Skocz do zawartości

Filmy czyli co ostatnio oglądałeś?


Harmony Korine

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, espe0 napisał:

Niestety, nie potrafię oglądać seriali. Jedyny który oglądałem od przeszło 20 lat to "Czarnobyl".

No to Raya Donovana serialu nie zobaczysz, bo to wielosezonowy tasiemiec. W każdym razie dla fanów seriali pozycja obowiązkowa. Filmu jeszcze nie oglądałem. 

 

A żeby nie było, że offtop, to z ostatnich filmów, które oglądałem, to Dom Gucci i bardzo mi się podobał. Chociaż liczyłem na nieco lepiej przedstawioną historie. Troszkę czułem na koncu niedosyt, ale ogólnie ocena wysoka 8/10. Jestem fanem mody i lubię wszystko co z nią związane. Dobre aktorstwo, za wyjatkiem roli Jareda Leto, którego nie jestem fanem. Za to Lady Gaga wciąż mnie zaskakuje na plus. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.02.2022 o 21:37, mrbudyn napisał:

Trzeba się przejść na Moonfall 

Już jest ✌

 

 

Pewnie obejrzę jak wyjdzie gdzieś na platformie streamingowej, bo w kinie nie byłem chyba z 15 lat, odkąd zamknęli małe kino niedaleko mnie. A do Poznania mam 60km i to już się robi drogi interes/wyprawa żeby obejrzeć film. A tak ogólnie to niektóre filmy Emmericha to takie moje guilty pleasure, jak dla niektórych słabe horrory. "Dzień Niepodległości" to jeden z pierwszych filmów na których byłem w kinie, i wtedy te efekty naprawdę robiły wrażenie.

A "Gwiezdne wrota" to jeden z moich ulubionych filmów sci-fi w ogóle i według mnie najlepszy film reżysera. Widziałem pierwszy raz u kolegi na vhs, film według mnie się nie zestarzał i lubię do niego powracać. Natomiast z seriali z wrotami w tytule widziałem kilka odcinków, ale to zupełnie inny poziom, totalnie mnie odrzuciło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, BarteqW napisał:

 

Pewnie obejrzę jak wyjdzie gdzieś na platformie streamingowej, bo w kinie nie byłem chyba z 15 lat, odkąd zamknęli małe kino niedaleko mnie. A do Poznania mam 60km i to już się robi drogi interes/wyprawa żeby obejrzeć film. A tak ogólnie to niektóre filmy Emmericha to takie moje guilty pleasure, jak dla niektórych słabe horrory. "Dzień Niepodległości" to jeden z pierwszych filmów na których byłem w kinie, i wtedy te efekty naprawdę robiły wrażenie.

A "Gwiezdne wrota" to jeden z moich ulubionych filmów sci-fi w ogóle i według mnie najlepszy film reżysera. Widziałem pierwszy raz u kolegi na vhs, film według mnie się nie zestarzał i lubię do niego powracać. Natomiast z seriali z wrotami w tytule widziałem kilka odcinków, ale to zupełnie inny poziom, totalnie mnie odrzuciło.

Pod względem efektów i chwilowego napięcia jest niezły, niektórych wątków fabuły nie powinno być, a jeszcze własna wizja megastruktury jest zaskoczeniem na koniec. 

Można obejrzeć, bez mocnego angażowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uncharted.

Film fanom gry i nie tylko. Dobra fabuła, która nawiązuje do całej serii gry z małym zaskoczeniem dla graczy znających całą serię gry. Film z dobrymi aktorami, farbułą i trzymającą akcją. 

Nie zawiodłem się, polecam. 

Bedzie więcej ✌😁.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności