Skocz do zawartości
  • 0

Godny następca Ne-700x


kubaburek

Pytanie

Hejka

2 lata temu doradziliście mi idealnie jeżeli chodzi o nuforce ne-700x wiec teraz też zdaje się na waszą opinię.
Odrazu mówię, że nie jestem audiofilem i nie miałem 500 par słuchawek do porównania, właściwie to nic, forcy brałem w ciemno jako pierwsze ''słuchawki z prawdziwego zdarzenia'' Zdaje się na waszą ogólną wiedzę :)

Co podoba sie w ne-700x
- BASS (musi on być na tym samym poziomie lub zbliżonym ale żeby było WALNIĘCIE :D)
i w sumie to jedyny waży aspekt w słuchawkach

Co bym zmienił
- WTYK NA KĄTOWY (obowiązkowo, awaryjnośc nuforce jest zerowa, dwa rady wymieniany przez kolegę z forum, a i teraz trzeba obchodzić sie jak z jajkiem
i co do wtyku, żeby był tego samego rodzaju (nie znam się, wiem że są 2 lub 3 czarne paseczki - wiec chyba standard tak jak nuforce bo mam player przystosowany (tel)

- MNIEJSZA KONSTRUKCJA (było by super jakby były malutkie czarne, jednak ten wielki ''metal'' w forcach nie służy zawsze komfortowo

Oglądałem przeważnie BRAINWAVZ'y konretnie model M1 i M4.
Jeżeli chodzi o wykonanie i design to najbardziej odpowiada mi M4 są poprostu idelane. Malutkie, czarne, do tego spoko napis no i wtyk kątowy, nie wiem tylko czy dorównaja forcom.

Acha wspomne tylko, że słucham: CLUB/DUBSTEP/POP/R&B/RAP/ELECTRO etc więc bassowo :)
i pewnie dochodzi kwestia finansowa, wiec było by super zmieścić sie w jakieś 150zł na ,,okazji'' wiem że M1/M4 to ta granica, lecz nie przekroczę tym razem 170zł
z góry dzięki wielkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

O! Bardzo fajnie że kolega założył taki temat ponieważ moje NE-700M wczoraj zakończyły swój żywot przy jacku... sam nie wiem jak to naprawić a w pobliżu nie ma nikogo kto by się tego podjął. Zostaje więc kupno jakiś nowych. Od siebie dodam i może autorowi również spodoba się ten pomysł aby takie słuchawki miały płaski kabel... taki jak w NE-600, miałem je i kabel był zdecydowanie solidniejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jakby była możliwość jednak dołożyć do tych 200, to ja od siebie polecę meelectronics sp51. Mają nakrętki do regulacji ilości basu, jak założysz czarne to Ci zrobi budyń z mózgu. IMHO lepsze brzmieniowo niż ne700x. Kabelek bardzo solidny i kątowy jack.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@Karmazynowy - to sprzedaj mi EPH-100 za 150-170 zł :D kupię od ręki, hehehe

 

A, nie zauważyłem limitu cenowego. No to jak to - godny następca w tej samej cenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jak widze odpowiedzi niektórych osbób to odechciewa mi się wszystkiego. Wielcy profesjonaliści, udający wielkich recenzentów.

Ja przynajmniej nie udaje nie wiadomo kogo.

 

Dzięki tym którzy pomogli

Piotruś1910 wiesz coś więcej na temat sp51 ? Jak wygoda , czy te śróby nie wystają z uszu no i jak kabel? Czy też po czasie robi się skręcony na wszystkie strony świata czy pozostaje gładkin i prosty ?

 

Wysłane z mojego XT910 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie wystają bardziej niż inne doki. Ja moje kupiłem używane, miały chyba z półtora roku, ja je miałem gdzieś koło roku chyba i właściwości kabelka przez ten czas się nie zmieniły, giętki i gładki, choć od nowości jest dość sztywny, o czym można też przeczytać w recenzjach. Co do wygody... Ja słuchałem na piankach comply, bo nie lubię silikonów (chyba jedyne jakie mi pasowały to szare od shure). W każdym razie nic mi nie przeszkadzało, nie drażniło. No może jedna sprawa - obudowy są w całości z amelinium, więc zimą trochę mroźny szok był początkowo przy zakładaniu ;).

Przez hype na ne700 basówki od mee nazwać wielkim przegranym, bo stosunkowo mało osób zwróciło na nie uwagę. Za sq i stosunek cena/jakość obie pary zbierają podobne noty, aczkolwiek moim zdaniem sp51 są lepiej wykonane, wyposażenie też w mają sumie lepsze, bo jest twarde pudełeczko, a nie szmaciany worek. Ja je bardzo lubiłem, a wymieniłem na moje ówczesne bassheadowe marzenie - shure se215.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności