Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] "Top" Waszych Słuchawek Nausznych


Rekomendowane odpowiedzi

no pomyśl co może znaczyć tor? chcesz topowe to na czym słuchasz? jak pytasz się o topowe to powinieneś wiedzieć co to znaczy tor.. chyba że dla Ciebie tor to integra...

1. Potrzebuje dobry BASS ... Słucham Dubstep

2. Dźwięki w tle powinny być jak najbardziej wyciszone.. dla najlepszej jakości dźwięku...

zależy mi na słuchawkach które ludzie polecają :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę :

AKG K550

Beyerdynamic DT770 Pro 80 omów

Beyerdynamic T50p

Z tańszych Beyerdynamic DTX501p.

 

To te co słuchałem i mam/miałem.

Z tych co nie mam a słuchałem to HiFimany jak ma Fatso (można u niego w profilu wyczytać), SM HP-100, beyerdynamic T70.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no pomyśl co może znaczyć tor? chcesz topowe to na czym słuchasz? jak pytasz się o topowe to powinieneś wiedzieć co to znaczy tor.. chyba że dla Ciebie tor to integra...

1. Potrzebuje dobry BASS ... Słucham Dubstep

2. Dźwięki w tle powinny być jak najbardziej wyciszone.. dla najlepszej jakości dźwięku...

zależy mi na słuchawkach które ludzie polecają :D

 

 

dobry bass i dubstep? okey, po części ale bez przesady :)

 

Cały czas nie odpowiadasz na jedno pytanie- NA CZYM SŁUCHASZ ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no pomyśl co może znaczyć tor? chcesz topowe to na czym słuchasz? jak pytasz się o topowe to powinieneś wiedzieć co to znaczy tor.. chyba że dla Ciebie tor to integra...

1. Potrzebuje dobry BASS ... Słucham Dubstep

2. Dźwięki w tle powinny być jak najbardziej wyciszone.. dla najlepszej jakości dźwięku...

zależy mi na słuchawkach które ludzie polecają :D

 

 

dobry bass i dubstep? okey, po części ale bez przesady :)

 

Cały czas nie odpowiadasz na jedno pytanie- NA CZYM SŁUCHASZ ?

iPhone 5 :D ... do kompa czasem sie podłączy ale bardziej do telefonu :D

ponieważ mam dość słuchawek dousznych .... coś jeszcze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli beats solo to najlepiej nie jabłko a htc z beat audio na pokładzie....

 

Kolejna osoba która kupi Orfeusze do oglądania YT? : )

 

 

albo radyjka z bazaru zakładamy się? :D

 

no fakt, równie wysokie prawdopodobieństwo, nie zakładam się, ale ankietę można zrobić : P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy piszą nauszne a mają na myśli wokół uszne,

 

a do propozycji można prócz denonów dopisać... M100, Momenntum, logitech i pewnie jakieś by się jeszcze znalazały.



No, ale zastanawiam się czy Kolega nie jest jednym z tych co mówiąc top mają na myśli półkę 200-300zł :D

Edytowane przez MrBrainwash
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi sie wydaje że autor chce żeby każdy mu podał swój osobisty top jaki słyszał. I ma to sens. Ja do elektroniki bym w Denona szedł. D2000 w takiej muzyce są świetne.

 

Mój top, w sumie od kiedy mam Fostexy T20 to przestałem szukać słuchawek do słuchania w domu.

 

A do iPhone na wyjście. K619...

 

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

 

Edytowane przez 4ndr3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podbijam zdanie 4ndr3 - do elektroniki słuchanej z "tylko" telefonu to chyba nie ma sensu iść w coś wyżej niż K618/619 :)
Zakładającemu temat proponuję jednakże najpierw poświęcić trochę czasu i poczytać forum, bo jakąś elementarną wiedzę trzeba posiadać, żeby sensownie dać sobie pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności