Skocz do zawartości

Denon AH-D600


Cirrus

Rekomendowane odpowiedzi

Ja już ich nie mam, zamiast nich mam d7100. Gdybym jednak ich nie miał - przypuśćmy - na pewno za te 800 pln kupiłbym te używane, prawie nowe d600 :) - najchętniej te "swoje" , które poszły w forum. Tyle mogę powiedzieć, rekomendując je.

Z Twojego toru powinny już zagrać znakomicie, a mobilnie to są IMHO najlepsze nauszne portable na świecie (nie słuchałem Momentum ani nowych akg portable k5...) - nie znalazłem z t5 - większych różnic między d600 a d7100 oprócz tej że fun i seks jest po stronie d600 mobilnie. Soczystość, energia, radość powala. Może modele, których nie znam są obiektywnie lepsze - ale pod kątem radość, fun, to "coś" - mobilnie - dla jest to mistrzostwo świata. Na torze jest więcej wypełnienia, bas z większą kontrolą , pełniejszy i szybszy, generalnie lepiej oczywiście niż portable, ale szczegółów już nie pomnę. Na torze - choć bardzo dobre - prymu już nie wodzą, bo tu konkurencja jest przogromna. D600 na Twoim torze TS-671 skopać tyłek powinny. Oprócz przestrzeni i środka.

Edytowane przez manuelvetro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to nawet bym TS-671 do D600 nie porównywał bo to raczej zupełnie różne słuchawki. Potrzebuję zamknięte do gatunków muzycznych gdzie TSy się nie sprawdzają za bardzo i wybór padł na D600. A że nie lubię kupować kota w worku to założyłem temat może akurat ktoś życzliwy z okolicy się znajdzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

D600 na Twoim torze TS-671 skopać tyłek powinny. Oprócz przestrzeni i środka.

 

kto komu tyłek kopie w tym porównaniu IMO odwrotnie..
Ja je porównywałem z podobnego toru do k701 stockowych, którym do TS-671 było blisko - też porównywałem, już później.

Częściej słuchałem d600, stąd moja opinia, ale u mnie było to nie - competitors - tylko zawodnicy jednej - mojej drużyny - w czym innym wyspecjalizowani, podobnie jak chce u siebie autor wątku. Tym bardziej polecam d600. Jest to dźwiękowo zupełnie inna bajka. I To dla mnie jest olbrzymia - zaleta.

Czyli spokojnie bierz je w ciemno;) jak nie uda się odsłuchać.

Edytowane przez manuelvetro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie uda się odsłuchać to tak pewnie zrobię, że kupię w ciemno najwyżej używki w dobrym stanie. Chociaż mam jeszcze nadzieję, że ktoś z okolicy je posiada. Tak czy inaczej dzięki za pozytywną opinię na temat tych słuchawek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

D600 na Twoim torze TS-671 skopać tyłek powinny. Oprócz przestrzeni i środka.

kto komu tyłek kopie w tym porównaniu IMO odwrotnie..
Ja je porównywałem z podobnego toru do k701 stockowych, którym do TS-671 było blisko - też porównywałem, już później.

Częściej słuchałem d600, stąd moja opinia, ale u mnie było to nie - competitors - tylko zawodnicy jednej - mojej drużyny - w czym innym wyspecjalizowani, podobnie jak chce u siebie autor wątku. Tym bardziej polecam d600. Jest to dźwiękowo zupełnie inna bajka. I To dla mnie jest olbrzymia - zaleta.

Czyli spokojnie bierz je w ciemno;) jak nie uda się odsłuchać.

 

Ja je kupiłem w ciemno i jestem bardzo zadowolony. Świetne słuchawki jak dla mnie taki duży fun. Trochę ostatnio eksperymentuje z kablami do nich. Mam u siebie przewód od @szwagiero ale to później mogę napisać jakieś porównanie gdyby co z kablem od @Majkela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja je kupiłem w ciemno i jestem bardzo zadowolony. Świetne słuchawki jak dla mnie taki duży fun. Trochę ostatnio eksperymentuje z kablami do nich. Mam u siebie przewód od @szwagiero ale to później mogę napisać jakieś porównanie gdyby co z kablem od @Majkela.

 

 

 

Ja je też kupiłem w ciemno i nie byłem z nich zadowolony. Wygrzewanie nie wiele im dało. Także radził bym ostudzić entuzjazm przed zakupem, bo nie są to słuchawki o uniwersalnym brzmieniu a raczej o specyficznym i dochodzi jeszcze ich dość kontrowersyjny wygląd.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja je kupiłem w ciemno i jestem bardzo zadowolony. Świetne słuchawki jak dla mnie taki duży fun. Trochę ostatnio eksperymentuje z kablami do nich. Mam u siebie przewód od @szwagiero ale to później mogę napisać jakieś porównanie gdyby co z kablem od @Majkela.

 

 

 

Ja je też kupiłem w ciemno i nie byłem z nich zadowolony. Wygrzewanie nie wiele im dało. Także radził bym ostudzić entuzjazm przed zakupem, bo nie są to słuchawki o uniwersalnym brzmieniu a raczej o specyficznym i dochodzi jeszcze ich dość kontrowersyjny wygląd.

 

Tak jak pisałem. Dla mnie grają dźwiękiem fun. Nie jest to referencja i do wszystkich gatunków się nie nadają. Co do wyglądu to przecież każdy może zobaczyć jak wyglądają, więc nie rozumiem wstawki o tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadła mi pewna - trafna co do słuchawek, jak sądzę, nietrafna, co do reszty, więc proszę o wybaczenie - analogia

D600 są jak kobiety z naprawdę dużymi piersiami, mężczyźni je kochają, kobiety - nienawidzą.

Tutaj co do słuchawek analogia z płcią ich pro i antagonistów jest nietrafiona, trafione jest to, że budzą wśród nas ambiwalentne uczucia.

Ja kocham tak piersiaste, tryskające seksem (fun) d600, jak i takoweż babki, platonicznie, oczywiście.

Edytowane przez manuelvetro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ja je kupiłem w ciemno i jestem bardzo zadowolony. Świetne słuchawki jak dla mnie taki duży fun. Trochę ostatnio eksperymentuje z kablami do nich. Mam u siebie przewód od @szwagiero ale to później mogę napisać jakieś porównanie gdyby co z kablem od @Majkela.

 

 

 

Ja je też kupiłem w ciemno i nie byłem z nich zadowolony. Wygrzewanie nie wiele im dało. Także radził bym ostudzić entuzjazm przed zakupem, bo nie są to słuchawki o uniwersalnym brzmieniu a raczej o specyficznym i dochodzi jeszcze ich dość kontrowersyjny wygląd.

 

Tak jak pisałem. Dla mnie grają dźwiękiem fun. Nie jest to referencja i do wszystkich gatunków się nie nadają. Co do wyglądu to przecież każdy może zobaczyć jak wyglądają, więc nie rozumiem wstawki o tym.

 

Temat wyglądu temu poruszyłem, że one na żywo wyglądają dużą większe niż na zdjęciach. Dla mnie ich wygląd a właściwie ich rozmiar dyskwalifikują je jako słuchawki do użytku poza domem.

 

@Manuelvetro

Mnie ocień mrawitsja kobiety z dużym biustem ale te słuchawki bym raczej porównał do wyglądu kobiet kulturystek, które nijak mi się nie moga spodobać :) .

Edytowane przez kartonik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja gdybym wyszedł w d7100 na miasto musiałbym cytować potem Fisha:

" Lady Nina, I'd love to take you home with me, but I love my wife, and I love my family"

W denonach jest sex. Dlatego wychodzenie w nich na miasto grozi hmm... Jak wyżej.

 

No niech Ci będzie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to tak pośrodku. Mam z nimi swoje górki i dołki, ale ostatecznie jestem z nich zadowolony i nawet gdybym mógł to postanowiłem się nie przesiadać na wyższy model (nie to że słuchałem i porównuje, chodzi raczej o typ grania i ilość mamony jaką trzeba na nie wydać). W kategoriach:

- zamknięte

- i do mobilnego słuchania

- i do kompa

- i do elektroniki z dużą przestrzenią,

- ale radzące sobie też w innych gatunkach

- nie natarczywe brzmienie

to w nich jestem z nich wystarczająco zadowolony. One są wśród zamkniętych konstrukcji, coś w stylu HD650 wśród otwartych konstrukcji. + jeszcze trochę bardziej specyficzne. Ja je lubię, ale nie polecam zakupu w ciemno. Mogą się bardzo spodobać, ale mogą też nie spełnić oczekiwań szczególnie po wygrzaniu.

 

 

Prosto z pudełka może, ale dobrze wygrzane z wyrobionymi padami i wygrzanym mózgiem to nie są cycate panie. Cycate blachary to są ATH-M50. Te ich nie przypominają po wygrzaniu. No ale dla ludzi przyzwyczajonych do otwartych konstrukcji każde normalne zamknięte będą bardziej cycate. ( w sumie to dużo zależy od toru i kabla na jakim się je słucha ;) )

Edytowane przez MrBrainwash
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadła mi pewna - trafna co do słuchawek, jak sądzę, nietrafna, co do reszty, więc proszę o wybaczenie - analogia

D600 są jak kobiety z naprawdę dużymi piersiami, mężczyźni je kochają, kobiety - nienawidzą.

Tutaj co do słuchawek analogia z płcią ich pro i antagonistów jest nietrafiona, trafione jest to, że budzą wśród nas ambiwalentne uczucia.

Ja kocham tak piersiaste, tryskające seksem (fun) d600, jak i takoweż babki, platonicznie, oczywiście.

To jest to. Zgadzam się z tymi babkami ;) Taka odskocznia dźwiękowa. To dajmy na to jako fan Kieślowskiego i innych wybitnych reżyserów lubię czasem pooglądać coś mniej wymagającego jak dziś kolejną część Thora. Tak samo uwielbiam słuchać klasyki na T1, ale czasem lubię prosty relaks z mocnym, nienaturalnym basem i bez wchodzenia w analizę utworu w D600. Nigdy bym ich nie brał jako słuchawek podstawowych, ale jako odskocznię.

 

 

 

Ja je kupiłem w ciemno i jestem bardzo zadowolony. Świetne słuchawki jak dla mnie taki duży fun. Trochę ostatnio eksperymentuje z kablami do nich. Mam u siebie przewód od @szwagiero ale to później mogę napisać jakieś porównanie gdyby co z kablem od @Majkela.

 

 

 

Ja je też kupiłem w ciemno i nie byłem z nich zadowolony. Wygrzewanie nie wiele im dało. Także radził bym ostudzić entuzjazm przed zakupem, bo nie są to słuchawki o uniwersalnym brzmieniu a raczej o specyficznym i dochodzi jeszcze ich dość kontrowersyjny wygląd.

 

Tak jak pisałem. Dla mnie grają dźwiękiem fun. Nie jest to referencja i do wszystkich gatunków się nie nadają. Co do wyglądu to przecież każdy może zobaczyć jak wyglądają, więc nie rozumiem wstawki o tym.

 

Temat wyglądu temu poruszyłem, że one na żywo wyglądają dużą większe niż na zdjęciach. Dla mnie ich wygląd a właściwie ich rozmiar dyskwalifikują je jako słuchawki do użytku poza domem.

 

@Manuelvetro

Mnie ocień mrawitsja kobiety z dużym biustem ale te słuchawki bym raczej porównał do wyglądu kobiet kulturystek, które nijak mi się nie moga spodobać :) .

 

Są one większe niż na zdjęciach? Wystarczy wrzucić w grafikę google i zaraz wyskakują zdjęcia ludzi z tymi słuchawkami. W jaki sposób są większe niż na zdjęciach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja moze sie podlacze do tematu - d600 mialem okazje sluchac kilkukrotnie jednak zawsze w salonie denka. Niby raz sluchalem nowych, raz gdzies 100h, a innymi razy gdzies posrodku. jednak pewnosci wiadomo nie ma...

stad pytanie czy ktos skolei z Wrocławia miałby użyczyć wygrzanych d600 do testów? zrewanzowac sie moge fidelio L2 czy rekablowanymi dt990...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności