Skocz do zawartości

Seriale


deadmau52

Rekomendowane odpowiedzi

Mam kolegę, którego bardzo interesują seryjni mordercy oraz morderstwa, a jest jak najbardziej zrównoważony psychicznie. Zatem pewnie dla takich osób, jak on.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie obejrzałem kilka odcinków "Buck Rogers w 25 wieku". Piękne kobiety, naiwne sf, przypomniały mi się stare dobre czasy (lata 70-te), gdy człowiek takie SIFI chłonął jak gąbka wodę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Awantura - azjaci to jednak umieją robić dobre seriale, naprawdę warto tym bardziej że odcinki trwają średnio po 30min.

Zagłada domu Usherów - ot typowy serial Flanagana, jeżeli komuś podobał się Nawiedzony dom na wzgórzu to śmiało może obejrzeć bo klimat bardzo podobny.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
8 godzin temu, Saiya-jin napisał(a):

Yellowstone zacząłem. Nudne strasznie i bohaterzy antypatyczni.

Jeden z lepszych seriali, daj mu szanse :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.01.2024 o 19:29, HappyBlack napisał(a):

Premieruje się nowy sezon "True Detective".

 

Powrót do korzeni.

Piękna, gęsta atmosfera z oryginalnego sezonu. Dobra gra aktorska Jodie Foster.

 

Muzycznie: niespodzianka i wyróżnienie dla naszej krajanki Oli Szmidt - jeden z jej utworów znalazł się na ścieżce dźwiękowej.

 

 

Obejrzałem wczoraj i przedwczoraj wszystkie dostępne 5 odcinków (ostatni odcinek za tydzień). Dla mnie, nie ma tu wiele z klimatu pierwszego sezonu. Jak to wyczytałem gdzieś i z czym się zgadzam to tajie skrzyżowanie filmu "Coś" z "Mare z Eastown". Solidny serial, wyraźnie lepszy od przeciętnej szmiry, ale bez zachwytu. 6.5/10

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Palpatine napisał(a):

Świetny serial. Nie mogę się doczekać kiedy N. doda kolejne sezony.

To wskocz na SkyShowtime i będziesz miał 5 sezonów plus 1923 i 1889, czyli prequele Yellowstone 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tylko C+ i SkyShowtime, tyle wystarczy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio wciągnąłem dwa sezony Euphoria z dziewczyną. Świetny serial, pewnie nie każdemu podejdzie bo tematyka specyficzna, ale gra aktorska, muzyka (polecam soundtrack) czy efekty wizualno-oświetleniowe robią tutaj ogromne wrażenie. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Saiya-jin napisał(a):

Yellowstone zacząłem. Nudne strasznie i bohaterzy antypatyczni.

 

 

True. Nie rozumiem fenomenu tego serialu. Zabierałem się za niego trzy razy. Za każdym razem po 3-4 odcinkach dawałem sobie spokój. Coś jakbym "Dallas"/"Dynastię" oglądał te 30-35 lat temu. Tyle, że w tym ostatnim serialu była przynajmniej Alexis ;) Tutaj poza (przebrzmiałym) nazwiskiem Costnera nie ma nic. A przynajmniej nie ma nic takiego, co by mnie dłużej przyciągnęło do tego serialu.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Spawn 1883 to mi się podobał bardziej niż oryginalna seria. Fantastyczny fresk z tamtych czasów, chociaż obraz Indian nieco przesłodzony, taki klasyczny "szlachetny dzikus". Za to właśnie zacząłem 1923 i na razie wieje nudą.

 

Sheridan zabrał się teraz za ekranizację książki "Imperium księżyca w pełni. Wzlot i upadek Komanczów". Mam nadzieję że będzie zgodna z książkowym pierwowzorem, bo tam jest prawdziwa kopalnia fantastycznych wątków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.02.2024 o 15:19, Palpatine napisał(a):

Dzięki za info. Poczekam, to kwestia czasu. Już subuje Netflix, Apple TV, HBO, Viaplay, C+ - ile można.

Właśnie skończyło mi się dwa darmowe miesiące od Apple.

 

Władcy przestworzy od Apple TV+. Kawał dobrej roboty ale recenzenci mają rację. Mniej wciąga niż Kompania Braci. A lubię lotnictwo. 

Niestety skończył mi się darmowy Jabol na dwa miesiące. Nie mam na widoku żadnej Rodziny, więc pewnie poczekam na zakończenie serialu i może wtedy kupię na miesiąc Apple. Jeszcze Napoleon by się wtedy przydał .

 

East New York z HBO.Max. Nieskomplikowana policyjna historia , dość "czarna" w obsadzie. Obejrzałem caly sezon 21 odcinków. Fabuła typowa, mało nerwowa, bohaterowie fajni. Poziom brutalności o wiele mniejszy niż w Chicago PD, humoru mniej niż w Rekrucie.

Niemniej wciągnęło mnie. 

 

@zdzichon o Komanczach pamiętam że Winnetou ich nie lubił ("te psy Komancze") i termin "komanczeros"

(http://www.tipi.pl/books/komancze.htm) 😎

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




Niestety skończył mi się darmowy Jabol na dwa miesiące. Nie mam na widoku żadnej Rodziny, więc pewnie poczekam na zakończenie serialu i może wtedy kupię na miesiąc Apple.

https://www.mediaexpert.pl/lp,apple-promo

Wystarczy kupić np płytę CD/dvd/BR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności