Skocz do zawartości

Rock Progresywny


kamokeg

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

I jak, posłuchałeś? NIe wiem czy wpisywać na listę zakupową.

A tym czasem wszystkim polecam goraco solową płytę Steve Rothery - Ghosts oF Prypiat. Własnie leci mi ostatni utwór i trudno się w tych dźwiękach nie zakochać. MAJSTERSZYK!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No słuchałem.Niby wszystko O.k poprawnie zagrane ale czegoś brak.Mnie nie porywa a może nie moje klimaty :)

Bardziej też mi się podoba płyta Rothery'ego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhh, o czasu narodzin córeczki jakoś tak nie po drodze mi z koncertami. Ostatnim na jakim byłem to AIRBAG w Krakowie.

Aż strach sie przyznać ale w wielu powodów odpuściłem i NIN w Spodku i Petera Gabriela w Łodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, własnie na to licze że sie córka trochę zainteresuje "dobra" muzyka i będziemy sobie razem na koncert chadzać. Choć patrząc na ceny biletów aktualnie....np taki Slash. Poszedł bym posłuchac starych utworów "Gansów", ale w tej cenie to raczej odpuszczę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny zrobiły się chore, a za dzieciaki się płaci normalnie. Koniec OT Sorki.


Właśnie dostałem info ze Spotify, że jest dostępna nowa płyta Riverside. Zdążyłem z niej zrobić playlistę i pobrać do off-line. Teraz już jest niedostępna. Niezły fuck up Spotify - puścili płytę 3 dni przed premierą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posłuchałem wczoraj na razie 2x. Pierwsze wrażenie jest takie, że jest jakby mniej melancholijnie niż na ostatniej płycie, przez co na razie żaden z tych kawałków mnie jakoś tak nie powalił na kolana. Oczywiście wszystko jest bardzo melodyjne, dobrze wyprodukowane, ładnie zaśpiewane, ale po tych dwóch razach jeszcze nie pojawił się żaden kliller. Generalnie mam wrażenie, że jest trochę bardziej piosenkowo, ale te piosenki sa w swoim charakterze mocno progresywne. Poprzednia płyta bardziej przypominała mi ostatnie dokonania Stevena Wilsona, a ta to jakby powrót do swojego typowego grania. Muszę ją jeszcze trochę pokatować, żeby napisać coś więcej. Mam zamówione CD w Empiku, więc będę mógł posłuchać pod koniec tygodnia na lepszym sprzęcie i w lepszej jakości. A właśnie sprawdziłem i moja playlista w Spotify przestała działać :( także przerwa na parę dni.

Edytowane przez hechlok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zamówione CD w Empiku, więc będę mógł posłuchać pod koniec tygodnia na lepszym sprzęcie i w lepszej jakości. A właśnie sprawdziłem i moja playlista w Spotify przestała działać :( także przerwa na parę dni.

a do mnie już jedzie ale nie z empiku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

Nie moge wyjść z zachwytu nad nową płytą RIVERSIDE. Jest jak dla mnie genialna. Chyba od czasów trylogii najlepsza.

Ja odniosłem wrażenie, że jest dobra, ale na razie bez zachwytu.

 

Też z początku odniosłem takie wrażenie, ale z czasem podoba mi się coraz bardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie się podoba płytka Riverside.Mało jest co prawda w niej progresji ale są ładne wpadające w ucho melodie.Najbardziej "przebojowa" płyta w ich dyskografii :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I fajnie że każdemu podchodzi coś innego. Dzięki temu nie jest nudno.

Ja wczoraj znów odsłuchałem i znów banan na gębie. I tylko mam wrażenie że ostrzejsze fragmenty jakoś tak nie mają mocy gdy głosniej słucham.

W pierwszym utworze gdy wchodzi trochę energii jakos tak nie ma ******.....łupnięcia. Trochę szkoda. Coś przy miksowaniu poskąpili?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności