Skocz do zawartości

Spotify


Crash Override

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, espe0 napisał:

Ale to dobrze czy źle?

Jeżeli odtwarza kolejne podobne to dobra opcja :)

5 godzin temu, bob2000 napisał:

W autoodtwarzaniu powinna być ta opcja
https://support.spotify.com/pl/article/autoplay/

Dzięki. To będzie to. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam. 

Dzisiaj dostałem na pocztę od Spotify takie coś.

Nie ma mnie tam. Co to oznacza? 

Nie mam takich samych haseł na poczcie i na Spotify.

Znaczy się lokalizacja się nie zgadza. Ktoś zhackował mi hasło i e-maila? Jeżeli używał jakiegoś Quebec lub Kodachi,Tails itp przez tunelowe tor  lub vpn to są ślady?

Jeżeli ma dostęp spotify to coś powinienem zrobić czy jedynie to jest jakiś spam wysyłany po  to żeby kiedy będę zmieniał hasło to wtedy będą mieli dostęp do mojego głównego konta.

Logowanie na pocztę przyszło z dwóch lokalizacji.

 

hyt.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie spam tylko ktoś zalogował się na Twoje konto 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Jaro54 napisał:

Nie spam tylko ktoś zalogował się na Twoje konto 

Być może, ale zawsze dobrze sprawdzić nadawcę, bo teraz nieźle podrabiają strony z komunikatami.

 

I oczywiście w razie czego zmienić hasło, ale nie wchodząc z linka z maila, tylko bezpośrednio przez przeglądarkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
5 minut temu, Najner napisał(a):

https://muno.pl/news/przeciek-nadchodzi-spotify-platinum/

 

Być może już niedługo będziemy mogli uwolnić się od Tidala :woot:

Za 19,99$ ? Chyba nie  bardzo. Chyba, że u nas będzie to cena w PLN...
Spotify-hi-fi-survey.jpg  

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Większość popularnych usług przesyłania strumieniowego oferuje płatnym subskrybentom ustawienie jakości przesyłania strumieniowego hi-fi. To ustawienie pozwala usłyszeć więcej szczegółów, tak jak słyszeliby to artyści podczas tworzenia utworu.

🙃

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Spotify dodało (nie wiem kiedy, dzisiaj zauważyłem) przycisk "Rozszerz".

Screenshot_20230105_140429_Spotify.jpg

 

 

Po jego wciśnięciu dodają się do playlisty

kawałki, które są w stylu innych, już obecnych na liście. Mają po prawej stronie znaki plus i minus, jeżeli nam się spodobają, to możemy je dodać do naszej playlisty i wtedy pojawią się pod spodem trzy nowe, również w podobnym stylu.

SmartSelect_20230105_141544_Spotify.jpg

 

 

Jasny gwint, jak to dobrze działa - powtórzę to jeszcze raz, Spotify daje mi najlepsze rekomendacje nowej muzy ze wszystkich serwisów, jakie próbowałem (Tidal, YouTube Music, Deezer).

 

  • Like 4
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Najner napisał(a):

Spotify daje mi najlepsze rekomendacje nowej muzy ze wszystkich serwisów, jakie próbowałem (Tidal, YouTube Music, Deezer).

 

dlatego właśnie Spotify>chatki z ****a>wszytko>Tidal>Apple :D
A do tego ładnie, miękko brzmi. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio odkryłem na iOS, że jak spotify puszcza 30 sekundową reklamę w trakcie słuchania muzyki, to szybciej jest ubić aplikacje i włączyć od nowa odtwarzanie co zajmuje mi max 5 sekund niż słuchać tych reklam :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, bakus1233 napisał(a):

Ostatnio odkryłem na iOS, że jak spotify puszcza 30 sekundową reklamę w trakcie słuchania muzyki, to szybciej jest ubić aplikacje i włączyć od nowa odtwarzanie co zajmuje mi max 5 sekund niż słuchać tych reklam :D

Naprawdę wolisz ubijać procesy i słuchać reklam niż zapłacić te 2 dychy? Już nawet nie mówię o planach family. Cebula is strong in this one :)

Edytowane przez zdzichon
  • Like 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wróciłem jednak do Spotify. Tidal mnie pokonał. Nie będę narzekał na działanie aplikacji, sugerowanie nowych utworów czy humanoidalną pomoc techniczną w poprzednim serwisie, a tylko wyłącznie pochwalę totalnie bezproblemową obsługę Spotify. Dodatkowo obsługa z poziomu innego urządzenia jest bezcenna. DAP w kieszeni, słuchawki na uszach, a ja steruję z poziomu komputera przy którym pracuję i od którego często wstaję. Nie muszę wyciągać DAPa z kieszeni i na malutkim ekranie celować paluchem za każdym razem.

Edytowane przez x86
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności