Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Słuchawki na gwiazdkowy prezent za 300 zł


Rekomendowane odpowiedzi

Witam otóż, poszukuję słuchawek na świąteczny prezent. Budżet to 250-300zł. Myślałem nad tym żeby kupić drugie CAL oraz nad dwoma modelami Superlux, HD668B i HD691 EVO v.2 zastanawiałem się też nad Audio-Technicą ATH-T500 oraz nad podobno legendranym modelem AkG K240(nie wiem czy ten odtwarzacz da radę współgrać z tymi słuchawkami oraz czy warto dopłacić 200 zł). Źródło to Sansa Clip Zip lub Clip + nie pamiętam już czego używa siostra. Które słuchawki z podanych wyżej będą najlepsze? Możecie też podawać swoje propozycje :)

Z góry dziękuję za pomoc.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok wzmacniacz. To w takim razie jaki wzmacniacz, aby słuchawki i wzmacniacz zmieściły się w 400-450zł

Jeżeli już tak zwiększyłeś budżet to znajdą się też lepsze słuchawki, które wzmaka nie potrzbują, ale poczekaj na odpowiedźi innych, bo ja ekspertem nie jestem.

Możesz poczytać o Shure SRH440, które zagrają ze wszystkiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mają być słuchawki do domu czy na zewnątrz?

btw, CAL! to dobry uniwersalny wybór, jeśli siostra nie jest jakimś audiofilem i koneserem słuchawek, to raczej nie będzie narzekać, z tymże mają one sporo basu

ATH-T500 które wskazałeś to też dobre słuchawki

 

Clip+ bez problemu napędzi słuchawki 32 omowe (no chyba, żeby miały 50 dB SPL - ale to traktuj jako fikcyjny żart)

Edytowane przez blueme
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę, że mimo wszystko jednak Noonteca z powodu większej funkcjonalności od CAL - wersje kolorystyczne, składane, odpinany kabel (w Zoro HD dodatkowo kabel z pilotem/mikrofonem) do telefonu

wydaje mi się, że szczególnie dla dziewczyny Noontec może być atrakcyjniejszy (choć i dziewczyny mogą mieć specyficzny gust, akurat dziś w rosmanie spotkałem dwudziestokilkletnią dziewczynę z CALami na szyi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności