Jump to content

Recommended Posts

Ja odkupilem ten kabel lindy od Pana Janusza i jedyna roznica jaka zauważyłem w porównaniu ze stockowym kablem od X1s byl brak charczenia przy przypadkowym zahaczeniu o wtyk USB (co mnie wielce ucieszylo) :P dzwiekowo nie zauważam zmian, ale moze gluchy jestem:P

Czyli jakaś różnica jest względem stockowego.

• Replies 74
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Może za bardzo go zagiąłeś i bajty nie wyrabiały się na zakrętach? M

Kolejny filmik na temat wpływu kabli USB na dźwięk

A poleci ktoś jakiś dobry kabel usb A - mini B? Długość minimum 3m.

Ja odkupilem ten kabel lindy od Pana Janusza i jedyna roznica jaka zauważyłem w porównaniu ze stockowym kablem od X1s byl brak charczenia przy przypadkowym zahaczeniu o wtyk USB (co mnie wielce ucieszylo) :P dzwiekowo nie zauważam zmian, ale moze gluchy jestem:P

Owszem, ale bardziej mechaniczna niż soniczna:P moze po prostu wtyk pewniej leży w gnieździe usb:)

• Like 1

Owszem, ale bardziej mechaniczna niż soniczna:P moze po prostu wtyk pewniej leży w gnieździe usb:)

Ale to jest oczywista sprawa. Czasem te najtańsze są tak paskudnie wykonane, że szkoda nawet na to patrzeć. I to dotyczy wszystkich kabli.

Ja zapytam z innej strony.

Jaki kabel przyzwoicie wyglądający (może być nawet bardzo ładny), ale co najważniejsze elastyczny USB (AB mini) do 50zł, mój od SMSL M2 jest za sztywny w stosunku do ciężaru urządzenia.

Kupiłem ten kabel http://audiopolis.pl/techlink-wiresnx-690645-przewod-usb-2-0-a-b-o-dlugosci-5m.html

i mam z nim mały problem. Z DAC-iem wbudowanym w Cayin CS55 działa bez problemu ale z rDac już nie chce gadać. Co może być tego przyczyną?

Pytanie mam i ja :)

Mam do dyspozycji kable USB A-B pochodzące z monitorów Della. Czy ma sens operacja:

- skrócenie kabla (to bardziej dla wygody) do ~30 cm;

- wyciągnięcie żył zasilających z bezpośredniego sąsiedztwa żył transmisji danych;

- pozostawienie wtyków fabrycznych;

- lutowanie na kablu;

- oplot na wierzch całości.

Całość będzie podłączana (przynajmniej na razie) do Prodigy Cube.

• 3 weeks later...

Nie mam huba a w sumie by się mi przydał, czasami brakuje mi wyjść USB (są 3), poza tym od stałego wkładania/wyjmowania coraz bardziej gniazda USB są wyrobione. Co byście polecili niedrogiego i niekończenie musi mieć osobne zasilanie, chyba że tak się nie da. W tym temacie to jestem całkiem zielony.

wlasnie z zasilaniem potrzebujesz bo wydajnosc laptopowych usb to ponizej 500mA (moze jakies wypasy maja wiecej) na gniazdo:) podepniesz huba + kilka urzadzen i sie zes.a nie da rady.

• 2 months later...

Ja polecam to: http://www.tp-link.com.pl/products/details/cat-4761_UH720.html

Troszkę trzeba zapłacić, ale jest świetny. Z portów ładujących szybciej mi się ładuje telefon niż z gniazdka.

Pytanie czy to jest zdrowe dla baterii... chociaż 2,4A samo w sobie robi wrażenie :)

• 4 years later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Kolejny filmik na temat wpływu kabli USB na dźwięk :)

• Like 1
  • Haha 1