Skocz do zawartości

Digizoid ZO@FS i ZO@FS+


MrBrainwash

Rekomendowane odpowiedzi

Ruszył preorder nowego wzmacniacza od Digizoid. Wysyłka w lipcu. Więcej szczegółów na stronie producenta: http://www.digizoid.com/

 

digizoid.png

 

Dla tych co nie wiedzą powiem, że poprzedni model ZO2 był wzmacniaczem pełniącym funkcje EQ bass. Wiele osób go polubiło za rozmiary, czas pracy no i podbicie basu właśnie. Sam go testowałem i był fajny, choć jak na mój gust lekko za wysoko wyceniony, ale to taki dzisiaj mamy marketing. Ostatecznie mogę powiedzieć, że był fajną zabawką. :)

 

Teraz wg. producenta każdy aspekt poszedł do przodu, no już wiemy, że będzie lepsze wykonanie i większa funkcjonalność w porównaniu do ZO2.

Około sierpnia ma być dostępna wersja plus z dodatkowym wzmacniaczem bez technologii smartVector za to z pomiarami transparentnego sygnału na który w razie potrzeby będzie można się przełączać.

 

Co myślicie? Ktoś może się skusi? :D

 

W ciągu tych paru lat powstało kilka podobnych urządzeń od znanych firm, jak ktoś miał jakiś kontakt też może się podzielić swoimi wrażeniami czy przemyśleniami o nich. :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też chętnie zapoznam się z opinią :)

 

Według ClieOS (chyba tak się jego nick pisze) to taki trochę lepszy E6 w aluminiowej obudowie. Na wykresie widać drop na niskim basie co mnie osobiście nie przekonuje. Zresztą gdyby nie to to takiego E6 bym znacznie wyżej cenił. No, ale zawsze jest opcja podbicia basu, z tym, że dla mnie w większości przypadków tego basu było już za wiele, choć przyznać muszę że EQ2 dodaje fajną barwę w fiio. :)

 

Ja się poważnie zastanawiam nad FS+ jako kompana do D600 i innych ewentualnych nauszników. :)

Edytowane przez MrBrainwash
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na oko działa z 15h, rozmiarów t5.

4s ocieplał średnice (za co go polubiłem), 7 ma eq który zmienia barwę jest całkiem neutralny no nie tak jak t5 ale mi t5 nie podszedł bo był szary.

To tyle :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

No to czekamy na recenzje ClieOS. A to jego pierwsze wrażenie:

 

Got my FS+ yesterday, only have a few minutes on it so far but I am already pretty impressed. As expensive as it is compared to the older models, this one is a keeper.

 

Jest już sporo opinii na head-fi http://www.head-fi.org/t/696263/digizoid-zo-fs-zo-fs-a-k-a-zo3-updates-discussion-thread/195#post_10789104

Lecz jak zwykle nic konkretnego mi one nie mówią, po za hype'o twórczą tendencją.

 

Ciekawostką jest, że twórcy Digizoid udostępnili swoją listę utworów do testowania sprzętu (w tym ZO3).

 

http://digizoid.com/blog/the-ultimate-playlist-zo-demo-tracks/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności