pokazującym jak wsłu****e sie w muzykę, a bezczelnym murzynem z czymś na głowie który robi ryja do zdjęć, jakby chciał odstraszyć kupujących, bądź tez pokazać jak bardzo bas, bas, bas wypral mu jego basowy mózg. Cos jak z plucami palacza.

 

Jeśli chodzi o same słuchawki to jestem ciekaw, bo opisujecie je jak słuchawki idealne (choć pewnie znając mój krytyzm, po posluchaniu Fidelio X1 już nic mnie nie zachwyci :c), lecz powielanie designu tak charakterystycznego i dyskusyjnego produktu jakim są Beatsy jest trochę nie do przyjęcia w moim przypadku. Sadze, ze z powodu tego raczej nie kupię.

 

Zawsze można zmienić pałąk na inny i tylko muszle zostawić :P

 

Może wydaje się że są opisywane jako idealne z racji tego, że opinii jest w sumie mało (w Polsce). Na Head-Fi i tutaj ludzie potrafią się zachwycić czymś, co po kilku miesiącach jest opisywane już w mniej pozytywnych słowach, a po paru latach mało kto o tym pamięta. Czy dzisiaj ktokolwiek kupuje np. doki Crossroads lub jako słuchawki odniesienia uznaje znane przecież Grado sr60? Dzisiaj w sumie w niższych półkach wszystko opisuje się jako "pogromca CAL", a Grado są przez jednych kochane, przez innych ostro krytykowane. Doki Audeo też kiedyś polecane na lewo i prawo, teraz tylko w pojedynczych przypadkach (mimo że na rynku wtórnym są opłacalne). I takich przykładów jest więcej, chyba nawet w tym temacie były wymienione.

 

A tych Zoro jestem ciekaw. Może wróci oferta za 99zł + dorobić dobry kabel DIY i będzie tanio a dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nawet Yamaha robi słuchawki w takim kształcie. Też ponoć dobrze grają.

 

Yamaha robi słuchawki w tym kształcie, a to jest ordynarnie zerzniety design beatsow. Zreszta, to temat o dźwięku i na tym sie skupmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dźwięk z Yamahy Pro 400 jest według recenzji z Audio Video , o wiele lepszy od Beats i Zoro pewnie też ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że Zoro mają dźwięk lepszy od Beats nie ulega wątpliwości, bo o to nie trudno. Miliony much nie mogą się mylić :) A poważnie - za granicą jest tyle opinii pochodzących zarówno od zupełnych laików, przez portale technologiczne a skończywszy na znawcach/audiofilach (choćby Tyll), że coś te słuchawki muszą w sobie mieć. Oczywiście nie ma się co spodziewać cudów, że zagrają jak słuchawki z duuużo wyższej półki cenowej ale ptaszki śpiewają, że może być bardzo pozytywnie. Hugh melodię potwierdził, więc moje przygaszone zainteresowanie nimi znowu wróciło. Fakt, że jeszcze u nas nie są popularne podejrzewam jest spowodowane tym(poza słabą dostępnością), że ludzie widząc je przylepiają im łatkę podróbek Beats.

Edytowane przez ticalion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności