Skocz do zawartości

Książka!


iDaft

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 tygodni później...

Szanowni, nie chce nikt:
http://www.empik.com/4-godzinne-cialo-ferriss-timothy,p1045249308,ksiazka-p

 

za to samo tylko w wersji ebookowej na kindla?

 

Mam prawie nówkę papierową, ale się przez nią nie mam kiedy przegryźć, potrzebny mi ebook. Drugi raz płacić mi się nie uśmiecha. A nawet cenowo widzę, że można zarobić, bo ebook tańszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem sporo takich serio. Sam się interesuje mocno psychologią, psychiką człowieka i sporo przerobiłem na ten temat nie tylko z takich książek. Bardzo dużo zależy od podejścia.

 

Gdybym miał kasę to może i bym kupił- ale w cenie do 30 zł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ja wiem, ja tam za dużo psychologii nie widziałem (mówię o jego pierwszej książce, bo drugiej jak wyżej pisałem, nie przegryzłem jeszcze). Po prostu praktyczne wskazówki, jak postępować w konkretnych sytuacjach. A że większości osób się tego stosować nie chce, to już inna kwestia. Wolą mówić, że to nie działa, żeby się usprawiedliwić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

seria o jakubie wedrowyczu mu sie udala, ale te rozne zbieraniny opowiadan, gdzie w zasadzie nie maja ze soba nic wspolnego (czasem poza bohaterami np. dr skorzewski) to tak srednio, szybko sie to czyta, a jeszcze szybciej zapomina

 

bardzo mi sie przyjemnie czyta Adama Przechrzte i czekam na druga czesc demonow wojny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam prozę Ryu Murakami jak ktoś czyta po angielsku, bo jest trochę więcej pozycji niż tylko jedna po polsku. (thriller)

 

Teraz przebijam się przez pisarkę Natsuo Kirino i też się zapowiada ciekawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam prozę Ryu Murakami jak ktoś czyta po angielsku, bo jest trochę więcej pozycji niż tylko jedna po polsku. (thriller)

 

Teraz przebijam się przez pisarkę Natsuo Kirino i też się zapowiada ciekawie.

 

Fajne? Do tej pory z japońskiej prozy poważniejszej od LN miałem styczność tylko z Murakamim (Harukim), którego przerobiłem wzdłuż i wszerz. Może pora zabrać się za coś więcej. ;)

 

A teraz brnę przez "Lolitę" Nabokova i "Atlas Chmur" Mitchella.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LN?

 

Ja Harukiego mam w jednym paluszku a teraz sprawdzam innych japońskich pisarzy. Jakoś przypadł mi do gustu ich styl pisania.

 

Mnie się podoba. :) Polecam Ryu Murakami - In the Miso Soup. Jak coś są dostępne na necie zawsze możesz zobaczyć czy Ci podejdzie przed ewentualnym zakupem. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haruki mnie zaskoczył mocno "Koniec Świata i Hard boiled wonderland". Tak genialnie stworzonej alternatywnej rzeczywistości, z takim klimatem jeszcze nie czułem. Ogólnie polecam Murakamiego choć nie wszystkim podejdzie. Z europejskich to wszystko co napisał Zafon. "Cień wiatru" jest genialny. Jeszcze Chufo Llorens "Władca Barcelony", ponad 800 stron ale chociaż nie żal tych 50 złociszy. Książek dobrych jest multum, ale ceny są czasami wyssane z palca (patrz pierwsza lepsza książeczka z reportażami Kapuścińskiego). Teraz czekam aż przyjdzie do mnie "Inferno" Browna. Ponoć kozackie, a w tym klimacie to polecam "Szmaragdową Tablicę" Carli Montero.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LN?

 

Ja Harukiego mam w jednym paluszku a teraz sprawdzam innych japońskich pisarzy. Jakoś przypadł mi do gustu ich styl pisania.

 

Mnie się podoba. :) Polecam Ryu Murakami - In the Miso Soup. Jak coś są dostępne na necie zawsze możesz zobaczyć czy Ci podejdzie przed ewentualnym zakupem. :)

 

Light Novelki, wiesz, Bakemonogatari, Haruhi Suzumiya, czy inne Sword Art Online. Dwie pierwsze mam nawet w oryginalnym japońskim wydaniu. :) Dzięki za rekomendację!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

To moze jeszcze raz poprosze oczytanych kolegow o polecenie czegos podobnego do h.murakamiego, zafon to jednak nie to...

 

Wydaje mi się, że Banana Yoshimoto to może być to.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności