Skocz do zawartości

Vibez


getz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

IMHO fabryczne pokrowce do Vibeza są beznadziejne i drogie. Co do tego porysowania ekranu to sugeruję przykleić odpowiednią folię, co też sam zrobiłem. Jeśli miałem trzymać Vibeza w kieszeni to wkładałem go w taki mięciutki woreczek po okularach, chronił on przed rysami m.in. ten "lustrzany" tył i do tego spokojnie dało się bezwzrokowo manipulować odtwarzaczem w kieszeni. Odkąd do kompletu przybył wzmacniacz to mój cały "przenośny system audio" ;) noszę w kaburce przy pasku, jest w niej kieszeń na wzmacniacz (zrobiłem tylko odpowiednie otwory na okablowanie) i część przeznaczona do noszeni telefonu - to w niej właśnie siedzi Vibez. Jest ona częściowo wyłożona miękką wyściółką ale dodatkowo obkleiłem też tył Vibeza folią i póki co się nie martwię, że coś się bardzo porysuje. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znowu powracam do vibeza:) wczoraj właśnie kupiłem od 007andrew już nie moge się doczekać aż przyjdzie:) mam nadzieje że tym razem będę mógł się nim dłużej cieszyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, ja się nie mogę zdecydować: kochać go czy nienawidzić :P:lol:

 

Jakieś problemy z Vibezem? Czy jego dźwięk nie trafił w twoje gusta?...

 

Mój Vibez parę razy zaliczył formata, ale tylko z mojej winy. Po prostu zbyt szybko odpinalem go od USB i robił się jakiś błąd w bazie danych. Teraz zawsze chwilę odczekuje i jest ok ;)

 

Ja na przykład swojego playerka kocham za dźwięk, parametryczny EQ, oraz stosunek cena/jakość.

Lekko mnie irytuje jego autonomia, ale no cuż, nikt nie jest idealny... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój służy mi już ponad dwa lata (poza szybką wymianą na nowy egzemplarz po pierwszym miesiącu) i ma się bardzo dobrze. Zwiechę miałem może dwa razy, ale sama mijała. Tylko ostatnio miałem dziwny problem, ale minął po wyjęciu baterii na jakiś czas. Nie raz myślałem o wymianie Vibeza na inny player, ale na razie nie znalazłem żadnego, który by mu dorównał. A kocham go za EQ, gapless playback, funkcjonalność i naprawdę dobry dźwięk, mała cena jak na 12GB (teraz, bo z początku było inaczej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój służy mi już ponad dwa lata (poza szybką wymianą na nowy egzemplarz po pierwszym miesiącu) i ma się bardzo dobrze. Zwiechę miałem może dwa razy, ale sama mijała. Tylko ostatnio miałem dziwny problem, ale minął po wyjęciu baterii na jakiś czas. Nie raz myślałem o wymianie Vibeza na inny player, ale na razie nie znalazłem żadnego, który by mu dorównał. A kocham go za EQ, gapless playback, funkcjonalność i naprawdę dobry dźwięk, mała cena jak na 12GB (teraz, bo z początku było inaczej).

 

a ja go nienawidzę z 2giej strony - głównie za brak żywiołowości w porównaniu z takim v39 i za kurtynę na średnicy i wyżej - chociaż muszę przyznać, że saksofon brzmiał prześlicznie łagodnie, ale tylko sax :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności