Skocz do zawartości

Takstar PRO 80 jako LD Systems HP800 PRO


1313

Rekomendowane odpowiedzi

Już do was więcej nie napiszę! Wypoczywam w Meksyku i tonę w zdefraudowanej forsie :D. Nie ważne, że Wasza kasa nie pokryła nawet połowy wyjazdu :P

 

A tak serio, to są już u mnie! Czekają w domu. Ja wrócę koło 20 i zrobię fotę zbiorową, a jutro przygotuję paczki i postaram się nadać wszystkie, a przynajmniej większość :)

 

Już teraz dziękuję za fajną akcję i mam nadzieję, że będziemy zadowoleni! Sprawdzę, czy wszystko ok i napiszę :)


OK, przepraszam, że tak późno, ale niedawno wróciłem do domu z 15kilogramowym (!) pudłem. Nawet jeszcze nie otworzyłem. Stopniując emocje...

 

 


No to macie, robi wrażenie, co? :)

 

DSC00591.JPG

DSC00593.JPG

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te połamane :D

 

Dobra panowie, ja idę spać, bo robiłem jeszcze kable audio do całego nagłośnienia w pokoju, w którym właśnie było robione to zdjęcie. Nawet nie otworzyłem swoich słuchawek z braku czasu. Jutro po pracy biorę się do pakowania i lecę na pocztę.


Co do dwóch adresów mam wątpliwości i poprosiłem o weryfikację na PW. Napiszcie panowie :).


Uwaga Uwaga! Wszystkie przesyłki POCZTOWE nadane :). Paczkomaty jutro. Szkoda, że nie widzieliście mnie w czerwonej kurtce z gigantycznym białym worem płóciennym na plecach a'la Św. Mikołaj :D. I mina pań na poczcie, jak jakiś głąb wchodzi 18:55 na pocztę, czyli 5 min przez zamknięciem i taszczy wór paczek - bezcenne!

Jedna osoba nie dostałą paragonu - wyleciał mi pod biurko. Nie wiem kto to, ale mogę go potem nadać zwykłym listem, albo prościej jako PDF zeskanowany. Do weekendu powinniście mieć je u siebie, a ja już sobie kilka minut przesłuchałem moich - bardzo techniczne, poprawne granie, wyjątkowo analityczne, a basu chyba podobnie jak w Hi2050 bez modów. Porównam je jeszcze bezpośrednio :).

Edytowane przez 1313
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapłaciłem.

Wczoraj słuchałem Pro80 takstara w wersji z oryginalnym jeszcze kablem. Są naprawdę fajne, muzykalne i zbalansowane. Uważam że właściwiwym dodatkiem do nich są właśnie welurowe pady, dadzą dużą zmianę in plus. Ale ogólnie są zaskakująco ciekawe... na pewno mogą się mierzyć z K550, SRH840 etc.

Zartujesz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zapłaciłem.

Wczoraj słuchałem Pro80 takstara w wersji z oryginalnym jeszcze kablem. Są naprawdę fajne, muzykalne i zbalansowane. Uważam że właściwiwym dodatkiem do nich są właśnie welurowe pady, dadzą dużą zmianę in plus. Ale ogólnie są zaskakująco ciekawe... na pewno mogą się mierzyć z K550, SRH840 etc.

 

Zartujesz ?
Ja mam taką nadzieję:) że to będzie możliwe...

No bo niby czemu ludzi wyprzedajo sennheisery 600 i 650 i denony 600 i 7100 ? Musi kupiły ts671 i pro80 ;)

Edytowane przez manuelvetro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie 671 nie mają konkurencji, żadne słuchawki nie dały takiej iluzji jak one

A wszystko inne poszło bo nie musiało zostać ot zwyczajnie, zostać musiały tylko 565 i 671.

Ale nadal 671 to dzwięk chinski czegoś brakuje ale skoro konkurenta nie ma to jest 671.

 

No jak za 200 można mieć coś co daje podobno frajdę za 600-1000 a za różnice zalać bejce, uzupełnić baryk kupić inna zabawkę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem okazję porównać brzmienie (bezpośrednie A/B) właśnie tych 2 par słuchawek - 671 i Pro80 - i brzmią one diametralnie inaczej. Wręcz na 2 różnych biegunach. :P

Edytowane przez chilli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem okazję porównać brzmienie (bezpośrednie A/B) właśnie tych 2 par słuchawek - 671 i Pro80 - i brzmią one diametralnie inaczej. Wręcz na 2 różnych biegunach. :P

1) to że coś brzmi diametralnie inaczej nie znaczy, że w tym nie siedzi ten sam driver - magia audio :P

2) te akurat mogą mieć inne przetworniki, chociaż wcale bym się nie zdziwił gdyby po prostu zmienili tu ten sam driver zwiększając mu impedancję na cewce i w ten sposób modyfikując brzmienie + inna kopuła i akustyka

Edytowane przez blueme
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różne aplikacje dają różne efekty panowie. Mam w domu teraz TS670, 660, 520dj i hd6000. Te ostatnie są z nich najlepsze, grają przestrzennie całkiem i dość muzykalnie ale v-ką, nie dają tej frajdy co ts671 i Pro80. TS671 jak już zresztą padło potrzebują dobrego towarzystwa i mocnego ampa raczej. Pro80 są bezpieczne, grają bliską magiczną średnicą (no nie taj jak w ortho ale i tak nieźle) i są bardzo zrównoważone. Mają fajny dół pasma. Na head-fi donoszą że dobrze pasują do nich pady od HM5 i tak pewnie trzeba będzie zrobić bo stockowe moim zdaniem jakieś za chińskie jednak są ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yyyyy ja w 2050 uzywałem dt250 welurów i wiec i skóra podejdzie chyba :P

 

imo całkiem ok wykonanie

 

tu z welurami akg, tez da sie :P

gallery_39810_429_49995.jpg

 

od których AKG pasują welury?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchawki są u mnie. Wszystko gra i buczy. Welury bardzo zmieniają dźwięk, zdecydowanie na niekorzyść. Dźwięk wycieka w obie strony, dużo mniej basu, oddalenie środka... Niestety, bo są straszliwie wygodne :(

 

1313 wielkie dzięki za zorganizowanie całej akcji!

urtheman.jpg

Edytowane przez chilli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie też już dotarły i mam podobne odczucia co kolega chilli, chociaż mam wrażenie że na welurach jest większa scena. Szacun i podziękowania dla 1313 !!!

Panowie teraz namierzyć najtańsze pady od brainwavz hm5 i kolejna zbiorówka ;)

Rzućcie okiem:

http://cdn.head-fi.org/2/2c/2c6ec380_IMG_3466.jpeg

http://forum.doctorhead.ru/index.php?app=core&module=attach&section=attach&attach_rel_module=post&attach_id=41534

http://forum.doctorhead.ru/index.php?app=core&module=attach&section=attach&attach_rel_module=post&attach_id=41536

Edytowane przez fear-87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności