Skocz do zawartości
  • 0

Superlux HD681 vs 66B


eQuuS_PL

Pytanie

Dobry wieczór,

 

mam mały dylemat mianowicie: Które słuchawki bardziej opłaca się kupić? Od dłuższego czasu "zaklepałem" sobie nowe HD668b, ale dziś trafiłem na używane (roczne) HD681B v1 za 40 zł + kw. Gwarancja jeszcze jest na rok. Tutaj galeria: http://www.aukcjoner.pl/gallery/015249870-.html#I1 Czego oczekuje:

a) cena max 150 zł i nie jestem w stanie dołożyć

B) słuchawki do domu, najlepiej zamknięte (tak wiem oba modele półotwarte - jakoś przeżyje domowników ;>)

c) źródło: integra i w przyszłości mam zamiar kupić dźwiękówkę do 200 zł no i czasami jako słuchawki do Sansa Clip Plus

d) gatunki: dużo słucham, głównie rock i metal ale również (rzadziej) blues, punk, jazz, trip-hop, folk, ambient, muzyka klasyczna, elektroniczna, etc. no i cs 1.6 tylko

e) mam średnią głowę która pewnie jeszcze troszkę urośnie i spore uszy. Miałem na uszach Fatal1ty i dla mnie nie wygodne, HD201 mogą być jak i K514 MKII

f) brzmienie: ciepłe, liczę na dobrze brzmiące gitary i wokal, bas umiarkowany, muzykalną średnicę, jasną górę, duża (szeroka)

 

Proszę o pomoc i z góry dzięki.

 

Pozdrawiam

Przemek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

To są HD681B czyli mniej basowa wersja. W tej cenie moim zdaniem warto wziąć. Na te spękane pady skarpety założyć i będą wygodne, a w razie co można się pokusić o mój mod. Jeśli chodzi o stosunek cena/jakość to ciekawa propozycja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A rzeczywiście napisane, że HD681B a są to zwykłe HD681 - co oczywiście nie zmienia faktu opłacalności i możliwości modu ;) .

Ale fakt HD681 średnio się nadają do muzyki granej na "żywych" instrumentach, nawet po modzie, choć jest już lepiej.

 

Co do Fatali1ty to właśnie mam świeżo zmodowane na uszach - grają naprawdę klasa, żeby nie ściskały tak mocno to wiele bym im nie miał do zarzucenia.

 

EDIT:

Dobra, nie mówiłem tego - 2 minuty spędzone w pobliżu palnika kuchenki i już tak nie cisną ;)

Edytowane przez Perul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności