Skocz do zawartości

DX90 i softowanie - Rockbox, mody


maciux

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli chodzi o dźwięk na 2.3.0 to jest naprawdę bardzo dobry. Zauważyłem jednak że podczas ładowania DX90 za pomocą ładowarki sieciowej po krótkotrwałym wciśnięciu przyciusku zasilania zamiast pojawienia się na ekranie poziomu naładowania baterii tak jak to było w innych softach, ekran świeci się tylko na czarno i nie da się sprawdzić czy DX90 jest już naładowany czy nie. Zauważył ktoś z Was taki problem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długo korzystałem ze standardowego 2.3.0 - dopiero teraz wrzuciłem Dual Boota Lurker + RB. Nie podoba mi się ten stockowy, jakiś mułek u mnie, za duży bas i brakuje swobody. Wolę bardziej klarownie, jaśniej. Rockbox znów rządzi <3 Lurker też lepiej.

 

Tylko nie umiem znowu skonfigurować Rockboxa, nie wiem gdzie była konfiguracja ilości linijek wyświetlanych w listach.

 

Edit: Znalazłem. Ustawienia ekranu dotykowego - świetnie miejsce na to...

Edytowane przez maciux
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Panowie... jak rockboxa zresetowac do ustawien fabrycznych najprosciej?

 

bo cos mi sie poprzestawialo, m.in. wolniejsze odtwarzanie sie zrobilo :) i nie wiem gdzie przywrocic :)

jest w ustawieniach - przywracanie

Edytowane przez hibi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Ponawiam pytanie :ph34r:
Drodzy koledzy mam problem z oprogramowaniem do DX-a.

Na moich komputerach przeszedłem z Win7 na Windows 8.1 x64 i chciałem zrobić update oprogramowania DX-90 programem Batch Tool -v1.8 i jest zonk .

Próbuję dodać sterownik USB z folderu Rockusb v3.6 ( wersja x64 na win8 ) a tu kicha ...system go nie widzi .

Wie ktoś jak rozwiązać ten problem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbuję dodać sterownik przez Menedżer Urządzeń -Aktualizuj Sterownik -wyszukuje w katalogu -zaznaczam ---a ten to samo ''system windows nie może zainstalować urządzenia -nieznane urządzenie .

Tak samo w Rockusb jak i w usb-dac ...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam problem z zainstalowaniem najnowszego Lurkera. Wywala mi w trakcie instalacji błędem, niestety tak szybko, że nie jestem w stanie zauważyć nic więcej i startuje na poprzednim sofcie.

Raz miałem taki problem, uparcie zrobiłem aktualizację ponownie i poszło bez problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamięć wewnętrzna pusta, zero innych plików, tylko plik update.img w głównym katalogu.

Próbowałem 3-4 razy i efekt ten sam. Strasznie mnie to nie boli, jednak ..... chciałem usłyszeć czy jest różnica w SQ.

skąd ściągasz, podaj linka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla pewności, przed tą czynnością splunę przez lewe ramię 3 razy. ;)

Było już resetowane do fabrycznych i instalacja bez karty. Nie było próby instalacji niższej wersji.


Poczekałem prawie do północy. Wziąłem kota na kolana. Splunąłem 3 razy przez lewe ramię.

Zainstalowałem wersję 2,2,0 - poszło.

Na 2,2,0 zainstalowałem bez problemów 2,4,0 Lurkera.

 

Gaszę świece, ścieram pentagram z soli na podłodze i posłucham co ta wersja wnosi.

 

Dzięki za pomoc hibi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szybko, po kilku testowych, znanych mi na pamięć utworach mam poczucie, że tło stało się ciemniejsze. Trochę dźwięk poszedł w kierunku Teac'a, mniej cyfrowego nalotu. Scena? Sam nie wiem, szerokość jest ok. może nawet nic się nie zmieniło, ale jest jedna fajna sprawa instrumenty nie odrywają się od bazy stereo i nie walą raz prawy, raz lewy. Czyli, musiała się scena trochę odsunąć, gra trochę z przodu a nie w głowie. Moim zdaniem bardziej dojrzałe granie ale pewnie mniej fajerwerków. Luker pewnie powie - że nie grzebał w brzmieniu. ;)

 

A może to wina dzisiaj niższego ciśnienia u mnie? I słyszę niesłyszalne? Zobaczymy po parunastu płytach. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności